Jump to content

SzczufFun

Użytkownicy
 • Posts

  125
 • Joined

 • Last visited

About SzczufFun

 • Birthday 01/09/1995

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

863 profile views

SzczufFun's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

12

Reputation

 1. Telefon bez żadnego certyfikatu wodoodporności wleciał do wody, i zdziwiony że coś nie działa. Odpowiedź jest oczywista. Nie ładować indukcyjnie. Innej opcji prócz wymiany cewki nie widze (o ile tylko cewki). LUB: NA TYDZIEŃ.
 2. Jest taka mądra opcja jak "Przywróć działanie NFC". Spróbuj
 3. Ja swój obraz Persist.img wyciągnąłem z tego samego softu fastboot, który zainstalowałem na telefonie przez aplikacje MiFlash - żeby była jako taka kompatybilność. Może zrób podobnie. Odblokuj Bootloader, przez MiFlash zainstaluj jakikolwiek soft Fastboot (chiński dev lub MIUIPolska, opcją "flash_all"), i z tego samego softu wyciągnij sobie Persist.img. Spróbuj zainstalować przez TWRP normalnie przez opcje "Install/Instaluj" Raczej nie ma znaczenia. W moim przypadku soft był zainstalowany.
 4. Wróć na global, zablokuj bootloader i dla pewności sprawdź jakiego masz Widevine. Jeśli straciłeś L1 a sensory dalej martwe, to duże szanse że jest to uszkodzenie mechaniczne. Jeśli L1 wciąż masz, no to partycji persist ani razu nie udało Ci się zflashować.
 5. KLIK Kolega nie przeszukał chyba całego forum. Bawiłem się z tym dobry miesiąc, aż w końcu znalazłem złoty środek. Stawiam że flashujesz partycje którąś z metod które nie działają (Wszystko masz w moim wątku na samym dole) Dodam też że wraz z flashem persist tracisz Vinewide L1, o ile już nie straciłeś...
 6. Ani to ani to. W Mi 11 Lite "sztuczna inteligencja" odpowiada za wykrywanie przedmiotów przed ekranem - używając do tego głośnika i mikrofonu w słuchawce.
 7. Ustawienia > Karty SIM i sieć mobilna > TWOJA KARTA > Operatorzy sieci > Zaznacz "Wybierz automatycznie" Nie wiem co znaczy normalnie w Twoim rozumieniu. "Jakość" internetu zależy od odległości telefonu od nadajnika. 3G możesz mieć bliżej niż 4G stąd taki rezultat. Pzdr
 8. Polecam, zawsze instaluje na czysto i zero problemów, zwłaszcza bez przywracania kopii z chmury. A przy okazji wcześniejszej aktualizacji pisałem o zauważalnie mniejszym drenażu baterii w 12.5 względem 12. Więc może pomóc. Reset telefonu po aktualizacji był?
 9. O telefonie > Pełna specyfikacja > Informacje o telefonie "Device Wi-Fi MAC address"
 10. Mi9 Dalej problem z dymkami, brak jakiejkolwiek reakcji po zminimalizowaniu, zauważyłem że prócz niedziałających gestów, nie działają także przyciski głośności I SI. Większych problemów nie ma jak narazie, wydaje mi się że problem z dymkami tkwi w aplikacji "Interfejs" i nie za dużo możecie zdziałać póki Xiaomi tego nie poprawi. Na ekranie blokady po czasie ucinia powiadomienia, akurat w tym przypadku zauważyłem problem z powiadomieniem messengera przy korzystaniu z dymków A11(screen poniżej) W informacjach o telefonie brakuje tłumaczenia o MAC adresie Wi-Fi. Za chwilę wrzucę screen do odpowiedniego wątku.
 11. 20.12.28 Mi9 Brak tłumaczenia w opcjach programistycznych DSU Loader/Randomizacja MAC / (tutaj można by przymknąć na to oko, ale jak już zgłaszać to zgłaszać) Poziom rejestrowania:
 12. Witam w nowym roku Najbardziej chyba denerwująca rzecz to zamrażanie gestów po zminimalizowaniu rozmowy do nowego "dymka". Gesty nie działają zanim nie zrobi się interakcji z ekranem, wystarczy przesunąć palcem po ekranie i gesty spowrotem działają. A tak to miodzio, zauważalnie mniejsze zużycie baterii, płynność animacji poprawiła się po zrobieniu Wipe, to znak że warto robić czystą instalacje. Większych problemów nie zauważyłem. Aa tak I jeszcze brakuje tłumaczenia przy niektórych funkcjach w opcjach programistycznych.
 13. Ustawienia > Więcej opcji sieci > Resetowanie ustawień sieciowych > Zresetuj ustawienia Polecam wykonać. Tym samym stracicie dane dot. wykorzystania danych mobilnych, połączone urządzenia bluetooth i hasła do sieci wifi.
 14. To na pewno. Ewentualnie Wipe bez przywracania śmieci z kopii zapasowej.
×
×
 • Create New...