Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  2. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  3. ZduneX25

    NFC

    Chyba żadne redmi nie ma NFC.
  4. Prócz SU, ADB i init.d nie różni się od naszych, bo my też poprawiamy. SU każdy może sobie dograć, ADB jest na to apka w play store, init.d to już nie te czasy i nie te telefony by się tym bawić.
  5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. Ja zmieniłem tylko częstotliwość na 1600, ale widać i opóźnienie się skręciło (mimo, że jest i było na auto):
  7. Szyny maja osobną zakładkę.
  8. To jak zjechałem z częstotliwości to jest sens próbować kręcić z cl10 na cl9?
  9. Ta, jak zwolniłem do 1600 i czyta całość, to zrobiłem zakupy, nie dość, że z cl9 na cl10 to jeszcze muszę je zwalniać by korzystać.
  10. Zaoszczędziłem trochę na ramie, bo i tak już mi kasy poszło na nowe bebechy, miałem cl9 fakt, ale 1333, także cl10 1866 i tak je przebija. Jakbym brał to samo (kingstony) w cl9 to by wyszło 100 drożej. Każda szyna z osobna działa, w parach na dualu też, czyli wszystkie szyny są ok. Procek AMD FX8350.
  11. Ja je brałem nawet w tym samym sklepie, w Komputroniku. Musiałyby być wadliwe by nie być takie same, bo to jeden model wszystkie.
  12. GOODRAM był cl9, ale szedł do żyda, więc pomyślałem ryzyk fizyk, zadziała lub nie, ale działało tylko windows pokazywał ram 16, dostępne 8. No i bios na auto czytał wszystkie 4 jako 1333, jak pozbyłem się GOODRAMów, zrobiłem load uefi defaults i bez problemu wczytało obie kostki na 1866. Potem tylko chciałem dołożyć jeszcze 2 kostki i zaczęło się od bipania na dzień dobry. Dwie nowe i dwie też nowe (tydzień starsze) parami chodzą, ale w czteropaku już nie. Tylko jedno mnie ciekawi, jak robię mix jedna nowa druga starsza to też nie rusza, a to dokładnie te same modele. Bios świeży.
  13. Jak każdą piątkową aktualizację.
  14. No właśnie nie, przy jednej czy dwóch kościach ładnie czyta w podsumowaniu w biosie 4098 - 1866, a w konfiguracji samych pamięci mam na auto dane. Jak dam 4 razem to jest czarny ekran i nawet bios nie startuje.
  15. Nie ma już nowszego biosu
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Mam płytę ASRock 990FX Extreme 3 i miałem na niej dwie kości GOODRAM po 4gb. GOODRAMy dzialały w slotach A1 i A2, Wymieniłem na kingston hyperx fury 1866 cl10, 1.5V, które od początku nie chciały działać w singlu, ok spoko sprawdziłem w dualu i działają zarówno na A1 + B1 oraz A2 + B2, dobra dokupiłem jeszcze 2 kości takie same kingston hyperx fury 1866 cl10, 1.5V. Wkładam 4 i komp nie startuje, na każdej z osobna działa, działają też same 2 nowe w dualu. Jak to ogarnąć? Przywracałem już bios, bo po włożeniu wszystkich 4ech to nawet na dwóch już nie działał, ale to nie pomogło dalej mam max 2x4 w dualu.
  18. Stany dobre także jak już to kabel albo motyw taki.
  19. Wejdź w Ustawienia - Informacje o telefonie i kliknij 5 razy na pozycji Pamięć wew. Potem wybierz Informacje o baterii i wrzuć screen.
  20. Przecież jak 90% grafik ma inne nazwy teraz to nawet się nic nie podmieni. Ja wgrywałem z v6 na v8 to mało się zastosowało.
  21. W takim razie musisz czekać do piątku na nową wersję.
  22. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/forum/topic/17610-bootloop-po-flashu-supersu-update-co-teraz/
  23. Będziesz miał szczęście jak w ogóle ten motyw Ci się wczyta. Prawdopodobnie zadziała i tak tylko na zegarki, launcher i to by było na tyle.
  24. Fix jest od wersji .29, a nie .22, miałeś wgrać najnowszy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...