Skocz do zawartości

Wolny transfer z Google Play i Chrome


Barol

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli według mnie czekamy na aktualizację Usług Googla a później aktualizacja ROMu.

Oczywiście zależy co pierwsze :)

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak dla mnie to tylko i wyłącznie soft. Do reszty na chwilę obecną nie mogę się absolutnie czepić :)

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Potwierdzam to co już ktoś wcześniej napisał.

Na próbę zainstalowałem operę i pobrałem plik (wybrałem jakąś mp3).

Będąc w zasięgu LTE poprzez chrome plik pobierał się z prędkością trochę ponad 100 KB/s natomiast w tych samych warunkach pobór pliku przez operę to już prędkości powyżej 1 MB/s. Ktoś potrafi to wytłumaczyć?

Czyżby trzeba się całkiem odciąć od usług googla? To nie może być przypadek.

Bezpośrednio ten wolny transfer rzutuje na bardzo wolną synchronizację wszystkich usług googla (kontakty, synchronizacja zdjęć itp.).

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem bezpośredni link: ( w pierwszym poście jest przycisk Confirm)

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=175385&highlight=google%2Bplay%2Bslow

Jeszcze takie podejście od drugiej strony:

Czy jest ktoś z mi4c kto ma dobre transfery?

 

Znalazłem też stronę na, której osoba w francuskim romie aktywowała Xunlei i stwierdziła, że szybkość pobierania działała na maksa:

http://forum.xda-developers.com/mi-4c/help/internet-speed-wifi-4g-t3230056/page2

Edytowane przez Kojiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kojiko napisał:

Wrzuciłem bezpośredni link: ( w pierwszym poście jest przycisk Confirm)

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=175385&highlight=google%2Bplay%2Bslow

 

Po wejściu w linka należy przeskrolowac odrobinę w dół jest przycisk Confirm dla użytkowników forum en.miui.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde do d*py. Jestem zalogowany i ni cholery nie ma przycisku confirm :(

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

AAA cwane. Używam chrome na telefonie i w wersji mobilnej faktycznie nie ma. Trzeba przełączyć się na widok desktop.

A teraz głosować!!!

26 głosów to mało!!!

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/29/2015, 11:15:52, bastard79 napisał:

a może to jest jakiś wiekszy problem, u mnie co prawda na transfer nie narzekam, ale czesto strona w ogole się nie wczytuje tak jakby nie bylo internetu, a ze sklepu play mogę pobierać tylko i wyłacznie po wifi, po  gsm nawet nie podejmuje próby mimo ze jest ustawione aby pobierał bez wifi.

a w aplikacjach -> pobrane -> (...) i ustawieniach masz wlaczony limit wielkosci pobierania po 3g/4g? ja to mialem i wlasnie nie pobieralo sie nic z play store po 3g/4g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...