All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. to nie wina telefonu tylko tego całego MIUI. Mnie dla odmiany jakiś czas temu kiedy wsadzałem kartę sim po wyłączeniu telefon już nie wstał i wisiał na bootloaderze. Pomogło dopiero nadpisanie systemu z TWRP. Wszystko wróciło do normy a danych nie straciłem. Od tej pory zawsze trzymam instalkę MIUI i marnuje cholerne 2Gb pamięci nie wiem po co. Roger
  4. Yesterday
  5. W Aqua Mail przy IMAP Push nie działają powiadomienia ale przy wyłączeniu tej opcji, a włączeniu Synchronizacji wg harmonogramu już tak. Ustawiłem sprawdzanie poczty co 15 minut i mam powiadomienia dźwiękowe. Przy AOD niestety nie wyświetla ikonki na ekranie.
  6. Tak wygląda Mi 9T z Nillkin Nature TPU bezbarwne. Przez kropki nie widać karbonowego wzoru. Poza tym pogrubia telefon, dostaje się kurz za etui, łatwo się rysuje i palcuje. Na plus pewne trzymanie telefonu w dłoni oraz świetne działanie bocznych przycisków.
  7. Owo gniazdko nie ma pomiaru energii niestety :/
  8. Niestety zainstalowałem także tą wersję TWRP i u mnie to samo. Nie tylko, że nie działał to się z niego cegła zrobiła.Po unbricku musiałem zainstalować MiFlashem Chińską wersję deweloperska. Jednak wystąpił kolejny problem. Po 30 minutach działania telefon znowu ma czarny ekran, a gdy wciskam przycisk power wraca na 1 s. Jest to wina softu czy coś w komórce nie tak? Instalowałem według tego poradnika: https://androidfilebox.com/tips/how-to-install-miui-fastboot-rom/ Rom: tiffany_images_V9.0.3.0.NDBCNEI_20171026.0000.00_7.1_cn
  9. Titanium backup też ? Xpoosed też ? Więc chyba nie wszystko....
  10. A czy czujnik temperatury i wilgotności z Aquara (aliexpress: LINK) będzie działał dla ustawień EU? Jeśli nie, to jaki wybrać? Po czym rozpoznać co działa?
  11. Aranruth

Mi MIX 4

Podobno 24 września ten telefon będzie miał swoją premierę w Szanghaju. Ile średnio czasu zajmuje wyjście telefonu u nas po premierze w chinach?
  12. Ano nie :/ Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę nic wrzucić na telefon. "Przyjmuje" 100-150 MB i koniec. Spakowałem rom na 100MB pliki, mogę wrzucić maksymalnie 2-3. Okno od kopiowania się zawiesza i po chwili znika. Po restarcie telefonu pliki, które się przerzuciły ważą 0 K lub pliki po prostu znikają. Wcześniej nie było tego problemu - wrzuciłem np. magiskowego uninstallera.
  13. Super, dzięki. Znalazłem na Gearbest (https://m-pl.gearbest.com/smart-socket-plug/pp_009500009699.html). Jeszcze nie zamawiałem tam nigdy. Ale zaraz spróbuję. Wiesz może czy ma pomiar energii? Nie doczytałem nigdzie. Bardzo by się przydał.
  14. Wcześniej pisałeś o Usługach Google Play: To są różne rzeczy.
  15. Mi chodziło o bez roota. Po co sobie kłopotów robić.
  16. Jeśli weźmie się ostatnie wersje m365 i pro to nie ma żadnej różnicy w kontrolerze. Sprawdzone naocznie. Jakby jednak ktoś dłubał i chciał sprawdzić to proszę Kontroler m365
  17. Szkoda. Pobierz i wgraj tę samą wersję miui w twrp. Wyczyść tylko cache & dalvik.
  18. Za dużego wyboru nie masz ale na 99 o ile coś grubszego w sofcie nie padło. Zresztą masz chyba na koncie xiaomi ustawione synchro? Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  19. @pobudi jesteś tego na 100% pewny? @frrancuz nie wspomniałem o tym, ale pierwsze co zrobiłem to wrzuciłem paczkę uninstallera magiska przez twrp, niestety nic to nie pomogło (z tego co pamiętam rzygnęło jakimś errorem - nie pamiętam teraz)
  20. To wszystko przez to, że nie powiększyłeś liter do 50 px i dałeś za mało kolorków ...
  21. Polecam zainstalować aptoide i netflixa tam dostępnego. Działa wszystko.
  22. A flash magiskuninstaller? Jeżeli magisk namieszał to po tym powinien zniknąć z telefonu
  23. Używam i błędów nie znalazłem. Wszystko działa.
  24. Kroki jakoś tam mierzy, za to z pulsem to bardzo często istne szaleństwo Banda 4. Trening kolarski 65 km - opaska na klatę vs Band 4. Nie wiem co mierzył Band 4, opaska dobrze przylegała do ręki, jazda po dobrych asfaltach czyli nic nie trzęsło - warunki idealne na dobry pomiar. M...
  25. Finał zabawy hulajnogą na ogrodzie, załączył się tempomat przed samym ogrodzeniem i po uderzeniu w sztachetę koło uderzyło lewą stroną o stalowy słupek co spowodowało pęknięcie rantu felgi. Osobiście mnie przy tym nie było ale po zebraniu wszystkiego do kupy tak to wyglądało. D.W. dzisiaj 15 km po wybojach i szutrze bez żadnych problemów. Jedyna negatywna rzecz to słaby komfort na przednim kole z powodu opony bezdętkowej, jednak opona robi robotę.
  26. Jak wgrasz przez twrp ta samą wersję nie powinno nic Tobie zniknąć Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity