Sephriot

Użytkownicy
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Excellent

About Sephriot

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c & Poco F1

Recent Profile Visitors

696 profile views
 1. Szczerze powiem Ci że nie wiem czy mój egzemplarz ma ten problem czy nie. Kupiłem go 3 tygodnie temu na oleole. Oceń sam. Wydaje mi się że na żywo na zielonym ciut jaśniej z dołu. Czerwony, niebieski są idealne.
 2. Sprawdź z jakiej dystrybucji on jest i postaraj się skontaktować z tamtym serwisem, nasz serwis naprawia tylko urządzenia z dystrybucji na Polskę. Ostatecznie możesz pisać do mi center, ale tam niestety odpłatnie.
 3. Sephriot

  MIUI xiaomi.eu?

  Główną zaletą jest cotygodniowa wymiana opinii na temat działania baterii.
 4. Powie ktos czy te romy na androidzie 9 są warte uwagi? Co nie działa na nich?
 5. W wersji stable jest zegar z pogodą od Acida? Podajcie proszę również z kiedy są poprawki bezpieczeństwa w najnowszym stalbe 10.1.
 6. Musisz dac wipe internal storage żeby Ci wywalilo pliki użytkownika ale jak potem zainstalujesz rom skoro go skasujesz? Musisz najpierw go zainstalować a jak będzie działał to możesz wywalić pliki użytkownika.
 7. Faktycznie po jakiś 10mim złapał łaskawie fixa, następne były po 2/3s. Ale co z tego jak po godzinie znów nie potrafi złapać... Jakby tak trzeba było robić co restart to może dało by się przeżyć ale nie wyobrażam sobie czekania w aucie 10min za każdym razem aż tel złapie fixa. Slim ten przyjaciel z Rosji teraz rozwija ten rom który podałeś? Jakie są jego plany? I jakbyś mógł o tym romie więcej napisać, co nie działa itd.
 8. Slim jakiego Romu używasz na codzień. Ja siedzę na miui ale mam dość tego syfu, jak nie ubija aplikacji to GPS nie łapie fixa. To raz face unlock jest raz nie ma. Jest sensowna alternatywa?
 9. Sephriot

  MIUI 8.7.12

  Skoro na china dev jest x1, to samo się nie zmienia
 10. Sephriot

  MIUI 8.7.12

  U was też domyślnie w opcjach programistycznych szybkość animacji x0,5?