Jump to content

Klosiak

Użytkownicy
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6, Mi4c, SGS2

Recent Profile Visitors

1,152 profile views

Klosiak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

5

Reputation

 1. Informacyjnie. Na starym Mi6 ta wersja chodzi w porządku.
 2. Siemka, Ktoś instalował na Mi6? Jak wrażenia?
 3. Na Mi6 bateria leci w dół bardzo szybko. Reszta działa w porządku ale prądożerna ta aktualizacja
 4. Zainstalowałem na swoim Mi6 bez sprawdzania sygnatury ZIP i działa bez problemów.
 5. Witam. Potwierdzam słowa poprzedników. Na moim Mi6 po jednej z nowszych aktualizacji aplikacja Yanosik miała wyłączone uprawnienie "Wyświetlanie wyskakujących okien podczas pracy w tle" i to powodowało problemy. Niedawno uległ zmianie system uprawnień w MIUI i dlatego pojawiają się takie kwaitki.
 6. @[email protected] Dzięki za pomoc w namierzeniu problemu. Po instalacji 20.1.2 na 19.11.28 zmienił się system uprawnień ale chyba też coś się pozmieniało z powiązaniem liczników powiadomień z pokazywaniem ich na ekranie blokady. Ja zawsze miałem wyłączone pokazywanie powiadomień na ekranie blokady i liczniki się pokazywały teraz jest tak, że liczniki są powiązane z powiadomieniami na ekranie blokady. Włączyłem u siebie powiadomienia na ekranie blokady i liczniki zaczęły działać.
 7. Dzięki za informację, że u Ciebie działa. Wipe dalvik/cache było robione. Czyściłem też pamięć podręczną launchera. Popatrzę na ustawienia powiadomień i sprawdzę to co sugerujesz. Skoro u Ciebie jest w porządku to pewnie coś u mnie się popsuło. Instalacja 20.1.2 chyba coś namieszała mi na telefonie bo w sumie po niej dużo aplikacji zaczęło mnie ponownie pytać o uprawnienia, itp.
 8. Spoko. To też by by była dla mnie cenna informacja czy inni też tak mają na tym romie czy tylko mój telefon ześwirował po aktualizacji.
 9. @Orjon Ponawiam pytanie. Czy da radę w jakiś sposób naprawić na Mi6 liczniki powiadomień na ikonach aplikacji? Pisałem już o tym w wątku o 20.1.2. Na tym romie to samo.
 10. Zainstalowałem na Mi6 i dalej jest problem z licznikiem powiadomień na ikonach. Przy zablokowanym/wyłączonym ekranie jak przychodzą powiadomienia to na ikonach nie ma licznika z ilością powiadomień po odblokowaniu ekranu. Dziwne jest to, że jak powiadomienia przychodzą na włączonym ekranie to liczniki się pojawiają. To samo co na 20.1.2. Błąd nie został naprawiony. Gdzie to można zgłosić, żeby to naprawili bo bez tych liczników to jak bez ręki
 11. @Orjon Mam pytanie odnośnie buga z licznikami powiadomień na ikonach w moim Mi6. Czy to raczej przypadłość tej konkretnej wersji softu (o ile możecie to sprawdzić)? Bo jak tak to spokojnie poczekam do czwartku i zainstaluję nowszą.
 12. Z tym brakiem liczników powiadomień na ikonkach to jest tak, że jak ekran włączony to ikonki się pojawiają po otrzymaniu powiadomienia, a jak ekran jest wyłączony to liczniki się nie pojawiają. Czy ktoś z użytkowników Mi6 ma podobny problem jak ja na tym romie?
 13. Zainstalowałem na moim Mi6. Póki co nie wiem dlaczego nie wyświetlają mi się liczniki powiadomień na ikonkach. W opcjach włączone, żeby się pojawiały, a na ikonkach brak liczników.
 14. Cześć, Niedawno zaktualizowałem MIUI do wersji 9.11.28 i pojawił mi się problem z Yanosikiem i jego pływającą ikoną. Chodzi o to, że kafelek z napisem "Home" nie działa. Po naciśnięciu zamiast przenosić do głównego okna programu to po prostu wraca do pływającej ikony. Pozostałe przyciski działają normalnie. Wydaje mi się też, że dla niektórych komunikatów ikony kciuka w górę i w dół również się nie pokazują. Czyściłem pamięć podręczną aplikacji i dalej to samo. Czy ktoś z Was zauważył podobny problem lub zna jego przyczynę/rozwiązanie? Chciałbym zostać przy tej wersji softu bo bateria bardzo dobrze się na niej spisuje. Pozdrawiam!
 15. Potwierdzam. Bateria na Mi6 bardzo dobrze na tej wersji softu.
×
×
 • Create New...