Skocz do zawartości

MIUI V14.0.23.3.27.DEV


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

23331.png

  • Poprawki zabezpieczeń z kwietnia 2023 r. dla niektórych urządzeń
  • Naprawiono problem dot. braku możliwości pobierania MMS-ów
  • Dla Xiaomi 12X wydajemy wersję V14.0.23.3.28.DEV
  • ROM dla Redmi K60 i Xiaomi 12S później
  • Od 21 kwietnia koniec wersji beta dla m.in. POCO F3 – Xiaomi kończy wsparcie. Szczegóły tutaj
  • Od 19 stycznia wszystkie nowe aktualizacje można wgrywać zarówno poprzez tryb recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Szczegóły tutaj
  • Pełna lista zmian: polska, angielska

Wspierane urządzenia w wersji rozwojowej

devices_weekly_23021800.png.webp

Poza urządzeniami wymienionymi powyżej udostępniamy również aktualizacje wersji beta dla niektórych telefonów z procesorami MediaTeka:

  • Xiaomi 12 Pro Dimensity [daumier] (Dimensity 9000+)
  • Redmi K50 Pro [matisse] (Dimensity 9000)
  • Redmi K50 [rubens] (Dimensity 8100)
  • Redmi Note 11T+ Pro [xagapro] (Dimensity 8100)
  • Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT [xaga] (Dimensity 8100)
  • Redmi K50i [xagain] (Dimensity 8100)
  • Redmi K40 Gaming [ares] (Dimensity 1200)
  • POCO F3 GT [aresin] (Dimensity 1200)
  • Redmi Note 10 Pro (5G) / POCO X3 GT [chopin] (Dimensity 1100)

Są one dostępne dla osób, ktore wspierają projekt Xiaomi.eu w serwisie Patreon na poziomie Contributor lub wyższym.

Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy?

Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum lub w naszych poradnikach.

Sprawdź też dostępne poradniki instalacji:

Jak zgłosić błąd systemu?

Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy małą, kilkuosobową grupą, która tworzy tę modyfikację MIUI jako hobby, w wolnym czasie. Nie mamy żadnego powiązania z pracownikami Xiaomi, zatem nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na pracę oprogramowania MIUI Global i na poprawę problemów w tymże oprogramowaniu występujących. W związku z tym prosimy o niezgłaszanie nam bugów związanych z Globalem, gdyż w 90% przypadków nie będziemy w stanie Wam pomóc.

CHCESZ NAM POMÓC W ROZWOJU OPROGRAMOWANIA?

Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą dotacji, którą przeznaczymy na utrzymanie serwera i kawę, pozwalającą lepiej skupiać się przy pracy nad rozwojem softu.

Motyw: tutaj.

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrane przez updatera i wrzucone bezproblemowo - w ogóle jestem pod wrażeniem jak fajnie i szybko pobiera się tym trybem (a bywało ongiś z tym różnie) ... mmsy sprawdzone - wysyłanie i odbiór jest ok - co prawda nie udało mi się pobrać wczorajszej wiadomości, której ważność jeszcze nie upłynęła - komunikat że się nie udało - ale nową wiadomość z dzisiaj bez problemu, to samo wysłanie - czyli temat faktycznie Xiaomi rozwiązało ... póki co wygląda że jest wszystko w porządku :)

ps. na mi 11 poprawki jeszcze marcowe

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 12T Pro aparat wydaje się wporządku, chyba naprawione. Jak na razie będę testował, bo problem występował tylko przy nagrywaniu w 60 fps (rozdzielczość nie ma znaczenia) i gdy nagrywane było w ciemności z małą ilością światła np. w ciemnym pokoju nocą z monitorami i małą lampką biurową.

Edit: Przetestowałem kamerę w różnych warunkach i wszystko gładko działa tak jak powinno. Brak jakichkolwiek błędów, które zgłaszałem.

Edytowane przez uvzen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kaciek napisał(a):

Nie pobiera załączników z Gmail. Pomimo instalacji na czysto z formatem, bo to nowy telefon 12x i dopiero przy tej instalacji odblokowałeś BL. Czyżbym jeszcze raz musiał wszystko czyścić?

sędnięte z MI 12X


 

U mnie pobiera. 

Masz jakiś komunikat czy po prostu nic się nie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że był taki problem bo go miałem na mi11 i tam pomagał, a właściwie był niezbędny format, po wykonaniu którego wszystko wróciło do normy. Teraz robiłem wszystko na czysto, bo od razu po odblokowaniu BL. Niestety nie sprawdziłem i problem wyszedł po ustawieniu wszystkiego (3h roboty). Widzę że chyba jednak format będzie konieczny.
Zaskoczyła mnie jeszcze jedną rzecz, pobór energii na rozwojowej. Jest dwa razy wyższy niż na globalu!! Ponieważ siedziałem na globalu przez dwa tygodnie, tydzień czekałem na zgodę odblokowania BL, a tydzień czekałem na naprawienie MMS więc widzę różnicę i jest kolosalna. Jak nic nie ogarnę, to chyba będę wracał na global, bo to jest dla mnie nie do przyjęcia. Tylko nie wiem jak sobie poradzę mentalnie bez tygodniówki

sędnięte z MI 12X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tymi załącznikami przez aplikacje Gmail faktycznie coś jest nie tak ... kliknięcie ikonki pobierania bez efektu a kliknięcie na załącznik to jest komunikat że pobieranie nie udane ... za to przez stronę można pobrać normalnie ... no i ciekawa sprawa z tym wykorzystaniem baterii ... ze jest aż taka różnica na minus w porównaniu z globalem ... może to poprawia jeszcze w następnych rozwojowych ... co do opcji programisty to nie widziałem tam nigdzie pozycji "optymalizacja miui" a czy była na poprzednich wersjach to nie wiem, ale też nie kojarzę żeby była ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kaciek napisał(a):

Mnie pomógł format, ale nie chce działać automatyczna synchronizacja. Mam dwa konta i na jednym działa, a na dwóch nie.

Wysłane z mojego 2112123AG przy użyciu Tapatalka
 

dobrze wiedzieć z tym formatem że temat załatwia ... to zawsze jakieś rozwiązanie problemu ...

Tylko nie wiem jak sobie poradzę mentalnie bez tygodniówki

to było dobre 🙃 ja bym raczej wybrał tygodniówki niż baterie ... 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć z tym formatem że temat załatwia ... to zawsze jakieś rozwiązanie problemu ...
Tylko nie wiem jak sobie poradzę mentalnie bez tygodniówki
to było dobre ja bym raczej wybrał tygodniówki niż baterie ...
Dlatego na razie zostajemy. Tych kilka lat mnie uzależniło, a nie mam ochoty na detox

sędnięte z MI 12X

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma problem z budzikiem ? Otóż mam problem z drzemka, że nie mogę wyłączyć alarmu, dopiero jak odblokuje telefon wejdę w budzik i nacisnę na godzinę alarmu, wtedy się pojawia ekran z alarmem i dopiero mogę wyłączyć.. Rano mam chęć rzuceniem telefonu o ściane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lockerek napisał(a):

Ktoś ma problem z budzikiem ? Otóż mam problem z drzemka, że nie mogę wyłączyć alarmu, dopiero jak odblokuje telefon wejdę w budzik i nacisnę na godzinę alarmu, wtedy się pojawia ekran z alarmem i dopiero mogę wyłączyć.. Rano mam chęć rzuceniem telefonu o ściane..

ciekawe ... ja z budzika korzystam codziennie i nigdy żadnych problemów ... jeden mam ustawiony przed południem drugi pod wieczór - drzemka to jedno kliknięcie i działa bezproblemowo - wyłączenie jedno przesunięcie i to samo ... nic nie trzeba odblokowywać i kombinować ... wszystko robię na ekranie blokady ... ale proszę się pocieszyć że przynajmniej skutecznie budzi jak od razu szlag Cię trafia 🙃

tak przy okazji - z tym budzikiem to już była ciekawa historia - ktoś pisał że dzwoni mu nie o tej godzinie na którą był nastawiony - ja prawie dwa lata korzystam z mi 11 i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca - zawsze punkt o czasie ... ale temat ciekawy bo wygląda na to że budzik żyje własnym życiem 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...