Skocz do zawartości

note 9 pro jak przywrócić systemowe nagrywanie rozmów ?


toytoy

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem właśnie nowego Redmi note 9 pro 6/128 miui 11.0.1.0 QJZEUXM i jestem po przekopiowaniu danych z note 7  miui 11 już na innym forum zdążyłem też wylać swoje żale że po prostu jestem załamany wykastrowanym miui  brak systemowego nagrywania kontaktów wiadomości i kalendarza, wszystko zastąpione googlowym  badziewiem. Dla mnie to był szok bo po przesiadce z note 7 wcześniej 5 i 2 gdzie wszystko do dzisiaj idealnie działa i dzieci je użytkują , czuję się jakbym zakupił coś zepsutego. Wiem można było sprawdzić forum i szukać wcześniejszych informacji o tym telefonie lub systemie ale kto ma na to czas jak pracuje ma zaufanie do marki i systemu który jak dla moich potrzeb był idealny do tej pory. Potrzebowałem właśnie do pracy nowy telefon i sprawdziłem parę dni wcześniej że będzie nowy model, zobaczyłem jakie parametry posiada jaki ma system , przejrzałem świeże filmy zagraniczne już z realnie  rozpakowanymi modelami i  opiniami, wszystko wskazywało na to że ma ten sam system co 7 tyle że lepsze sprzętowo parametry, czego chcieć więcej.

A tu taka niespodzianka co dalej robić, jak żyć? zmusić dziecko do oddania  note 7 :)

muszę mieć do pracy systemowe nagrywanie rozmów zarządzanie wiadomościami i porządny kalendarz a nie pstrokate g... od google.

Co zrobić, jest czy będzie możliwość wgrania odpowiedniego oprogramowania do tego telefonu, by przywrócić to. Proszę o poradę.

Edytowane przez toytoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przesiadłem się na Redmi Note 9 Pro z leciwego już OnePlus One. Na razie softowo wszystko w oryginale ale nie wyobrażam sobie życia bez roota. W OPO korzystałem z LineageOS + Magisk. Będzie jakaś instrukcja jak odblokować ten telefon lub podlinkujcie uniwersalną do xiaomi. Czytałem, że trzeba wysłać jakieś kody aby telefon został odblokowany. Nie miałem jeszcze do czynienia z Xiaomi tak więc proszę o wyrozumiałość. Telefon ogólnie fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...