dzeryae

Użytkownicy
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dzeryae

 1. Ok, bo niektóre aplikacje jak Mi Calculator są normalnie w sklepie Play. Rozumiem. Dzięki.
 2. Zaktualizowałem i teraz działa. Dzięki. Choć chyba powinno się samo aktualizować.
 3. Mam pytanie. Mam Global India 11.0.3. Nigdy nie włączalem AOD. Przed chwilą z ciekawości w opcjach włączylem AOD, ale mimo zaznaczenia nie pojawia się żaden wybrany motyw AOD. A szukając w liście aplikacji mam nie Ekran zawsze włączony, tylko Tryb zawsze włączony i to wersja 1.4.3.141 09261407. Da się to jakoś ręcznie aktualizować, czy tylko z tego podanego linka?
 4. Od dłuższego czasu jestem zadowolonym użytkownikiem Mi 9 T Pro (Redmi K20 Pro bo na softcie India), obecna wersja czyli 11.0.3. Mam banalne pytanie. Czy można osobno zmienić głośność dzwonka przychodzącego połączenia i osobno głośność powiadomień? Niby strasznie banalne, ale w opcjach dźwięku jest tylko jeden suwak - razem Połączenia, przypomnienia i powiadomienia. A jak zrobić, żeby dźwięk powiadomień był bardzo cichy, a połączeń przychodzących głośny? Teraz albo nie słyszę jak ktoś dzwoni, ale wszyscy słyszą każde powiadomienie z Whatsuppa :-).
 5. Mam pytanie do osób które mają już MIUI 11 i Androida 10. Jak z baterią względem MIUI 10 i Androida 9? U mnie na Android 10 jakby ciut gorzej trzyma, ale to niewielka różnica.
 6. Ok, rozumiem. W ustawieniach pisze mi MIUI Global, a dopiero niżej ten kod z IN.
 7. Zarówno Global jak i EEA mają te apki od Google ? Global India ma apki Xiaomi z funkcją nagrywania rozmów.
 8. No właśnie i to mnie trochę martwi. A jakieś zmiany funkcjonalne są poza tymi poprawnymi smsami?
 9. Tylko po co czekać i się wkurzać, skoro ręczna aktualizacja aplikacji rozwiązuje problem ? Oki, na razie wyłączyłem te polskie znaki i działa. A tą apke jak zainstaluję to będzie szło odinstalować, kiedyś na Samsugu też tak zrobiłem i roll-backu nie udało mi się już zrobić, a wersja z apkmirror nie działała dobrze? Pomyśle, spróbuję na razie ręczne instalacje mnie trochę zniechęcają. Tyle, że te chińskie stable są chyba nowsze bo India ROM to dopiero wersja 11.0.1. Może się skusze.
 10. Tak, miałem na myśli 2gie od góry czyli Aktualizacja aplikacji systemowych.
 11. Bo to normalne aktualizacje, oficjalne nie na betach z Chin. Poza tym zawsze będzie OTA a w Xiaomi.Eu czasem nie ma OTA i trzeba znowu wrzucać. Ale może kiedyś spróbuję innych Romów. A to ona nie powinna się sama zaktualizować, jak inne aplikacje systemowe, albo przez Sklep Play?
 12. Wielkie dzięki, pomogło, choć na Android 9 miałem włączone i smsy wysyłało.
 13. Ściągnij nowszą wersję apki do SMS i po problemie. Ale na romie India SMS i kontakty są od Xiaomi, a nie od Google jak na przykład na Global EU w Redmi Note 8 Pro. Zainstalować mimo tego apki od Google?
 14. Niestety po aktualizacji nie da się wysyłać smsów. Ktoś używa tego softu? Jakiś pomysł, co można zrobić, żeby to naprawić?
 15. Właśnie dostałem aktualnizacje do Androida 10 i MIUI do 11.0.1 - soft Global India.
 16. Już dawałem linka, to stable xiaomi.eu i nikt nie zgłosił, że używa: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10.zip/download
 17. A w takim razie jaki to numer wersji? Bo stabilna xiaomi.eu to jest już 11.02, czy ktoś wie jak to działa, to już MIUI 11?
 18. Nie wiem czy o to chodzi, ale można dzwonić jednym kliknięciem. W kontaktach opcja Umieść na ekranie głównym i można wybrać: wyświetl kontakt albo szybkie wybieranie. Potem na pulpicie już dotyk i dzwoni, nie jest to co prawda widżet, ale o takie działanie chodzi ? P.S Najnowszy Soft Global India 10.3.5
 19. Nigdy nie sprawdzałem, ale teraz zrobiłem ten test i tak.. delikatnie coś drży, podejrzewam, że moduł wyjeżdżającego aparatu selfie.. bo bliżej jego bardziej lata niż przy drugiej krawędzi telefonu.
 20. Nie mam żadnych problemów od kilku miesięcy, kupione na Ali. P.S Takie coś wyszło: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10.zip/download Ktoś próbował?
 21. Nie, nie tracisz. Terminy aktualizacji do MIUI 11: https://www.tabletowo.pl/xiaomi-terminy-aktualizacji-miui-11/
 22. To jest jakas niedorobka romu global bo na RN7 global jest dialer z xiaomi i ma funkcje nagrywania, wiec tlumaczenie ze UE zabrania chyba calkowiecie nie ma sensu. Na Global India jest opcja nagrywania. Działa próbowałem.
 23. Bo kupiłem Redmi K20 pro, a więc chiński z Global ROM India. Z tego co piszą, to już 16.10 wyjdzie MIUI 11 stabilny Global India. .