Jump to content

Gorthin

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gorthin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Przepraszam, że się podepnę pod temat, bo również wybieram pomiędzy tymi dwoma telefonami. Rozumiem, że za Redmi Note 5 Pro przemawia przede wszystkim lepszy procesor i ogólnie lepsza szybkość działania? A za Mi A2 Lite tylko ten czysty android? Pytanie gdyż a2 lite wydaje się być nowszym urządzeniem, więc jak ze wsparciem ewentualnym, a2 lite ma chyba dostać nowego androida 9, a note? Coś jest z tym Note 5 pro bo większość jednak go poleca w porównaniu z a2 lite. I pytanie mam bo nie mogę znaleźć informacji czy ten Redmi Note 5 pro ma LTE B20? Po w poprzednim xiaomi tego nie miałem i ewidentnie cierpiałem z tego powodu, tam gdzie znajomi z pracy mają zasięg tam ja mogłem pomarzyć.
 2. Jak usunąć tą małą ikonkę powiadomienia o aktualizacji MIUI na pasku? Ustawienia powiadomień aktualizacji mam zaznaczone jak na zrzucie, a tą pierwszą opcję mam za mgłą i nie mogę jej odznaczyć. Załączam zrzut ekranu.
 3. Trochę się podepnę pod temat z aktualizacją. Mi na telefonie pojawiła się informacja, że jest dostępna nowa aktualizacja na Redmi 4 wersja MIUI V9.5.5.0. MBEMIFA |Stabilna 1.3G. Może ktoś powiedzieć czy ta aktualizacja w ogóle jest już ok? Bo wcześniejsze aktualizacje V9 niszczyły mi telefon za każdym razem, tzn. telefon nie potrafił się uruchomić, musiałem robić twardy reset i od nowa instalować wszystkie aplikacje. Ktoś ma już jakieś doświadczenia?
 4. Ktoś coś wie co dalej z tą aktualizacją 9.5.1. Telefon padł i nic nie można zrobić?
 5. Jak problem się rozwiązał? Bo mam ten sam problem? Ta sama aktualizacja. 8.2.1.0 (MIUI Global 8.2 Stabilna) (MBEMIDL)
 6. Witam. Ze swojej strony mogę tego sprzedawcę tylko polecić. Dobre ceny, miła obsługa. Paczka dotarła na drugi dzień. Wszystko w jak najlepszym porządku. Gwarancja jest. Rabat dla tego forum dalej podtrzymany. Polecam gorąco. P.S. Pytanie do samego sprzedawcy. Możecie polecić jakieś pokrowce ochronne na Xiaomi Redmi 4 Pro?
 7. Ok. Dzięki. Aczkolwiek wydaje mi się, że nie te pliki ściągnąłem, mam Xiaomi na Snap 625, więc chyba to wersja Redmi 4 Pro?
 8. Witam. Zakupiłem telefon Xiaomi Redmi 4 3/32 GB. Chciałem teraz zainstalować MIUI Polska. Tylko mam kilka pytań. 1. Wchodząc na tę stronę: https://miuipolska.pl/download/ wybieram tel Redmi 4, a potem na następnej stronie pobieram plik: xiaomi.eu_multi_HM4_7.2.16_v8-6.0.zip ? 2. Teraz TWRP. Bo nie do końca mogę to zrozumieć. Na stronie https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ do Redmi 4 przypisane jest twrp:prada a jak rozumiem mam pobrać TWRP z tego linku: https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862684190 ? 3. Pobrałem to TWRP wersja cofface, tylko na dysku mam przy tym pliku: "Plik obrazu dysku" czy mam to jeszcze czymś otworzyć czy to jest to właśnie twrp.img które mam sobie wgrać?
 9. Witam, mam pytanie. Bo w sumie to już od poniedziałku czekam na sms weryfikacyjny do odblokowania bootloadera. Też wam tak długo schodziło. Co widzę, to większość pisze, że dzień może dwa i już sms przyszedł.
 10. Mam taki mały problem. Bo chciałem zgłosić ten wniosek o odblokowanie bootloadera. Wypełniłem konto, wszystko mam na 100 punktów na zielono. Zakładkę mam cały czas włączoną. Kiedy przechodzę na zakładkę z linkiem: http://www.miui.com/unlock/index_en.html to po chwili następną stroną jak się załaduje, pokazuje się takowa strona: ten numer na pomarańczowo: 1672101242 to faktycznie nr mojego konta, ale nie wiem co się dzieje, ktoś pomoże?
 11. Gorthin

  Xiaomi do 800zł

  Tak, cały czas mam włączoną zakładkę z tą pierwszą stroną z tego poradnika: i cały czas mam włączoną zakłądkę security, tam gdzie jest te 100 punktów na zielono.
 12. Gorthin

  Xiaomi do 800zł

  Tak, mam. Wypełniłem konto. Dostałem potwierdzenia sms. Konto mam na 100 punktów, zielone. Klikam i pojawia się takie okienko jak w załączniku. Nr mojego konta, ten liczbowy się zgadza, ale nie mam pojęcia o co chodzi. 1.bmp
 13. Gorthin

  Xiaomi do 800zł

  Też tak chyba zrobie, bo jak się okaże po czasie, że globał słabo chodzi i będę wgrywał xiaomi.eu i coś mi się nie uda, to szkoda danych. A tak czysty tel, to problem z głowy. A mam pytanie, bo składam prośbę o odblokowanie. Ale jak wchodzę na stronę: http://www.miui.com/unlock/index_en.html Klikam Unlock now, to pojawia się po strona i są same chińskie znaczki, a nie tak jak na zdjęciach w poradniku?
×
×
 • Create New...