Tompson

JD.com powrót promocji

Recommended Posts

Witam, doszły mnie słuchy, że kupony z $$ na jd.com wróciły, także klikajcie http://en.jd.com/ i rejestrujcie się podając kod:

KT3VCK

do kupienia między innymi słuchawki xiaomi piston http://en.jd.com/product/Original-Xiaomi-Piston-III-Dazzle-Edition-Earphones-With-Mellow-Bass-Remote-Mic-For-Android-iOS_789649.html

po otrzymaniu 1 kuponu postaram się szybko napisać, że faktycznie nastąpił powrót refferali. Pozdrawiam i zapraszam.

Witam, działa - użyłem kodu @Tompson (dzięki), teraz 10$ na zakupy powyżej 20$.

Mój kod:

NEKUN4

Może komuś się przyda ;)

hej po robocie to mogę zaglądnąć dopiero. Dostałem również 10$ za rejestrację kolegi (Dzięki!). Sprawa wygląda tak, że kupon do wykorzystania jak wyżej napisano przy kwocie >20$ więc zmienili zasady, niestety na niekorzyść, aczkolwiek da radę coś wyhaczyć z bonusem 10$ obniżki. Kupony ważne do 29.11 więc ponad tydzień. Jako że ten jeden kolegi mi wystarcza korzystajcie z referala mmozola. Pozdrawiam.

41 minut temu, Tompson napisał:

hej po robocie to mogę zaglądnąć dopiero. Dostałem również 10$ za rejestrację kolegi (Dzięki!). Sprawa wygląda tak, że kupon do wykorzystania jak wyżej napisano przy kwocie >20$ więc zmienili zasady, niestety na niekorzyść, aczkolwiek da radę coś wyhaczyć z bonusem 10$ obniżki. Kupony ważne do 29.11 więc ponad tydzień. Jako że ten jeden kolegi mi wystarcza korzystajcie z referala mmozola. Pozdrawiam.

Pytanie brzmi, jak z wysyłką paczek. U mnie na 10 paczek 2 są w Polsce, 2 nie został wysłane, a 6 ma jakiś dziwny numer trackingu. Zamawiałem, gdy była poprzednia promocja z kuponami.

w uprzedniej edycji 3 zamówienia, wszystkie w drodze, przy czym tylko 1 tracking coś pokazuje, a 2 że nie znaleziono. Na jednym z forów za to wczoraj przeczytałem, że ludzie otrzymują towar zamawiany 7.11 więc dosyć szybko (stosunkowo oczywiście bo była istna nawałnica zamówień za 10,50 zapewne ;) ). Generalnie mi się nie spieszy, dawali to brałem :) po prostu trzeba być z taką promocją od startu - jest wówczas duży wybór czegoś sensownego (ale też nie koniecznie w 100% przydatnego). Bo itemy typu masażer do ust no sorrry kto to bierze.

Teraz już nie bardzo się tam opłaca cokolwiek kupować bo drogo wychodzi.

Ale co zacebuliłem to moje ;).

Ja zamówiłem jak była jeszcze promocja od 10$ jakoś około 9.11 dwie paczki i obie są w tej chwili już w WER ;) słuchawki za 1 i miband za 10, spoko promocja :) 

Ja kupiłem 3 kable Nillkina i słuchawki. Kable właśnie przyniósł listonosz (przesyłka nierejestrowana) a słuchawki wg trackingu jeszcze nie przybyły do Polski.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

A obecnie warto coś kupić za 20$ ze zniżką 10$ ?  Bo trudno mi coś znaleźć. Jak mimo wzystko chcesz tych kuponów to na forum o chińskich telefonach szybko sobie nazbierasz, ale czy warto?

Paczki przychodzą. Do mnie już przybyło ok. 20 a jeszcze kilkanaście jest w drodze. Fakt że jak na razie to same kabelki i pierdołki, a to co bardziej wartościowe jeszcze idzie. Ale fakt jest taki że przychodzą przedmioty. Ps: mój listonosz mnie już nienawidzi :D

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

2CNDVE

konca miesiaca z tego co wyczytałem

a jendak nie, promo juz nie bangla

Edited by Edek

Guest
This topic is now closed to further replies.