Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.3.0.QJGMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO X3 NFC (nazwa kodowa: surya).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.5.3.0.RJGMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (a dokładnie u żony) ok. 2 dni temu pojawiały się komunikaty o braku certyfikatu google i nie mogłem zaktualizowac Netflixa (komunikat o nieobsługiwany urządzeniu) ani sklep Play nie wynajdywał mi Playera. Wczoraj wieczorem "się naprawiło samo" i teraz wszystko działa. Czy Xiaomi mogło "dosłać/uzupełnić", czy jak to tam się nazywa i robi, certyfikat do Google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dużej aktualizacji wskazane by było zrobić reset do fabrycznych, poobserwuj kilka dni czy nie ma jajec, jak ok to zostawić, jaka jakieś problemy np z drenażem bateria, wykładaniem się apek oto to wtedy reset.
Z drugiej strony aby uniknąć późniejszych problemów po zmianie wersji andka zrobiłbym od razu przywrócenie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu nie widzę raczej żadnych zmian. Rzuca się tylko w oczy bałagan z powiadomieniami to znaczy np. 3 powiadomienia w różnych momentach tej samej, odczytanej już wiadomości albo brak jakiegokolwiek powiadomienia o nowej.

Edytowane przez Baczeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...