Ciutnik

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ciutnik

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, oczywiście 4.0.6 - musiałem spojrzeć do góry nogami Dzięki za info. Pozostaje tylko kwestia, czy w ogóle przechodzić na Mi Fita 4...
 2. Czołem. Czy może ktoś potwierdzić, że najnowszy MiFit 4.0.9 instaluje w BIP-ie już nową, prawidłowo działającą, wersję GPS?
 3. Czołem. Czy MiFit 4.0.0 jest kolejnym, który na siłę ładuje do BIP-a starą wersję GPS?
 4. W samym zegarku (w ustawieniach). A choćby w Notify & Fitness sprawdzisz dodatkowo wersję oprogramowania GPS. A możesz zdradzić czy robiłeś jakiekolwiek modyfikacje zegarka? Mam wrażenie, że kiedyś u mnie wersja 18... też działała bez problemu, a jedyne co mam zmienione to wgrany pogrubiony font z polskimi znaczkami. A może to on nadpisuje jakieś obszary pamięci, które powodują wywalanie się GPS? A może to kwestia używanej tarczy? W końcu to Xiaomi - nie wiadomo co, jak i kiedy schrzanili, a co gorsza oni sami tego też nie wiedzą
 5. W zegarku mam zainstalowany najnowszy firmware. Wydaje mi się, że instalacja w telefonie bety 3.5.5.4 MiFit nie powoduje automatycznej instalacji starszej wersji fw zegarka, a jedynie zmianę GPS (z 15974 na 18344). Natomiast nie udało mi się doprowadzić do sytuacji, że w telefonie mam najnowszego MiFita a w zegarku GPS 18344. Instalacja samego GPS via Notify & Fitness i tak kończy się prędzej czy później wepchnięciem do zegarka wersji 15974 podczas najbliższej synchronizacji z MiFit (nowszym niż 3.5.5.4), a opisana tu, na Forum, podmiana w instalce MiFit wpisów dotyczących instalowanej wersji GPS powoduje nieustanne próby zaktualizowania A-GPS z zegarku, kończące się niepowodzeniem.
 6. Czołem. W moim BIP-ie również "zawiesza się" GPS, ale już po 4-5 km. Nie biegam a spaceruję, więc może zawieszanie się następuje nie po dystansie a po czasie? Zauważyłem, że dzieje się tak tylko na firmwarze GPS 15974, który to na siłę instalowany jest przez nowsze wersję Mi Fit. Przywrócenie BIP-a do ustawień fabrycznych nie pomaga, a jedynie instalacja Mi Fit 3.5.5.4, zawierającego firmware 18344.
 7. Tak samo jest na najnowszym Globalu 10.1.2 (zresztą na poprzednim też tak było).
 8. Ktoś pytał o komunikację ANT+: niestety, przestała działać po aktualizacji do MIUI 10.1 Global. Ma ktoś możliwość sprawdzenia czy na MIUI PL/EU działa?
 9. Właśnie sprawdziłem: po zainstalowaniu wszystkich sterowników wskazanych przez program "ANT Tester", mój nowy Mi8 na Globalu - w przeciwieństwie do Mi4c - połączył się z czujnikiem temperatury Garmin Tempe. W Locusie mogę odczytać aktualną temperaturę, ale nie wiem czy da się odczytać zapamiętane przez czujnik dobowe wartości min/max.
 10. Czołem. Ponieważ na różnych forach znajduję sprzeczne na ten temat informacje, bardzo proszę, aby ktoś zechciał sprawdzić czy funkcja "Quick snap mode" (czyli robienie serii zdjęć poprzez trzymanie volume- przy wyłączonym ekranie) działa w MIUI Polska (EU). Z góry dziękuję za informacje. Maciek Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka
 11. Witam. W przypadku mojego Mi4c w Playu, nie wysyła się mniej więcej jeden na dziesięć SMS-ów. Zauważyłem to już na jakimś wcześniejszym ROM-ie, niezależnie czy SMS wysyłany jest wewnątrz sieci czy poza nią.
 12. Witam serdecznie po raz pierwszy. W moim Roidmi działa wyłącznie podświetlenie na czerwono albo jasnoniebiesko. Czy to kwestia wadliwego sprzętu czy aplikacji (w spolszczonej wersji 1.39)? Przy okazji słowa podziękowania dla baku1991 za tłumaczenie. Maciek Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka