Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za zmiane tematu ale moze ktos szybko mi tutaj odpowie.

Odblokowalem bootloader przy wgranej wersji romu z xiaomi.eu 6.1.21.Czy zeby wgrac miui polska musze wgrywac chinski dev czy moge wgrac bezposrednio na ten rom ktory mam?

Jak masz TWRP to zrób kopię i wgraj miui polska. Powinno pójść bez problemu po factory reset i wipe, a jak coś będzie nie tak to masz kopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Monra napisał:

Właśnie dostałem unlocka na drugim koncie 

Prosta sprawa napiszcie normalne uzasadnienie po angielsku dlaczego potrzebujecie odblokowanego bootloadera

rozpiszcie się trochę  cokolwiek 

i to wystarczy :)

Ile czekałeś po wysłaniu maila? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z odblokowaniem. Mam program od Xioami, wchodzę w ten program, otwieram okno z unlockiem, tak jak jest napisane, wyłączam telefon, naciskam vol up + power, pokazuje się na ekranie telefonu rysunek telefonu z kabelkiem niepodłączonym, taki sam rysunek jest w programie unlock. Podpinam kabel z telefonem do portu usb komputera i komputer zaczyna ściągać sterownik o nazwie MTP USB, mieli trochę ale wyskakuje czerwony krzyżyk, czyli nie zainstalował sterownika. Sprawdzałem na wszystkich 3 portach i jest to samo. Jak podłączę normalnie telefon do kompa, to widzę telefon normalnie, mogę w niego wchodzić i przeglądać. Probowałem na innym laptopie i to samo ściąga MTP USB ale bez efektu. Gdzieś w necie znalazłem jakieś sterowniki, zainstalowałem ale dalej nic. Może ktoś z Was miał podobny problem i może coś poradzić ? Ręce mi już opadają do kolan :-(

W laptopie mam Win7 (64).

Edytowane przez zbijar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej snuffmajster. Jak poradziłeś sobie z błędem 50%?

 

13 godzin temu, snuffmajster napisał:

 

Poszło :)

Co do 50zł - pewnie to ten sam delikwent z którym pisałem :D
 



Podziękowania dla użytkownika Monra! :)

Jest to przykład naprawdę dobrego forumowicza! :)


Bootloader unlocked :)

 

 

13 godzin temu, snuffmajster napisał:

 

Jak poradziłeś sobie z tym błędem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, acidbrain napisał:

vol down +power :)

Robiłem vol down + power, pokazywał się królik majstrujący i w unlocku dalej ligo telefonu było bez wpiętego kabelka. Czy mam wyłączyć telefon podpiąć do kompa, nacisnąć vol down + power i wtedy otworzyć unlocka, czy najpierw włączyć unlocka, potem wyłączyć telefon, potem vol down + power i dopiero jak będzie królik podpiąć do kompa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zbijar napisał:

Witam,

mam problem z odblokowaniem. Mam program od Xioami, wchodzę w ten program, otwieram okno z unlockiem, tak jak jest napisane, wyłączam telefon, naciskam vol up + power, pokazuje się na ekranie telefonu rysunek telefonu z kabelkiem niepodłączonym, taki sam rysunek jest w programie unlock. Podpinam kabel z telefonem do portu usb komputera i komputer zaczyna ściągać sterownik o nazwie MTP USB, mieli trochę ale wyskakuje czerwony krzyżyk, czyli nie zainstalował sterownika. Sprawdzałem na wszystkich 3 portach i jest to samo. Jak podłączę normalnie telefon do kompa, to widzę telefon normalnie, mogę w niego wchodzić i przeglądać. Probowałem na innym laptopie i to samo ściąga MTP USB ale bez efektu. Gdzieś w necie znalazłem jakieś sterowniki, zainstalowałem ale dalej nic. Może ktoś z Was miał podobny problem i może coś poradzić ? Ręce mi już opadają do kolan :-(

W laptopie mam Win7 (64).

Priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, majkel123 napisał:

Priv

Napuszę do Ciebie po godzinie 15, bo będę wtedy w domu. Czy problemem może być ten room który mam teraz ? Wcześniej miłem ten ktory był w telefonie, chyba śmieciowy. Za namową kolegi z forum wgrałem ten odblokowanym bootloaderem i super su. Podobno na tym roomie da się odblikiwać, czy się mylę i muszę wgrać room dev i dopiero wtedy zadziała ulock ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...