Jump to content

Sephriot

Użytkownicy
 • Posts

  203
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone F1

Recent Profile Visitors

1,054 profile views

Sephriot's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

33

Reputation

 1. Od jakiegoś czasu po aktualizacji w sklepie play aplikacji np YouTube bądź discord, po dokonaniu aktualizacji znikają mi z pulpitu ikony aktualizowanych apek. Posiada ktoś taki problem?
 2. Czy u was też po przesiadce na androida 10 chrome często się zawiesza i trzeba zminimalizować przeglądarkę lub cofnąć stronę wstecz?
 3. U mnie taki problem nie występuje. Posiadam tą samą wersje miui i androida co Ty.
 4. Szczerze powiem Ci że nie wiem czy mój egzemplarz ma ten problem czy nie. Kupiłem go 3 tygodnie temu na oleole. Oceń sam. Wydaje mi się że na żywo na zielonym ciut jaśniej z dołu. Czerwony, niebieski są idealne.
 5. Sprawdź z jakiej dystrybucji on jest i postaraj się skontaktować z tamtym serwisem, nasz serwis naprawia tylko urządzenia z dystrybucji na Polskę. Ostatecznie możesz pisać do mi center, ale tam niestety odpłatnie.
 6. Sephriot

  MIUI xiaomi.eu?

  Główną zaletą jest cotygodniowa wymiana opinii na temat działania baterii.
 7. Powie ktos czy te romy na androidzie 9 są warte uwagi? Co nie działa na nich?
 8. W wersji stable jest zegar z pogodą od Acida? Podajcie proszę również z kiedy są poprawki bezpieczeństwa w najnowszym stalbe 10.1.
 9. Musisz dac wipe internal storage żeby Ci wywalilo pliki użytkownika ale jak potem zainstalujesz rom skoro go skasujesz? Musisz najpierw go zainstalować a jak będzie działał to możesz wywalić pliki użytkownika.
×
×
 • Create New...