Jump to content

exe

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About exe

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Oryginalna ładowarka nie ładuje. To samo z ładowarką żony od redmi Note 4. Po podpięciu do kompa przez kilka minut go widzi i ładuje a póżniejj zaczyna się cyrk. Raz widzi raz nie. Ładowarka 500mAh od innego fona ładuje też kilka minut i się wyłącza. Z gniazdem obchodzę się delikatnie i w sumie raz na 2-3 dni tylko do ładowania, więc nie wydaje mi się, żeby straciło styk. Mam 33% i chyba zostaje tylko reset do fabrycznych ustawień. Do tego telefon łapie reboota kilka razy dziennie.
 2. Cześć Od jakiegoś czasu zaczyna mnie denerwować to, że po wciśnięciu bocznego klawisza blokady telefon wybudza się po 1-1,5 sekundzie. Reszta działa sprawnie, no nie licząc wysokiego mielenia procesem android od czasu do czasu po naładowaniu do pełna. Czy tylko powrót do ustawień fabrycznych mnie ratuje ?
 3. Mam to samo od nowości, no może bez tego wbijania innego klawisza, ale po podłączeniu ładowarki dotyk jakby muli. Wygląda to na błąd w sofcie, ale że ładuje raz na 3-4 dni przez 1,5h to mi to aż tak nie przeszkadza.
 4. Coś mi to wygląda na problem po aktualizacji i jak to zwykle bywa coś poprawią i coś spieprzą. Już nie raz się przekonałem, że po aktualizacji jest gorzej niż przed dlatego z reguły blokuje uszczęśliwianie na początku w aplikacjach czy programach ale tu coś mnie podkusiło
 5. Pytałem Virgin, powiedzieli, że nic nie zmieniali.
 6. Cześć Od 2 tyg. mam zablokowane przejscie na nadajniki T-mobile, numer w sieci Virgin. Wcześniej, czyli przez półtora roku było ok. co ciekawe żona na Lumii w tej samej sieci ma możliwość korzystania z wszystkich operatorów ich nadajników. Coś mi się wydaje, że problem wyskoczył po ostatniej aktualizacji (Global stabilna 8.2.1.0) ale głowy nie dam. Może ktoś się z tym już spotkał ?
 7. U mnie topornie działa dotyk podczas ładowania. Ładowarka i kabelek oryginalne.
 8. A kabelek oryginał ? Jak zamieniłem od LG to ładował o 50 % wolniej.
 9. Pomogła ponowna instalacja, dzięki za chęć pomocy.
 10. Niestety te zabiegi nic nie dają.Chyba przeinstaluje WhatsApp jeszcze.
 11. Problem wygląda tak, że mam Whatsapp w przeglądarce na kom. stacjonarnym. Do działania wymaga żeby telefon miał wł. dane komórkowe ale po pewnym czasie od wygaszenia ekranu w tel. połączenie zostaje przerwane i wiadomości nie dochodzą na oba urządzenia. W telefonie w opcjach zasilanie-analizuj zuzycie bateri mam zoptymalizowane- "oszczędzaj baterię, gdu urządzenie jest zablokowane", czy to jest przyczyną wyłączana danych i jak to odblokować? Dodam, że w menu użycie danych przy aplikacji Whatsapp mam: włączone dane w tle,autostart ma, wyłącz dane mobilne gdy.. ustawione na nigdy, aplikacja
 12. Open Camera wydaje się być całkiem przyjemny. Ma nawet zmianę prefixa do zdjęć i bez reklam, dzięki za podpowiedz.
 13. No nie, rozwalili system i nikt się na to nie skarży, nie zamierzają tego zmienić ? Już nie pytam co to ma na celu, bo najstarsi górale nie wiedzą.
 14. Ktoś się bardzo postarał i ukrył, naprawdę niektóre funkcje w Xiaomi są tak nieintuicyjne, że szok.
 15. Mnie tylko dziwi, że po naładowaniu pamięć sie trochę zwalnia, rozumiem że po ponownych uruchomieniu by tak się działo. Ale ok. dobrze, że nie mam wersji 2GB, bo tam już chyba zostaje tylko 500MB.
×
×
 • Create New...