Jump to content

Tompson

Użytkownicy
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note LTE, Note 4x

Recent Profile Visitors

945 profile views

Tompson's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Tompson

  MIUI 8.9.20

  czy jest już sprawdzone rozwiązanie problemu z klonowaniem aplikacji? rn4x, samoistnie sklonowało: notatki, aktualizacje, skaner oraz mi video. Nie można usunąć przez kosz, a w ustawieniach->aplikacje->klonowanie widnieje tylko 1 szt (inna niż te wymienione) pożądana.
 2. no sorry ale chyba za scalenie posta nie dostałbyś powiadomienia? o chodziło żebyś dostał. eot za rady dziękuję, może się uda. pozdrawiam.
 3. ok done, jutro pewnie wypróbuję temat. Czyszczenie Dalvik/Art cache nic nie dało. Problem występuje nadal. Dodatkowo wyskakuje komunikat (z pamięci mówię i mogłem dobrze nie zapamiętać): czekaj na odpowiedź systemu/pulpitu? więc jakiś straszny lag łapie. Mimo upływu czasu nie odnotowałem podobnej sytuacji z żadną inną aplikacją niż endomondo.
 4. tak po przejściu na miui 10, przy ost tygodniówce nie
 5. kiedy właśnie mowa o MIUI Polska ... 8.7.26 bez zmian to nie jest rozwiązanie ale dzięki za tipa.
 6. mam ten sam problem właśnie szukam czy na forum ktoś nie pisał i trafiłem na Twój post. Co prawda w RN4X ale identycznie klatkowanie, czasem nie można odblokować ekranu, zapamiętuje jakby wszystkie naciśniecia i po odblokowaniu zaczyna robić randomowe rzeczy. Kiepsko to działa mi od wersji 8.7.12, sporo jeżdżę na rowerze i bardzo mi to przeszkadza. Imo winny to endomondo (mapa turystyczna czy mapy.cz wydają sie działać poprawnie). równie cięzko się przełączyć na aparat czy połączenia z endo. Ktoś ma rozwiązanie?
 7. Tompson

  MIUI 9 7.8.10

  oczywiście dzielenie (na pół), tak to jest jak się robi 3 rzeczy na raz.
 8. Tompson

  MIUI 9 7.8.10

  a mi coś padło na wzrok, gdzie to współdzielenie ekranu redmi note 4x
 9. Tompson

  MIUI 7.5.4

  w specyfikacji ma na 100% zobacz tutaj: https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/processors/625 natomiast po czasie ładowania baterii słabo to wygląda by miał 2.0 nawet. Mój wcześniejszy Mi Note z 2.0 ładuje się 3x szybciej (mniejsza bateria nie powoduje aż takich różnic)
 10. chętnie bym sprawdził co mam w środku ale nie uruchamia mi się diagnostyka ani kodem ani tapnięciem w ustawieniach. po wklepaniu kodu wraca do ost połączeń bez żadnego komunikatu, a po tap w wersję jądra jest dymek uruchamianie diagnostyki i cisza nic się nie dzieje, pewnie gdzieś przyblokowałem uprawnienia czy co, ma ktoś pomysł jak to przeskoczyć? wersja softu jeśli ma znaczenie to xiaomi.eu 7.4.13
 11. Skąd wiesz że ten rom to syfmiui? jest to wersja stąd http://en.miui.com/download-321.html po kliknięciu older versions, czyli z: Version: V8.1.10.0.MCFMIDI 1.4G ---> Version: V8.1.15.0.MCFMIDI (MIUI8) Size: 1.4G czy może ja czegoś nie rozumiem ...
 12. Bardzo dobra cena jeśli ktoś ma punkty na banggod (ew można kupic konta jak się poszuka), po zastosowaniu 2880 puntów cena za Redmi Note 4 Global Edition z band 20 czyli najbardziej nas interesująca wersją za 151$ (+ casback jeśli macie takie konta), nataniej wcześniej widziałem za ok 165$ więc bardzo dobra cena. link
 13. Planuje kupić dziewczynie Xiaomi Redmi Note 4 lub 4x Czy może ktoś mi łopatologicznie wyjaśnić jaki jest w ogóle sens modelu 4x oprócz dodatkowej palety kolorów? za Kimovil to są dwa identyczne telefony, dodatkową przewagą zwykłej 4 jest dostępna wersja global czyli nasze LTE 800 MHz. W 4X zachwalana jest mocno bateria i dzięki niej skłaniam się właśnie ku tej wersji Note'a. Czy jakieś wiarygodne źródło mówi o wersji global 4x? Softem na razie się nie przejmuję, zanim tel dotrze wyjdzie kilka piątkowych wydań, poradzę sobie i z unlockiem i updatem. Co zatem polecacie? Temat na razie krótki - w zasadzie też wiele nieścisłości typu metal plastik itp dlatego pytam raz jeszcze (żeby nie było że było )
 14. dzięki dobry człowieku, zabieram się do lektury
×
×
 • Create New...