Jump to content

c-y-r-u-s

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

c-y-r-u-s's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Zainstalowałem przez fastboot świeży system miui 9.5 bez skopiowania danych . Jak odzyskać zdjęcia
 2. Witaj . Czy jest opcja w ustawieniach kamery nasycenie, ostrość w miuipolska mi 9t pro ?? ogranicz migotanie w ekranie ? poczta xiaomi ? Nie mam jak tego sprawdzić
 3. Witajcie czy w miui polska jest możliwosc podkrecenia ostrosci i kolorów w ustawieniach aparatu ??
 4. Tak straszna jakość tych kamer. Na starym mi 5 miałem wyraźniejsze zdjęcia .
 5. Admin niech nie kasuje mojego posta jak nie umie odpowiedzieć rzeczowo Pytam o soft MiuiPolska czy w nim na model mi9t pro jest nagrywanie połączenia , możliwość zmiany ikonek z motywu, też taki dziwny dialer jak w global i kontakty ? Czy są zainstalowane wszystkie aplikacje od googla czy sie da je odinstalować np chroma, filmy play itp? Jeszcze chce dopytac czy w opcji aparatu da sie dodać kolorów ostrość jak to było w innych modelach miuipolska ?? Proszę o info czy na najnowszym globalu sa jakieś problemy z zainstalowaniem miuipolska ? (oczywiście po odblokowaniu BL)
 6. Pytam o soft MiuiPolska czy w nim na model mi9t pro jest nagrywanie połączenia , możliwość zmiany ikonek z motywu, też taki dziwny dialer jak w global i kontakty ? Czy są zainstalowane wszystkie aplikacje od googla czy sie da je odinstalować np chroma, filmy play itp? Jeszcze chce dopytac czy w opcji aparatu da sie dodać kolorów ostrość jak to było w innych modelach miuipolska ?? Proszę o info czy na najnowszym globalu sa jakieś problemy z zainstalowaniem miuipolska ? (oczywiście po odblokowaniu BL)
 7. Telefon miał wersje stable miui7 android 5 wolno działał i chciałem mu wgrac miui 9 polska ale nie dało sie jakaś weryfikacja w recovery . ładował sie długo ale reagował na fastboot i na recovery/ Zainstalowałem jakieś cuda z app storę chińskiego i po wyłączeniu nie reaguje ani na ładowarkę ani nie włącza się ani fastboot ani recovery. N a PC wyskoczył caresuite emergency downoload czy jakoś. Miflash nie widzi go .
×
×
 • Create New...