Jump to content

sledzikk

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About sledzikk

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Witam, czy znacie serwis, który podejmie się naprawy portu SIM w MI4. Telefon przestał wykrywać karty SIM - najprawdopodobniej przez to, iż pozostawiłem sam adapter w slocie...
 2. sledzikk

  Brak karty SIM

  Zainstalowałem jeszcze raz MIUI wersja 9.6 by xiaomi.eu 8.4.26 z TWRP jak zrobić flasha przez fastboot?? Jakie wersje skąd pobrać? Telefon się już uruchamia. Pomoże ktoś??
 3. sledzikk

  Brak karty SIM

  Próbowałem flashować ale wywaliło błąd. Teraz TEL nie uruchamia systemu tylko wyskakuje okno z FASTBOOT. Można uruchomić TWRP. Czy można z TWRP zainstalować ROM i jaki najlepiej?
 4. sledzikk

  Brak karty SIM

  Witam, po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych telefon nie widzi karty SIM. Reset do ustawień fabrycznych wykonany z poziomu systemu MIUI (wersja 9.6 by xiaomi.eu 8.4.26). Telefon miał iść na sprzedaż więc chciałem z niego usunąć wszystko. Wykonałem: 1. Usunięcie konta XIAOMI z telefonu. (nie wiem czy potrzebnie to usunąłem) 2. Ustawienia Fabryczne -> Resetuj telefon. 3. Uruchomiłem telefon bez karty SIM. (teraz pow sadzeniu karty nic się nie dzieje) Próbowałem już rozwiązań z tej strony https://c.mi.com/thread-350985-1-1.html ale nie pomogło. Po zalog
 5. Przeczytaj dokładnie instrukcję od Bishopa 8. Program MiFlashUnlock uruchamiasz w trybie administratora (prawym przyciskiem myszy na ikonę programu i uruchom jako administrator) i tak jak w tym poradnikuhttp://tinyurl.com/zryled9 patrz od punktu 42. Postępujesz według wskazówek czyli : a) Akceptujemy postanowienia klikając "I Agree", b ) Logujemy się na nasze konto - koniecznie za pomocą ID - znajduje się ono pod naszą nazwą na koncie Xiaomi (https://account.xiaomi.com), c) Aplikacja zacznie sprawdzać czy uzyskaliśmy "pozwolenie", pojawi się informacja, żeby podłączyć smartfon kablem mic
 6. 1. Czy przy Aktualizacje ->...-> Zainstaluj aplikację z pliku ZIP też uruchamia Wam się telefon w TWRP i musicie wybrać tam np. opcję Wyłącz lub Restart i dopiero po tym leci Wam aktualizacja? Na moim Mi4 po wybraniu w/w ścieżki telefon sam zainstalował aktualizację i nie musiałem nic naciskać w TWRP. Może mam coś źle ustawione w TWRP?? 2. Zmiana ustawień w TWRP np. język godzina itp. nie zapisuje mi się. Co zrobić żeby TWRP pamiętało ustawienia? Dzięki Bishop za ten post...Kawał dobrej roboty...
 7. Czyli jeżeli znajomy ma konto z pozwoleniem do MI5 (już odblokowany) mogę go użyć do odblokowania swojego Redmi 4 PRO?
 8. U mnie ten sam soft (też REDMI 4 PRO), właśnie wysłałem prośbę o odblokowanie. Gamdhi czy udało Ci się zaktualizować już do MIUPOLSKA?? Ja zastanawiam się nad jednym. Zakładałem konto XIAOMI 2 lata temu. Przełożyłem kartę SIM ze swojego MI4 do REDMI 4 i usunąłem z konta XIAOMI telefon MI4. Po tym wysłałem prośbę o odblokowanie telefonu. Czy mogę z powrotem przełożyć kartę do MI4 i czekać spokojnie na odblokowanie, czy jednak będzie to miało wpływ na odbloowanie mojego telefonu??
 9. Hej..u mnie ten sam problem co sieku i te same wersje..Restarty występują tylko podczas uśpienia telefonu..Zauważam je bo mam PIN..Jakieś pomysły??Wydaje mi się że restarty zaczęły się od którejś aktualizacji (chyba przejście na xiaomi.eu) Na początku mi nie przeszkadzały ale teraz są drażniące...Robiłem już DalvikCache ale nic nie pomogło..jakieś pomysły??
 10. Witam, biegam z apką ENDOMONDO. Trasa która w rzeczywistości ma 4,2 km jest wykazywana przez MI4 LTE jako -5,8 km. Mój drugi telefon Samsung Galaxy CORE nie ma z tym problemów i pokazuje prawidłowo 4,2 km z wahaniami do 100 m. Nie mam MI key-a i nie używam słuchawek, GPS nie gubi sygnału. Czy da się jakoś rozwiązać ten problem??
 11. Hej. Ja na MI4 mam to samo. Udało Ci się rozwiązać ten problem?
 12. Temat do zamknięcia - w piątek otrzymałem nowy MI4. W miarę możiwości czasowych opiszę mój proces reklamacyjny w innym dziale.
 13. Czy ktoś kontaktował się już z xfs w sprawie reklamacji? Gdzie jest realizowana?
 14. MiFlashem zrobiłem za pierwszym razem przez pomyłkę flash_all_except_data_storage.bat(prawdopodobnie dlatego efekty jak we wpisie #5) potem zrobiłem flash_all.bat (SOFT się zmienił i dane się wykasowały), ale nadal mam brak sim card i nie da się włączyć WIFI i telefon ogólnie łapie restarty po czymkolwiek. Rozumiem że Full wipe = flash_all,bat.
×
×
 • Create New...