Jump to content

SzczufFun

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About SzczufFun

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/09/1995

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Polecam, zawsze instaluje na czysto i zero problemów, zwłaszcza bez przywracania kopii z chmury. A przy okazji wcześniejszej aktualizacji pisałem o zauważalnie mniejszym drenażu baterii w 12.5 względem 12. Więc może pomóc. Reset telefonu po aktualizacji był?
 2. O telefonie > Pełna specyfikacja > Informacje o telefonie "Device Wi-Fi MAC address"
 3. Mi9 Dalej problem z dymkami, brak jakiejkolwiek reakcji po zminimalizowaniu, zauważyłem że prócz niedziałających gestów, nie działają także przyciski głośności I SI. Większych problemów nie ma jak narazie, wydaje mi się że problem z dymkami tkwi w aplikacji "Interfejs" i nie za dużo możecie zdziałać póki Xiaomi tego nie poprawi. Na ekranie blokady po czasie ucinia powiadomienia, akurat w tym przypadku zauważyłem problem z powiadomieniem messengera przy korzystaniu z dymków A11(screen poniżej) W informacjach o telefonie brakuje tłumaczenia o MAC adresie Wi-Fi. Za chwilę
 4. 20.12.28 Mi9 Brak tłumaczenia w opcjach programistycznych DSU Loader/Randomizacja MAC / (tutaj można by przymknąć na to oko, ale jak już zgłaszać to zgłaszać) Poziom rejestrowania:
 5. Witam w nowym roku Najbardziej chyba denerwująca rzecz to zamrażanie gestów po zminimalizowaniu rozmowy do nowego "dymka". Gesty nie działają zanim nie zrobi się interakcji z ekranem, wystarczy przesunąć palcem po ekranie i gesty spowrotem działają. A tak to miodzio, zauważalnie mniejsze zużycie baterii, płynność animacji poprawiła się po zrobieniu Wipe, to znak że warto robić czystą instalacje. Większych problemów nie zauważyłem. Aa tak I jeszcze brakuje tłumaczenia przy niektórych funkcjach w opcjach programistycznych.
 6. Ustawienia > Więcej opcji sieci > Resetowanie ustawień sieciowych > Zresetuj ustawienia Polecam wykonać. Tym samym stracicie dane dot. wykorzystania danych mobilnych, połączone urządzenia bluetooth i hasła do sieci wifi.
 7. To na pewno. Ewentualnie Wipe bez przywracania śmieci z kopii zapasowej.
 8. Zrób full wipe telefonu, zainstaluj MIUI12 i nie przywracaj niczego z chmury. Postaw system tak jak byś świeżo włączył telefon z pudełka, nic nie przywracaj jak cię zapyta na Wizzardzie.
 9. No to chyba już masz odpowiedź? Tak też obstawiam. zawsze możesz przetestować głośnik słuchawki pod *#*#6484#*#*
 10. Prawdopodobnie sprzętowy, wynikający z głośnej pracy silniczka Autofocusa. Ale jeśli słychać to nawet na nagraniach, to musi być wyjątkowo głośny. Jednostkowy przypadek, u mnie to nie występuje. Spróbuj wyłączyć autofocus i nagrywaj z manualem, sprawdź czy dalej jest ten dźwięk.
 11. Pisz że Mi9 Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie > 3kropki > Pokaż systemowe Od jakiegoś czasu aplikacja Android Auto jest wbudowana w system, nie ma potrzeby jej dodatkowej instalacji ze sklepu. Ustawienia > Pulpit > Ukryj ikony aplikacji > Odznacz Android Auto Wybaczcie za odkop, ale drapanie się na temat standardów USB nie jest rozwiązaniem. Pzdr
×
×
 • Create New...