Jump to content

Lekkie klatkowanie w przeglądarce WWW


Recommended Posts

Witam , 

Niecały miesiąc temu kupiłem xiaomi Redmi note 7. Po czasie zauważyłem lekkie klatkowanie podczas powolnego przewijania no artykułów czy tekstu. Tak jakby się to minimalnie przycinalo. To normalne zjawisko ? Da się coś z tym zrobić? Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Ok czy w przypadku np Samsunga a40 mogę się spodziewać podobnych problemow? Szczerze mówiąc byłem przekonany że technologia jest już tak zaawansowana że nie trzeba zwracać uwagi na wydawałoby się blacha sprawę jaka jest płynność przeglądania 

Edited by jaris2
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, jaris2 napisał:

Ok czy w przypadku np Samsunga a40 mogę się spodziewać podobnych problemow?

Raczej większych, w A 40 wszystko zamula. Dodatkowo czytnik palca działa tragicznie. Można używać dowolnej przeglądarki, są takie które działają lepiej od chroma, czy tej od Xiaomi.

Link to post
Share on other sites
27 minut temu, jaris2 napisał:

Używam opery i tutaj ten problem jest widoczny. Polecacie coś lepszego ?

Polecam przeglądarkę Samsung Internet, jak dla mnie pod każdym względem bezkonkurencyjna, a testowałem już kilka różnych.

Link to post
Share on other sites
30 minut temu, FromWP napisał:

Samsunga jest ok, ale szybsza, lżejsza i z własnym blokowaniem reklam np. Via browser.

Pobawiłem się parę minut tą przeglądarką i powiem, że rzeczywiście jest zauważalnie szybsza od Samsunga. Chyba zacznę z niej korzystać jako z tej "głównej". Już kiedyś ją testowałem, od tamtego czasu trochę się na lepsze zmieniło jeśli chodzi o opcje ustawień, ale dalej jest jedno co mnie denerwuje, a mianowicie chodzi o stronę główną przeglądarki, gdzie można sobie zapisać strony internetowe, żeby był szybszy później do nich dostęp (taka sama funkcja jest w przeglądarce Samsunga). Dalej zamiast ikonki z grafiką danej strony internetowej jest tylko pierwsza literka tej strony, może to jest jakiś mało znaczący problem, ale jednak taka ikonka zdecydowanie ułatwia znalezienie strony i wizualnie to ładniej wygląda. To samo jest zresztą w kategorii zakładki, tam w ogóle nie ma żadnych ikonek i jak ktoś ma sporo zapisanych różnych stron internetowych, to można się wtedy łatwo pogubić. Jest to wkurzające. Nie wiem też za bardzo po co dają możliwość zmiany tła ekranu startowego, skoro te ikonki zapisanych stron internetowych są wtedy zupełnie nieczytelne. Próbowałem kilka różnych zdjęć dodać i nie ma szans praktycznie nic nie widać :). Patrząc po tym, że przeglądarka jest "lekka", mam nadzieję, że jest też oszczędna jeśli chodzi o zużycie baterii, ale o tym się przekonam testując ją.

Edited by electro69
Link to post
Share on other sites

@electro69 idealnych niestety nie ma. Brakuje jej jeszcze pełnego trybu nocnego, aczkolwiek trudno do takiego w samsungowej, czy operze się przyzwyczaić (w amoledach przydatne). Najlepszym tłem jest brak tła (w trybie nocnym), albo coś w miarę jednolitego ciemnego w trybie normalnym.

Link to post
Share on other sites
  • kamillm changed the title to Lekkie klatkowanie w przeglądarce WWW
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...