Jump to content

Brak możliwości włączenia dymków messengera

Recommended Posts

Po aktualizacji do androida 11 nie jestem w stanie włączyć dymków messengera - uprawnienia wszystkie ok, aplikacja w najnowszej wersji beta a opcja nie działa w ogóle. W dodatku pamięć jakoś dziwnie powoli działa, po zrobieniu screena dopiero po kilku sekundach pokazuje mi się np w messengerze zehym mógł go komuś wysłać. Na androidzie 10 telefon działał lepiej

Screenshot_2020-10-10-14-37-46-727_com.android.settings.jpg

Edited by m4ci3k_sz
1 godzinę temu, frrancuz napisał:

Ustawienia - użyj szukania - wyświetlanie nad innymi - znajdź messengera. Nadaj zgodę. 

Zgoda oczywiście nadana

16 minut temu, brawo napisał:

Zerknij też jak masz ustawione powiadomienia pływające w mesengerze

Wszystko zezwól

Z kolei gdy będąc w czacie kliknę "otwórz dymek czatu" to widzę zwykle powiadomienie pływające które po chwili znika 

Screenshot_2020-10-10-19-47-32-119_com.miui.home.jpg

Edited by m4ci3k_sz

Podpinam się, mam identyczny problem, ale na pewno nie jest związany z miui 12, bo na początku po wgraniu nie było tego problemu, dodam że w ustawieniach messengera zniknął suwak do włączenia dymków.. Już to zgłosiłem do ich supportu, tyle że dziwna sytuacja bo znajomi mają normalnie... 

Screenshot_2020-10-12-16-48-40-804_com.android.settings.jpg

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

Po przeszukaniu wszystkich ustawień udało mi się znaleźć rozwiązanie (Samsung S20 Ultra).

Należy w ustawieniach wejść w powiadomienia -> ustawienia zaawansowane -> pływające powiadomienia i wybrać opcję "bąbelki". Następnie w messengerze wchodzimy w ustawienia, wybieramy dymki i zaznaczamy "wszystkie".

Dymki zaczną się wyświetlać. Co prawda w nieco innej formie, ale są.