Skocz do zawartości

Brak zdjęcia dzwoniącego przy przychodzącym połaczeniu


Bisztov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do paru osoób przypsiane zdjęcie i dzwonek dzwoniącego jednak mam mały problem. O ile zdzwonkiem sobie poradziłem (trzeba je było umieścić na urządzeniu a nie wybrać z karty pamięci) to ze zdjęciem jest problem. Gdy przychodzi połaczenie jest tylko dzwonek a zamiast zdjęcia jest po prostu tło blkoady ekarnu. Jedynie gdzie mam zdjęcie to gdy ja wykonuje połaczenie. Czy tak ma być czy da się coś z tym zrobić, żeby przy przychodzącym połaczeniu na ekranie blokady też pojawiało się zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zdjęcie jak ktoś do mnie dzwoni,mam tak:kontakty w pam. urządzenia i na sim,wysyłam kontakty ze zdjęciem na pulpit,a potem do wyświetlenia wybrane mam tylko kontakty z sim,nie wiem czy to ma znaczenie,możecie spróbować u mnie działa i wyświetla zdjęcia osób dzwoniących(może wystarczy że są na pulpicie do szybkiego wyboru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ZduneX25 napisał:

Zależy czy masz kontakty na google czy xiaomi. Jak masz dodane zdjęcia, że są w małych kółeczkach to ich nie widać jak są na pół ekranu (w kontaktach) to są widoczne.

Można jeszcze raz i powoli? Mam kontakty na Google i Xiaomi. Gdy wchodzę w kontakty u góry pisze Konto Xiaomi. W liście kontaktów są zdjęcia przy wybranych osobach w małym kółku po lewej stronie a gdy otwieram kontakt jest ono na pół ekranu. To w końcu jak ustawić zdjęcie by było pokazane jak kotakt dzwoni? Bo puki co zdjęcie jest tylko przy wybieraniu kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Hej, pozwolę sobie odświeżyć ten wątek, bo właśnie dopadł mnie podobny problem. Mam kontakty synchronizowane z Google i na Google też mam poprzypisywane zdjęcia. Telefon (Mi4c) do tej pory jakoś sobie radził - kontakt z przypisanym zdjęciem wyświetlał przy połączeniu przychodzącym zdjęcie, bez kontaktu - ekran blokady. Dziś zauważyłam, że jeden z ulubionych (czyli zdjęciowych) kontaktów dzwoni mi bez zdjęcia (i tak samo jest z wychodzącym). W Kontaktach ma tylko małe zdjątko w kółeczku po prawej - a do tej pory miał duże na pół ekranu. Nic nie grzebałam w ustawieniach! Czy to jest właśnie przejaw tego buga, o którym piszecie, czyli losowania kostką, czy coś się zepsuło i wiadomo, co i jak naprawić? Bo akurat na tym kontakcie i zdjęciu mi bardzo zależy... 

Z góry dzięki za pomoc. 

Aha - soft stare, dobre 6.3.10 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...