Skocz do zawartości

Królik 24


wykos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym troszkę odświeżyć temat i poradzić się co do zakupu.

Myślałem nad zakupem w ibaygou ale w tej chwili z przesyłką i ubezpieczeniem od vatu wychodzi 310$ (no może minu -15$ z kuponu) czyli 295x4 czyli 1180zł (chociaż paypal nie policzy dolara jako 4zł) czyli cena około 1200zł.

Natomiast na allegro dokładnie tu:

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-prime-3gb-32gb-dual-sim-wysylka-z-pl-i5774938515.html

kupuje za niecałe 100zł więcej identyczny telefon z gwarancją na 2 lata- czyli sprzedający bierze na siebie drugi rok.

Czy ja źle rozumuje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kozikpl napisał:

Chciałbym troszkę odświeżyć temat i poradzić się co do zakupu.

Myślałem nad zakupem w ibaygou ale w tej chwili z przesyłką i ubezpieczeniem od vatu wychodzi 310$ (no może minu -15$ z kuponu) czyli 295x4 czyli 1180zł (chociaż paypal nie policzy dolara jako 4zł) czyli cena około 1200zł.

Natomiast na allegro dokładnie tu:

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-prime-3gb-32gb-dual-sim-wysylka-z-pl-i5774938515.html

kupuje za niecałe 100zł więcej identyczny telefon z gwarancją na 2 lata- czyli sprzedający bierze na siebie drugi rok.

Czy ja źle rozumuje ? :)

Radziłbym w ogóle na sprzedawce nie patrzeć... Już na forum odsyłaliśmy ludzi z telefonami do sprzedawcy, bo telefon się do niczego nie nadawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Radziłbym w ogóle na sprzedawce nie patrzeć... Już na forum odsyłaliśmy ludzi z telefonami do sprzedawcy, bo telefon się do niczego nie nadawał.

Kurcze, gość ma ponad 13500 pozytywnych komentarzy, niestety negatywy też ma (ale tylko 34 :) ).

Edytowane przez kozikpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kozikpl napisał:

Kurcze, gość ma ponad 13500 pozytywnych komentarzy, niestety negatywy też ma (ale tylko 34 :) ).

i prawdopodobnie te "34" to zwroty od nas z forum :D. No może nie aż tyle, ale zdarzały się przeróżne kwiatki i zabawy z tym sprzedawcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już wiem że popełniłem błąd - zanim kupiłem telefon od tego sprzedawcy, powinienem poczytać to forum...

Moje pytanie brzmi tak: co powinienem sprawdzić, żeby mieć pewność że telefon jest ok ? Mam go tydzień z hakiem, na razie wszystko jest w najlepszym porządku, nic się nie wiesza, itd. Ale czytając Wasze posty - już wiem że zdarzają się niezłe kwiatki....

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sandman napisał:

Ok, już wiem że popełniłem błąd - zanim kupiłem telefon od tego sprzedawcy, powinienem poczytać to forum...

Moje pytanie brzmi tak: co powinienem sprawdzić, żeby mieć pewność że telefon jest ok ? Mam go tydzień z hakiem, na razie wszystko jest w najlepszym porządku, nic się nie wiesza, itd. Ale czytając Wasze posty - już wiem że zdarzają się niezłe kwiatki....

Pomożecie ?

Sam od niego kupilem 2 sztuki i problemow nie bylo. 

A tobie radze zainstalowac najnowsze miuiPolksa i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mimo negatywów co do tego sprzedawcy postanowiłem kupić u niego Redmi Note 3 zaraz przed Bożym Narodzeniem. Telefon dostałem po 2 dniach. Wszystko wyglądało w porządku żadnych syfiastych ROMów wszystko działało beż problemów. Aplikacja Mi Verification potwierdziła oryginalność telefonu, a brak problemów (nie licząc 13 dniowego czekania na potwierdzenie od Xiaomi o możliwości odblokowania bootloadera :\ ) przy instalacji MIUI Polska tylko potwierdziło oryginalność telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem od tego sprzedawcy MI4c, przyszedł, oryginalny.

 

Poza tym same minusy:
-sprzedawca nie odpowiada na maile

-numery telefonów nie działaja

-na aukcji pisze "PL menu" tel z chińsko angielskim romem

 

BARDZO NIE POLECAM. Działanie typu, kopiłeś, towar wysłałem a teraz spadaj, nie gadam z tobą. Gdyby nie brak kontaktu to pewnie bym odesłał telefon, bo po co mam przepłacac w PL za coś co jest tańsze w chinach. Myślałem że jak kupie w PL i na aukcji pisze że ma PL menu to będzie szybko i bezproblemowo a tutaj klops.

 

Sprzedawca ile by nie miał pozytywów to i tak pozostanie burakiem co nie umie odpisac na mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...