Skocz do zawartości

Wiadomości W Chmurze


avish

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to działa? Aktywowałem, ale skąd mam wiedzieć że wysyła mi przez chmurę? System sam najpierw próbuje to zrobić, a dopiero później jeśli się nie uda to wysyła normalnego smsa? Czy może mam jakoś wybrać że dany sms ma być przez chmurę... Proszę, wytłumaczcie cały proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi i koledze to działało elegancko, wiadomość wychodziła w jakieś pół sekundy i raport też wracał jakieś pół sekundy ;p czatuje się tak jak na messengerze ;p w razie co mogę screena wstawić

generalnie bez żadnego kombinowania działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa z każdym miui? Miui v5 i miui 6 też zadziała?

EDIT

Ok! Działa! Musiałem wyłączyć i włączyć wiadomości w chmurze w ustawieniach na obydwu telefonach.

Teraz drugie pytanie. Jeśli jedna z osób jest połączona z netem, a druga nie to sms przychodzi jak druga osoba połączy się z netem... Czy jest jakaś szybka opcja wysłania pojedynczego smsa po za chmura kiedy zauważe że wiadomość nie została dostarczona? Zrozumieliście?

Edytowane przez avish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest sms :P jak jest net leci w chmurze jak nie to niestety, wysyła zwykłego smsa

jaki sens by miała aplikacja sms jeśli bez neta by smsy nie wychodziły/dochodziły? ;) on pewnie wysyła ping po prostu do drugiej osoby, jeśli brak połączenia to leci zwykły sms kwestia tylko jak długo na tego pinga czeka... ale nie wydaje mi się żeby dłużej niż sekundę chociaż może on już przy otwieraniu konwersacji sprawdza czy osoba po drugiej stronie jest online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...