Jump to content

vegasnight

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vegasnight

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś w moim Mi9T wydarzyło się coś dziwnego. Jechałem rowerem z włączoną nawigacją, ekran podświetlony na 50%, w tle muzyczka na 50% głośności. Bateria w końcu się wyczerpała i tel się wyłączył, ostatnie wskazanie jakie widziałem to 2% stanu naładowania. Po powrocie do domu spróbowałem włączyć tel. Uruchomił się i zobaczyłem stan baterii 38%.... i tel normalnie działał jeszcze przez kilka godzin. Jak to możliwe?
 2. Tak to wygląda. Pójdę na policję. Może gośc wsadził SIM i namierzą IMEI. Dziękuje za pomoc
 3. Zablokowałem tel zdalnie poprzez konto xiaomi. Ustawiłem też wiadomość i numer telefonu do mnie, ale znalazca nie zadzwonił. Zablokowany smartfon Xiaomi ponoć jest nieużywalny więc IMEI nie namierzą bo nikt go nie uruchom na nowej karcie sim :/ Pozostała mi jedynie lokalizacja na mapie.
 4. Tak, ale czy oni będą sprawdzać wszystkie mieszkania ? ....
 5. Witajcie drodzy forumowicze Mam następujący problem, w listopadzie ubiegłego roku został mi skradziony smartfon Mi9T Pro. Sprawę zgłosiłem na policję, podałem IMEI i po dwóch miesiącach prokuratura umorzyła sprawę z powodu nie wykrycia sprawcy :/ Lokalizacja telefonu w "google find my device" oraz https://us.i.mi.com/mobile/find#/ przez kilka miesięcy nie wykrywała telefonu. Został wyłączony. Dziś z ciekawości sprawdziłem konto Xiaomi i okazało się że lokalizacja mojego smartfona została ustalona 2 tygodnie temu! Mam lokalizację na mapie jednak jest to blok z 10 mieszka
×
×
 • Create New...