Jump to content

Lucky1777

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Lucky1777

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Generalnie to IP nie pozwala na pływanie w tej opasce, ale producent deklaruje nurkowanie do 50m. Deklaracje to deklaracja. Nikt jej nie tesetuje, a producent może przecież pisać co mu się żywnie podoba. Na IP są testy i urządzenie je przechodzi albo nie i tego certyfikaty bym się trzymał.
 2. Żonie aktualizacja poszła z automatu. Ja zrestartowałem telefon i zadziałało. Każdy sposób, który działa jest dobry i ja bym się go nie czepiał.
 3. Dzięki za info. Rozważę to. Pytanie do osób, które korzystają z softu nieoficjalnego. Co polecacie?
 4. Właśnie zainstalowałem darmową notify & fitness for mi band i tam powiadomienia sms działają bez zarzutu. W ustawieniach telefonu: Aplikacje -> notify & fitness for mi band - uprawnienia, aplikacja nieoficjalna posiada dostęp do SMS. Niestety wersja darmowa tej apk nie pokazuje tekstu SMS. Szukam, ale nie potrafię znaleźć, ile kosztuje licencja płatna? Jakie płatne programy polecacie?
 5. Tak zrobiłem U mnie w telefonie jak wchodzę w uprawnienia Mi Fit to zaznaczyłem wszystko tj. aparat, kontakty, pamięć, telefon, twoja lokalizacja, ale wśród tych uprawnień nie ma sms. Nie ma też możliwości by je dodać. Podobnie w aplikacjach, które mają uprawnienia do SMS nie ma Mi fit i nie da się tego dodać.
 6. Mam to włączone i nadal nie działa - telefon huawei p8lite Przypuszczam, że to kwestia konfiguracji telefonu
 7. Witam, Połączenia przychodzące widać na opasce. Brakuje tylko powiadomień sms. Jak je włączyć?
×
×
 • Create New...