Skocz do zawartości

MiFit


korno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem zapytać czy inni użytkownicy też mają problem z aplikacją MiFit.

Funkcja bieganie nie działa prawidłowo, po zakończonej sesji jesli chce wybrać podziel się albo wejść do historii to crashuje aplikacje.

Nie mogę zapisać sesji.

Czy wersja na Google play też tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że gada po chińsku to rozumiem. 

Ale jakby udało się naprawić te błędy było by miło. 

Dzięki 

Edit :

Zainstalowałem nową wersję z lutego i jest to samo. 

Czy może być to wina polskiej wersji miui? 

Czy jest program który też wykorzystuje pulsometr w opasce do biegania? 

Edytowane przez korno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To chyba trzeba włączyć w ustawieniach konkretnej aplikacji, czyli np. Messengerowi zezwalasz na wszystko, żeby działał prawidłowo.

Ja z kolei mam problem, że nawet przy włączonych cichych godzinach, jak ktoś zadzwoni do mnie to i tak opaska wibruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane Miui Polska gdzie są już zainstalowane aplikację od Miui. W mi fit nie mogę znaleźć możliwości połączenia z Google Fit. Moje pytanie : czy zostało to usunięte w wersji polskiej czy jeszcze nie było aktualizacji? 😳

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się w tym wszystkim.

Mam MiFit z MiuiPolska, to jest ta aplikacja która ma rozbudowane funkcje, czy jest to ta bardziej ograniczona apka ?


Słyszałem że polecana jest wersja http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html czy to jest właśnie ta wersja która jest wgrana w Miui Polska czy to jest jeszcze kolejna trzecia wersja ?

Przy okazji zna ktoś jakieś sensowne informacje na temat ilości snu / do ilości głębokiego snu ?

Bo z jednej strony ajnie fajnie, wiem że ostatniej nocy 3 z 8 godzin spałem głębokim snem, ale to znaczy że dużo czy że mało ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem informację, że są dwie wersje aplikacji MiFit jedna z GooglePlay, jedna która zawiera jakies dodatkowe funkcje, ale z kolei nie łączy się wtedy z jakąś usługą.

Ja mam wersję która była wgrana do MIUI Polska i chciałbym wiedzieć, którą mam wersję i czy nie warto jej czasem zmienić na jakąś inną, oferującą fajne dodatkowe funkcje.

Posiadam MiBanda bez pulsometru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...