Mi4

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mi4

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4

Recent Profile Visitors

607 profile views
 1. U mnie wysyła wiadomość w chmurze pomiędzy dwoma telefonami, a po kilku minutach przychodzi zwykły sms z tą samą wiadomością i znika wiadomość, która była na" niebiesko" z chmury.
 2. U mnie telefon dzisiaj 2 razy zrobił samoczynny restart na Miui 8;/ Mi4 WCDMA 3GB RAM
 3. Właśnie że ciężko stwierdzić. Od początku nie idzie gładko z moim mi4, często zdarzają się samoczynne restarty na różnych wersjach. Obecnie na miui 8 też tel samoczynnie się restartuje. Niby robiłem tak jak napisane w instrukcji a poszło coś nie tak;/
 4. po zastosowaniu tego filmiku pierwszy raz telefon połączył się z komputerem Tematu nie było telefon odzyskał siły:) jednak kilka godzin wytrwałości przyniosło pozytywny efekt. dobrej nocy rodzinko Miuipolska.
 5. Tak mam a w którym miejscu w twrp może być widoczny tel? W miflash też nie widzi telefonu
 6. Cześć wszystkim , szukam osoby która pomogłaby mi przywrócić moje mi4 do życia. Chciałem przejść z 5.12.17 do najnowszej wersji. Przeczytałem tutoriale, samouczek i zabrałem się do dzieła, ale gdzieś popełniłem błąd i im dalej w las tym gorzej. Obecnie tel cały czas miga i pojawia się tryb fastboot. Nie mogę połączyć się komputerem, nie działa MIPCsuite, próbowałem miflash i nic. Telefon totalnie padł i nie mam pomysłu co dalej. Jeżeli jest ktoś z okolic Skarżyska- kamiennej lub Kielc i ma ochotę i czas pomóc będę wdzięczny.
 7. W systemowej aplikacji internet nie działa forum. Przy wyszukiwaniu tematu w Google i Przejściu do strony pojawia się błąd Kod błędu: 1S160/2. Wyszukiwarka na forum też nie działa.
 8. Wersja MIUI: 5.9.17 Posiadany smartfon: Mi4 64GB Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu Telefon podłaczony przez bluetooth do zestawu toyota touch, mam włączony Yanosik i muzyke w tle, za każdym razem gdy jest komunikat z Yanosika utwór się restartuje i leci od nowa. Gdy są włączone Mapy Google i są komunikaty z nawigacji muzyka leci dalej w tle i nic się nie restartuje muzyka dalej się odtwarza. Druga kwestia jeszcze jest taka,że Yanosika słychać gdy słucham radia, radio sie przycisza i lecą komunikaty, a mapy Google w ogóle nie dają komunikatów w trybie słuchania radia, tylko w momencie gdy jest ustawione bluetooth na odtwarzaczu a nie radio. Logcat Jeśli napotkałeś FC (Force Close), koniecznie wstaw logcat!