Skocz do zawartości

Czy to oryginał?


Bartch

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

Jestem świeżo po zakupie Mi4C z allegro Z tej aukcji. W miarę zweryfikowałem sklep jako rzetelny. Dziś doszła do mnie paczka i.. zastanawiam się czy faktycznie dostałem oryginał. Wg. tego artykułu mam nie oryginalny telefon? Chociaż w komentarzach moderator też napisał, że jest to dobry dostawca. 

Załączam zdjęcie opakowania.

WP_20151202_11_55_40_Pro.jpg.b9c2a0c1cba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób już kupiło u tego sprzedawcy. Nie widziałem, aby ktoś pisał o sprzedanej podróbce. Jedynie można się przyczepić do zainstalowanego oprogramowania bo nie jest to MIUIPolska. Jw. Instalacja wg instrukcji (z miuipolska.pl) z powodzeniem wyjaśnia kwestię oryginalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, żadnego kodu weryfikacyjnego nie znalazłem. Oprogramowanie faktycznie jest jakieś dziwne, niby spolszczone ale nie wszystko. Zamieszczam numer oprogramowania. Rozumiem, że mam zainstalować Miui 7 przez updater i tam będę mógł sprawdzić oryginalność?

WP_20151202_13_54_10_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bartch napisał:

Racja, żadnego kodu weryfikacyjnego nie znalazłem. Oprogramowanie faktycznie jest jakieś dziwne, niby spolszczone ale nie wszystko. Zamieszczam numer oprogramowania. Rozumiem, że mam zainstalować Miui 7 przez updater i tam będę mógł sprawdzić oryginalność?

WP_20151202_13_54_10_Pro.jpg

Musisz postepowac wg tej instrukcji.

http://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, braffka napisał:

Witajcie, przepraszam, że się podepnę. Właśnie trafił do mnie egzemplarz MI4C zakupiony jako nowy w Polsce (na aledrogo) i nie miał żadnych kodów weryfikacyjnych, ale o dziwo miał zainstalowaną MIUI Polska. Czy to normalne? Możliwe? 

Daj link do aukcji. To normalne ze nie ma kodow. Nikt ich nie dostal do mi4c. Napisz dokladnie jaka masz wersje systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, braffka napisał:

Sprzęt zostawiłem w pracy, ale MIUI było chyba 5.10.28

 Aukcja: http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-3-32gb-lte-dual-sim-f-vat-szklo-hartow-i5825177911.html

 

Tak na sucho to nic sprawdzisz :D Jak bedziesz mial telefon przy sobie to upewnij sie jaka masz wersje. 

Ale na 99% telefon oryginalny. Ale zeby rozwiac wszelkie watpliwosci to musial bys go miec przy sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2015, 20:21:36, braffka napisał:

Ok, szczegóły jutro.

Zatem: Android to 5.1.1 LMY47V

Miui 7 w wersji 5.10.22

 

Próbowałem aktualizować i nie chce tego zrobić, bo - informuje mnie - to jest najnowsza wersja. Prawda li to?

aktualizować musisz ręcznie. Nie ma aktualizacji OTA. Pobierasz paczke z romem, wrzucasz na telefon, i ręcznie wskazujesz rom. Potem wszytsko sie samo robi. Masz poradniki na stronie z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...