Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, drszczeps napisał:

a ja zadam takie oto pytanie - czy za każdym razem, kiedy aktualizujecie (powiedzmy że co tydzień) swoje telefony, wykonujecie za każdym razem wipe? byłoby to dość hardcorowe co tydzień czy dwa nawet, instalować wszystko od początku?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Wipe cache/dalvik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2016o16:01, grzegi napisał:

 

@Acid - czy jest Ci znany problem z brakiem kresek zasięgu na najnowszym MIUI dla RN2? Są jakieś plany, żeby to naprawić? Siła sygnału w dBm jest ok, jednak wartości ASU są cały czas zerowe (przy sieci innej niż LTE). Czy ktoś może potwierdzić ten błąd?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Miałem to samo, pomogło przełożenie karty sim do drugiego gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was problem z mikrofonem? W sensie ludzie narzekają że słabo mnie słuchać

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ja miałem na którejś wersji miui. Niestety nie pamiętam na której. A i nie nagrywalem wtedy rozmowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was problem z mikrofonem? W sensie ludzie narzekają że słabo mnie słuchaćWysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ja miałem na którejś wersji miui. Niestety nie pamiętam na której. A i nie nagrywalem wtedy rozmowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A teraz jaką masz? I czy wszystko z nią jest ok

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzegi napisał:

A ja zamieniłem karty w slotach i działa jak należy,jedna Play druga Red Bull Mobile,może jednak niektóre karty mają jakiś konflikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack2205 napisał:

A ja zamieniłem karty w slotach i działa jak należy,jedna Play druga Red Bull Mobile,może jednak niektóre karty mają jakiś konflikt.

Na pewno to nie jest wina kart SIM - po pierwsze - na aktualizacji 5.12.31 wszystko działało jak należy. Po drugie - przy zmianie kart - nawet na inne karty innych operatorów - nawet zagranicznych - sytuacja się powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś jeszcze problem z mikrofonem i powie na którym romie ten problem znika? I który Rom ogólnie polecacie

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Siema, problem z mikrofonem mialem na wersji z 10 grudnia. Teraz mam wersje 31 grudzien i jest wszystko ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś jeszcze problem z mikrofonem i powie na którym romie ten problem znika? I który Rom ogólnie polecacieWysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Siema, problem z mikrofonem mialem na wersji z 10 grudnia. Teraz mam wersje 31 grudzien i jest wszystko ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A inne funkcje? Wszystko ok bo to dla taty i chce żeby miał bez błędów jakichś większych.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wojtkson napisał:

Ten stable jak instalować ?

Normalnie jak i MIUI Polska przez TWRP uprzednio robiąc advanced wipe

 

Cytat

 

Masz Kasia l jakiś link ?

 

Jaka Kasia ?

https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005880

Albo w tym samym dziale masz temat Stabilne romy i tam Lamcza dał poprawkę 7.0.8.0 z dodaną zakładką "prywatność" której nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten stable jak instalować ?

Normalnie jak i MIUI Polska przez TWRP uprzednio robiąc advanced wipe

 

 

Masz Kasia l jakiś link ?

 

Jaka Kasia ?

https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005880

Albo w tym samym dziale masz temat Stabilne romy i tam Lamcza dał poprawkę 7.0.8.0 z dodaną zakładką "prywatność" której nie było.

Sorry autokorekta

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś jeszcze problem z mikrofonem i powie na którym romie ten problem znika? I który Rom ogólnie polecacieWysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Siema, problem z mikrofonem mialem na wersji z 10 grudnia. Teraz mam wersje 31 grudzien i jest wszystko ok.Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A inne funkcje? Wszystko ok bo to dla taty i chce żeby miał bez błędów jakichś większych.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Na tą chwilę nie zauważyłem żadnych problemów, śmiga dobrze.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...