Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Hej, padł mi mój POCO mam aktualnie Pixela ale okazało sie ze nie mam wiekszości numerów. Stawiam że zapisywane były na koncie Xiaomi Jest Opcja aby to ściągnąć w jakiś sposób na inny telefon ? Albo chociaz jakoś sprawdzić online to sobie spisze co potrzebuje
  3. Dzisiaj
  4. Wygląda tak jak myślisz/piszesz. Dlatego najlepiej takie akcje robić na czystym telefonie. Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  5. Ja mam Xiaomi 14 Pro czy jak wgrać europejski soft to wtedy android auto będzie dostępny?
  6. Jakiego masz ustawionego dostawce pogody w tym "weawow"? Wysłane z mojego 2201116SG przy użyciu Tapatalka
  7. A jak jest koledzy z bezpieczeństwem, w końcu udostępniamy komuś telefon i jeżeli ktoś chce to może wgrać cokolwiek, zmodyfikować i później dostęp do konta bankowego i tak dalej. Jak to wygląda?
  8. nie ... ten programik tego nie wymaga - to odpala się z kompa - telefon podłączamy normalnie tak jak do kopiowania danych - jedyne co trzeba wcześniej zrobić to włączyć debugowanie USB w opcjach programisty no i potem to już tylko rozwijamy sobie właściwe listy - czytamy opisu przy usługach - no i decydujemy czy wywalić czy nie - w razie czego zawsze też można zrobić restore więc no problem jak coś wywalimy co jest nam potrzebne - ogólnie usługi krytyczne są na osobnej liście i tam bym nie radził kombinować ... ale na innych listach też bywają takie których lepiej nie ruszać - przykładowo jeśli chcemy wywalić usługi związane z kontem Xiaomi najpierw trzeba usunąć z niego swoje urządzenie i się wylogować - w przeciwnym razie może być problem ... dodałem Cie do listy w tej korespondencji - tam są zrzuty ekranu i opis ... ogólnie co zostało usunięte z jakiej listy - jest tego sporo i radzę przed usunięciem czytać opisy tych usług - bo może jak raz z czegoś chcesz korzystać ... np. jakiś preinstalowany soft Xiaomi czy np. android auto - mi nie potrzebny ale może Ty korzystasz ... 🙃
  9. Powiedzcie mi jeśli podczas przychodzących połączeń odbieranie mam jakby na górze to bardzo nie poręczne jak zrobić żeby na dole ekranu można odbierać połączenia ? Czasami to muszę nawet ściągnąć belkę powiadomień górną i dopiero wtedy odebrać
  10. czupakabraLBN

    Etui

    Gdyby ktoś szukał etui typu crystal case do POCO X6 PRO to polecam to https://allegro.pl/oferta/etui-crystal-liquid-transparentne-plecki-do-poco-x6-pro-5g-szklo-15170840021 Świetnie pasuje, wszystkie otwory we właściwym miejscu, telefon wygląda w tym o wiele lepiej niż w oryginalnym szarym brzydactwie.
  11. Tylko że ja na HM6pro nie otworze bootloadera a android auto musi być chyba odrazu w systemie a nie doistalowany musisz przejść na eu Wysłane z mojego BVL-AN16 przy użyciu Tapatalka
  12. U mnie też coś w tym stylu wyskaje i jeszcze że pakiet android auto został dodatkowo zainstalowany coś takiego ale ja mam wersję chinska (: Wysłane z mojego BVL-AN16 przy użyciu Tapatalka
  13. Moja hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 2nd Gen NE jedzie 20 km/h czy jest jakaś możliwość żeby zwiększyć prędkość do 25 km/h lub 30 km/h?
  14. U mnie też aktualizacja udana. Wystąpił jednak problem, podczas aktualizacji fastboot się na: Finished. Total time: 2.815s Sending 'cust' (84 KB) OKAY [ 0.000s] Writing 'cust' OKAY [ 0.016s] Finished. Total time: 0.031s Sending 'super' (459812 KB) OKAY [ 10.705s] Writing 'super' OKAY [ 0.000s] Finished. Total time: 10.957s Sending 'super' (458752 KB) Zabicie procesu, restart windowsa i zmiana portu USB (poprzednio też był 2.0 z tył obudowy - kabel fabryczny) pomogły i nadpisało ROM.
  15. Witam wszystkich Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, nie mogę połączyć telefonu z samochodem, w momencie kiedy podłączam wyskakuje mi taki tekst " Android Auto No installed apps work with this USB accessory. Learn more about this accessory at http://www.android.com" Proszę o pomoc
  16. Panowie, muszę zainstalować xiaomi.eu na moim mi 10. Niestety nie mam możliwości użycia dwóch kart . Narazie mam zablokowany bl ale do rzeczy . Wersja miui 14 14.0.20 android 13 . Które twrp i jaki ROM , dodam że może być też hyper OS , dostałem możliwość update 1.010. Nie mogę go uceglic , potrzebuje telefonu na dwie karty dlatego piszę tutaj. Zwracam się do was o podesłanie plików które są sprawdzone i czyste . Nie interesują mnie żadne rooty czy płatności itp. Procedura na androidzie 13 , resety, komendy itp. Windows 7 64bit.
  17. zawsze jest ... czy jakas lista konkretnie dla tego modelu to nie wiem - trza by poszukac w necie ... w razie co moge wyslac liste tego co u siebie wywalilem na romie xiaomi eu - tez mozesz zerknac do watku o debloat w dyskusjach o aplikacjach ... no i jakby co daj znac to dodam Cie do rozmowy gdzie wysylalem ostatnio listy tego co wywalilem - programik universal android debloater ... zapewniam ze jest tego troche ... 🙃
  18. Nie wiem jak u innych , u mnie wszystko hula od pierwszego uruchomienia ... Tryb fastboot wskakuje mi bez zająknięcia , reszta także działa ; ) Tak apropo , czy jest jakiś debloat do china rom na poco x6 pro ;d ?
  19. Zainstalowane. Poszło bez problemu przy flaszowaniu update. Co się zmieniło [emoji848].... nie wiem [emoji23] Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  20. Witam. Postanowiłem zrobić lekką korektę wyglądu i pomyślałem o zmianie widżetów. Wyrzuciłem zegar główny z datą i pogodą, a okazało się, że nie ma nic ciekawszego w te miejsce (albo zegar analogowy, albo dwa na różne strefy czasowe itp). Szukam szukam i znaleźć nie mogę... Jak przywrócić to ustrojstwo w wersji oryginalnej. Wątek był kiedyś poruszony na forum, ale odpowiedź polegająca na zmianie motywu na inny w ogóle nie przyniosła zamierzonego efektu. Zna ktoś sposób jak przywrócić ten widżet żeby mieć podgląd do cyfrowego zegarka z datą i pogodą? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
  21. Jak jest ustawiony region na Polskę to nie ma aktualizacji, dopiero jest jak jest ustawiona Szwajcaria? Przed chwilą aktualizowalem Xiaomi 13 i miałem wersję 1.0.1.0 i nie pokazywało nowych aktualizacji, dopiero pojawiły się po zmianie regionu
  22. Znamy już specyfikację POCO F6 Pro oraz mamy jego oficjalne renderyCzytaj dalej >
  23. MediaTek Dimensity 9300+ z ulepszonym przetwarzaniem AICzytaj dalej >
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...