fast12

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About fast12

 • Rank
  Użytkownik
 1. Dzisiaj w nocy mój purifier sam się wyłączył z błędem Motor Error, teraz niby działa każdy tryb ale sensor pokazuje cały czas 001 PM2.5 ktoś miał taki problem? Można wyczyścić sensor odkurzaczem czy tak jak w instrukcji tylko sprężonym powietrzem?
 2. Mam wersję Pro z mi-store.pl, wyszukuje przy ustawionym regionie Chińskim @baku1991 Używasz najnowszej wersji mi-home? Możliwe, że tylko telefony z MIUI mają taką opcję?
 3. Też mam taki problem. Zmiana regionu na chiński nie pomogła :/ Udało Ci się znaleźć rozwiązanie?
 4. Korzystam z tej wersji, według mnie najlepsza wersja 8.1 na redmi niestety najprawdopodobniej już nie wspierana
 5. Testował ktoś jakiś alternatywny kernel? Nawet nie źle trzyma bateria w wersji z 24.05 ale zastanawiam się czy zmiana kernelu może jeszcze wydłużyć czas pracy
 6. Po dniu z lineageos mogę stwierdzić że wszystko działa płynnie jak w ostatnich wersjach cm14.1. Nie działa google caamera(działała z gapps ale po aktualizacji w sklepie przestała) Porównując z Resurrection remix bluetooth działa lepiej (smartlock nie zrywa połączenia z mibandem) jednak bateria lepsza w RR. Chociaż nie zmieniałem taktowania cpu na 200MHz jak niektórzy użytkownicy xda co powinno wydłużyć czas pracy.
 7. Jest Lineageos na Redmi http://anikkhan.me/lineageos-for-ido/ Wieczorem przetestuje
 8. fast12

  Mi Band 2

  N&FfMB posiada funkcję jak Mi Band Tools która wyłącza alarm po potrząśnięciu telefonem?
 9. Też zdecydowałem się na CM14.1 mam od 3dni jestem prod wrażeniem szybkości, z baterią mogło być lepiej mam około 4h włączonego ekranu, może to przez MiBand2. Zmieniałeś coś w opciach (autostart, uruchamianie w tle) czy tylko wyłączony ambient display że trzyma Ci jak na miui?
 10. Ktoś testował może wersję 7.1 od Mokee?
 11. działa na CM14 odblokowanie przez miband 2?
 12. fast12

  Mi Band 2

  W aplikacji jest funkcja- Pominięte powiadomienia(wykonaj ostatnio pominięte po ponownym połączeniu) czyli gdy pójdę do sklepu bez telefonu i w tym czasie dostanę sms to gdy wrócę do mieszkania i opaska będzie w zasięgu telefonu powinna zawibrować i niestety to nie działa
 13. fast12

  Mi Band 2

  Kupiłem aplikacje Mi Band Tools dodałem ją wraz z Mi Fit do autostartu oraz zakłódkowałem obie ale nadal opaska nie wibruje dla pominiętych powiadomień. Jakie są poprawne ustawienia dla tych aplikacji żeby ta funkcja działała, używam również odblokowania telefonu przez opaskę więc w autostarcie musi być również Mi Fit nie tylko Mi Band Tools?
 14. fast12

  Mi Band 2

  Aplikacja Mi Fit musi być zablokowana przed zamknięciem żeby działa funkcja odblokowania telefonu przez opaskę? Miałem pierwszego MiBanda i na MIUI7 nie musiałem zablokować aplikacji i po oczyszczeniu odblokowanie działało niedawno kupiłem MiBand2 MIUI8 i odblokowanie działa tylko gdy Mi Fit jest w tle. Mam ustawioną aplikacje na autostart i pozwolenie na start w tle ale to nie wystarcza.
 15. fast12

  Mi Band 2

  Można ładować MiBand 2 za pomocą zwykłej ładowarki czy tylko port USB? Chodzi mi o moją ładowarkę od Redmi 3 (5V 2A) Z informacji na wikipedi wynika że USB 2.0 ma 5V i 0,5A a 3.0 (takie posiadam) 5V i 0,9A czyli raczej nie? I jeśli chcę ładować urządzenie musiałbym kupić jakąś ładowarkę do 0,9A?