Jump to content

POCO F3 / Redmi K40 - pytania ogólne, wątek zbiorczy

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Witam, mam pytanie dot. kopii zapasowej (Rom Xiaomi.eu). Przez pomyłkę wyczyściłem wszystkie dane aplikacji Przeglądarka przez co straciłem wszystkie zakładki i foldery. W Chmurze Xiaomi wśród synchronizowanych elementów jest Przeglądarka. Mam kopię zapasową w chmurze. Czy jeśli przywrócę z chmury kopię zapasową (1,7GB), to czy w Przeglądarce (czyli tej Xiaomi) wrócą zakładki i foldery. Czy kopia przywraca tylko aplikacje czy też aplikacje z danymi? Będę bardzo wdzięczny za pomoc i wyjaśnienia. 

2 godziny temu, dzeryae napisał(a):

Witam, mam pytanie dot. kopii zapasowej (Rom Xiaomi.eu). Przez pomyłkę wyczyściłem wszystkie dane aplikacji Przeglądarka przez co straciłem wszystkie zakładki i foldery. W Chmurze Xiaomi wśród synchronizowanych elementów jest Przeglądarka. Mam kopię zapasową w chmurze. Czy jeśli przywrócę z chmury kopię zapasową (1,7GB), to czy w Przeglądarce (czyli tej Xiaomi) wrócą zakładki i foldery. Czy kopia przywraca tylko aplikacje czy też aplikacje z danymi? Będę bardzo wdzięczny za pomoc i wyjaśnienia. 

Użycie opcji Synchronizuj w menu Chmura Xiaomi rozwiązało problem. Zakładki i foldery wróciły. Oczywiście co jakiś czas przeglądarka zmienia kolejność ulubionych - więc to kolejny dobry powód, żeby jej nie używać :-).

• Like 1

• 1 month later...

Ktoś ma problem z VoWifi? Jak ja albo ktoś dzwoni to 2 osoba mnie słyszy ale ja ją nie.Trzeba się rozłączyć i od nowa połączyć i już jest ok.Nie wiem czy to coś u mnie nie tak,czy wina sieci czy może jakiś bug

• 3 weeks later...

Hejo mam kilka pytań

Czy dymki czatu messengera są okrągłe?, czy powiadomienia szczególnie z mesengera działają normalnie?, czy da sie zmienić czcionkę w całym systemie, czy w wiadomościach, telefonie i klawiaturze zostaje czcionka standardowa Roboto?

I ostatnie pytanie czy jak wgram EU to będę mógł bezproblemowo wrócić na Global przez fastboota czy trzeba coś kombinować ?

Edited by Skarbimir Węcławik

@Skarbimir Węcławik Z romu xiaomieu wrócisz na global bez problemu za pomocą MiFlash. Co do pytań o Messengera to się nie wypowiem bo już dawno usunąłem konto FB.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...

Już wszystko wiem, albo i nie. Więc wrzuciłem Miui EU na Poco F3 i faktycznie chwilowo dymki działają gdy się włączy w opcjach, ale jak tylko zamkniemy aplikację lub zrestartujemy messengera automatycznie zamyka dymki czatu i od tej pory jak ponownie się włączy dymki - są kwadratowe. Czy naprawdę nie ma na ten syf sposobu? Tylko w Miui takie cuda są z tymi dymkami.

• 4 months later...