Skocz do zawartości

Chrome zawiesza się w Pocophone F1 po aktualizacji firmware z Global na MIUI Polska


PioBoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Może ktoś już spotkał się z podobnym problemem i ma na to rozwiązanie, jeśli nie to proszę o pomoc. Otóż posiadam Pocophone F1. Do zeszłego tygodnia działałem na firmware GLOBAL. Odblokowałem go jednak i zrobiłem upgrade do MIUI Polska (V11.0.4.0.QEJMIXM). Teoretycznie wszystko działa OK, poza jednym wyjątkiem. Otóż przeglądając strony za pomocą Chrome co kilka, kilkanaście, czasem kilkadzieisąt minut (nie ma reguły) przeglądarka ulega zamrożeniu. Można próbować przewijać stronę, klikać gdziekolwiek i nic się nie dzieje. Wystarczy zrzucić aplikację i otworzyć z powrotem i działa jak trzeba. Mało tego, jeżeli kliknęliśmy w jakiś link na zamrożonym ekranie, to pomimo, że nić sie nie działo, po takiej operacji okazuje się, że jednak został otworzony. Jest to naprawdę irytujące i denerwujące. Na innych przeglądarkach problem nie występuje. Na innych aplikacjach (oczywiście tych których używam, nie jestem w stanie sprawdzic wszystkich ;)) też nie. Przywracałem już telefon do ustawień fabrycznych, ale to nie pomaga. Czy ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

Edytowane przez PioBoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.03.2020 o 11:35, SzczufFun napisał:

Chrome stabilny czy beta? Beta potrafiła kiedyś takie rzeczy odwalać. 

Zrzuć sobie wszystkie dane na kompa i zrób czystą instalacje przez TWRP, a przy pierwszej konfiguracji nie przywracaj backupu z żadnej chmury, na nowo skonfiguruj telefon. 

Chrome stabilny. Czysta instalacja nic nie dała. Odinstalowanie i ponowna instalacja Chrome pomaga na 1-3 dni

Edytowane przez PioBoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Moja dziewczyna ma to samo, choć ja takowego problemu nie zaobserwowałem. Co ciekawe, posiadała go zarówno na RN5P jak i obecnie na Mi 9T, gdzie ten Mi 9T należał wcześniej do mnie i nic takiego się nie działo. Podejrzewam więc, że problem tkwi w koncie Google (synchronizowane z nim dane) lub ciasteczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...