SzczufFun

Użytkownicy
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About SzczufFun

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/09/1995

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. Próbowałeś flashować soft od nowa?
 2. Mi9 Nie działa edytor zwolnionego tempa przy każdym klatkarzu. Nie ma możliwości zmiany okresu zwolnionego tempa ani zapisu
 3. SzczufFun

  Błąd pamięci

  Ustawienia > Xiaomi > Chmura Xiaomi > Galeria. Odznacz "pobierz zdjęcia z chmury automatycznie". Zsynchronizuj to co masz na fonie, przywróć ustawienia fabryczne i zanim połączysz się do internetu (w konfiguracji wstępnej) odznacz tą opcję w ustawieniach. Powinno pomóc
 4. Masz szkło na obiektywach? Zerwij, będzie ok Ostatecznie brudne szkło obiektywów. ... Mnie wciąż irytuje dlaczego w aparacie czas naświetlania zdjęcia w trybie pro jest tylko symulacją? W słoneczny dzień naświetlanie 4s powinno dać całkowicie prześwietlony obraz, a jest ładny i klarowny.
 5. Dzieje się tak już od MIUI11, jest to niezależne od systemu tylko aplikacji i raczej tak pozostanie. To nie ekran/aplikacja przestaje działać, tylko treść na stronie, wystarczy przesunąć gestem wstecz, wątpię że ktokolwiek korzysta z powiadomień ze stron.
 6. Restart telefonu po aktualizacji, albo czysty flash
 7. To nie problem aktualizacji tylko aplikacji, po co pytać tu o aplikacje osób trzecich? Daj restart telefonu. Mi9, co zauważyłem do tej pory. - Czasami freezuje aplikacje gdzie jest możliwość wpisania tekstu np yt, messenger, nie da się pisać, nie wyskakuje klawiatura (SwiftKey) pomaga tylko restart. - Wciąż brak tłumaczenia w tutorialach pływających okien (język angielski) Update 09.05.20 14:19 Żeby nie śmiecić, będę updatował ten post jeśli coś więcej zauważę
 8. Daj flash jeszcze raz
 9. Jeszcze jeden problem. -Asystent Google aktywowany z przycisku SI ma różne funkcje zależne od sposobu aktywacji. Naciśnięcie: Otwiera Google Discover Przytrzymanie: Otwiera tryb głosowy Asystenta Google Nie da się tego rozdzielić żeby można było wybierać między naciśnięciem a przytrzymaniem? Tak jak to było w starszych wersjach jako funkcja "Talk to Google Assistant" -JASNOŚĆ AUTOMATYCZNA nie działa w przypadku zmniejszania jasności, reaguje na zwiększenie natężenie światła ale nie powraca w przypadku ciemnego otoczenia. - AOD mimo zaznaczenia podświetlenia 10s. po dotknięciu, jest włączony na stałe. - Przycisk wyboru działania AOD jako ""Wyświetlanie" po dotknięciu jest na stałe podświetlony. - Naciśnięcie przycisku blokady ekranu reaguje na stan narastający przycisku zamiast opadający tak jak we wcześniejszych wersjach.
 10. OK, z moich spostrzeżeń na Mi9 PROBLEMY W TŁUMACZENIU: - Przewodnik po gestach pływających okien jest po angielsku - Tryby AOD chińskie znaczki Brak animacji przechodzenia między aplikacją a ekranem głównym. Albo to LAG Kolejny problem to brak możliwości pobierania Czcionek w aplikacji motywy. "A network error occured. Try Again. error: GetOrder|2000004|404" Następny, choć nie wiem czy to nie moja wina. Nie mam czcionki MiLan Pro, mam tylko Roboto jako domyślna. Czy trzeba ją pobrać (MiLan Pro) czy jak to się odbywa?
 11. Na logikę skoro mieli na oknie sprawdzania aktualizacji, to po prostu nie podpinaj pod WiFi, a telefon włącz z wyjętą kartą SIM. Reasumujac, ogranicz dostęp do sieci.
 12. Po włączeniu AOD opcja "wyświetlaj elementy" ustaw na "Zawsze". Jeśli to sprawia Ci problem i AOD mimo wszystko znika, zrób czysty reflash bez przywracania kopii z chmury. U mnie ta opcja działa, AOD nie wygasa nawet po przespanej nocy. Ile to ten "jakiś czas". Konkrety
 13. Dobra pytanie czy w siajomaki chcesz dalej lecieć czy może zmieniasz dystrybucje?
 14. Całkowicie naprawiony problem z aparatem włączany z przycisku SI naa zablokowanym ekranie. Także super. Wciąż problem z przyciemnionym ekranem startowym aplikacji oraz przyciemnionymi aplikacjami MiTekst itd. Animacja obracania ekranu np w Youtube daje niezłym Flashem po oczach, ekran na ułamek sekundy rozświetla się białym światłem. EDIT: Proponuję zrobić osobny dział dla ludzi co lubią kombinować z ROOTem i mają problem z aktualizacją lub po niej w związku z posiadanym/instalowanym magiskiem. Połowa postów tutaj dotyczy tych problemów zamiast zgłoszonych błędów aktualizacji, zbędny bałagan się robi. A ci co chcą poczytać o optymalizacji, błędach, plusach minusach muszą przekopać się przez wszystkie żale związane z ROOTem.