Ciutnik

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ciutnik

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciutnik

  MIUI 9.1.3

  Tak samo jest na najnowszym Globalu 10.1.2 (zresztą na poprzednim też tak było).
 2. Ktoś pytał o komunikację ANT+: niestety, przestała działać po aktualizacji do MIUI 10.1 Global. Ma ktoś możliwość sprawdzenia czy na MIUI PL/EU działa?
 3. Ciutnik

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Właśnie sprawdziłem: po zainstalowaniu wszystkich sterowników wskazanych przez program "ANT Tester", mój nowy Mi8 na Globalu - w przeciwieństwie do Mi4c - połączył się z czujnikiem temperatury Garmin Tempe. W Locusie mogę odczytać aktualną temperaturę, ale nie wiem czy da się odczytać zapamiętane przez czujnik dobowe wartości min/max.
 4. Czołem. Ponieważ na różnych forach znajduję sprzeczne na ten temat informacje, bardzo proszę, aby ktoś zechciał sprawdzić czy funkcja "Quick snap mode" (czyli robienie serii zdjęć poprzez trzymanie volume- przy wyłączonym ekranie) działa w MIUI Polska (EU). Z góry dziękuję za informacje. Maciek Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka
 5. Ciutnik

  Problem z wysyłaniem SMS w Play

  Witam. W przypadku mojego Mi4c w Playu, nie wysyła się mniej więcej jeden na dziesięć SMS-ów. Zauważyłem to już na jakimś wcześniejszym ROM-ie, niezależnie czy SMS wysyłany jest wewnątrz sieci czy poza nią.
 6. Ciutnik

  Xiaomi ROIDMI

  Witam serdecznie po raz pierwszy. W moim Roidmi działa wyłącznie podświetlenie na czerwono albo jasnoniebiesko. Czy to kwestia wadliwego sprzętu czy aplikacji (w spolszczonej wersji 1.39)? Przy okazji słowa podziękowania dla baku1991 za tłumaczenie. Maciek Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka