Jump to content

Spoon

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Spoon

 1. Mam wersje MIUI Polska 6.2.18 Telefon działa całkiem spoko, jest zaszyfrowany i nie ma specjalnych problemów - poza momentem uruchamiania telefonu i blokowaniem kontem Xiaomi do którego nie da się zalogować Czy warto robić aktualizacje do 6.3.17 ? I czy w takiej sytuacji aktualizacja zostawia moje wszystkie dane i wgrywam tylko aktualizacje przez plik .zip z poziomu aplikacji Aktualizacja ?
 2. Znalazłem informację, że są dwie wersje aplikacji MiFit jedna z GooglePlay, jedna która zawiera jakies dodatkowe funkcje, ale z kolei nie łączy się wtedy z jakąś usługą. Ja mam wersję która była wgrana do MIUI Polska i chciałbym wiedzieć, którą mam wersję i czy nie warto jej czasem zmienić na jakąś inną, oferującą fajne dodatkowe funkcje. Posiadam MiBanda bez pulsometru.
 3. Jakaś szansa na odpowiedź ?
 4. Problem który opisuje Szuwi pojawił się również na moim Mi4C i dodatkowo po podłączeniu telefonu nie mam możliwości wyboru debugowania, apmięci masowej itp. Jedyne co to jak włączę opcje programistyczne i debugowanie USB to w menadżerze zadań W7 pojawi się ADB Interface i Mi4C ale nie zaciągnie sterowników. Wcześniej przed próbami aktualizacji MiPC Suite działało fajnie, później pojawił się problem z niewykrywaniem przez ten program i po aktualizacji nie ma kompletnie kontaktu z PC. Udało mi się znaleźć rozwiązanie! Zainstalowałem poniższą aplikację i po uruchomieniu umożliwiło to wykrywanie telefonu. MIUI USB Settings z Google Play
 5. Wg mnie najciekawiej sprawdza się Microsoft Office i na Androida oraz iOS jest darmowy, więc troszkę bez sensu szukać na około. Chyba że ktoś ma bardzo zamulony telefon i straszne problemy z działaniem to może szukać czegoś lżejszego, ale chyba i tak nie warto.
 6. Pogubiłem się w tym wszystkim. Mam MiFit z MiuiPolska, to jest ta aplikacja która ma rozbudowane funkcje, czy jest to ta bardziej ograniczona apka ? Słyszałem że polecana jest wersja http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html czy to jest właśnie ta wersja która jest wgrana w Miui Polska czy to jest jeszcze kolejna trzecia wersja ? Przy okazji zna ktoś jakieś sensowne informacje na temat ilości snu / do ilości głębokiego snu ? Bo z jednej strony ajnie fajnie, wiem że ostatniej nocy 3 z 8 godzin spałem głębokim snem, ale to znaczy że dużo czy że mało ?
 7. Szuwi zainstaluj AirDroid na telefonie i bedziesz mogl przerzucac pliki przez przegladarke po domowym wifi.
 8. Tak na pierwszy rzut oka brzmi jakbys mial oryginalny soft z chinskimi sterownikami, wtedy telefon nie jest z automatu wykrywany przez system. Zainsaluj Mi PC Suite - wtedy wejda sterowniki i zobacz czy przez oprogramowanie dziala wszystko .
 9. Wczoraj kupiłem sobie zestaw kabelków i jak na razie jestem super zadowolony. Właśnie pod wpływem tego tematu sprawdziłem USB : http://allegro.pl/kabel-katowy-otg-usb-3-1-usb-c-typ-c-do-usb-3-0-i5903710237.html Podłączyłem pendrive i działa fajnie i przeglądanie zdjęć jest spoko, oraz podłączyłem klawiaturę i z miejsca kazało mi wybrać język itp i normalnie w aplikacjach śmiga.
 10. Używam i mam konto google do synchronizacji kontaktów. Faktycznie jednak Twoja porada zadziałała.. Dzięki.
 11. Hej, Mam problem z listą kontaktów w Mi4c. Wgrane mam MIUI 6.2.18 (rozwojowa). Po wybraniu Kontaktów, klikam na literki po prawej stronie, od A do L jest OK, jesli klikne M,N,O.. X,Y,Z to przechodzi do L. It's a bug or feature ? P.S. Nie wiem jak ale temat miał być utworzony w dziale Mi4c, a utworzył sie w Mi3. Albo zrobiłem miss-click albo coś dziwnego się zadziało - proszę o przeniesienie.
 12. Też szukam czegoś sensownego do samochodu.
×
×
 • Create New...