Skocz do zawartości

Aktualizacja Miui 11 Android 10 - dyskusja


kamil9530

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie niedawno zainstalowałem, ale niestety mam jakieś dziwne problemy z pobieraniem aplikacji z google play.

Pobiera mi się z prędkością 4 kb/s i nie da się nic z tym zrobić. Nie pomaga przełączenie na mobilny internet ani wi-fi.

Ktoś ma podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kamil9530 said:

U mnie wszystko w porządku,pobieranie na wifi jak i lte ze sklepu jest ok

Sprawdź

Opcje Programisty/Ogranicz skanowanie WIFI

Sprawdziłem , wyłączyłem tę opcję ale nadal to samo. 

Prędkość sieci to 0,3 kB/s :/

ale strony i pobieranie z internetu działa bez zarzutu 

Edytowane przez skwarosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś Mirror link? Albo opcji debugowania?

U mnie po aktualizacji tel przestał wysyłać obraz. Nadal łączy się z radiem ale nie wyświetla ekranu...

Miałem też problem z wysyłaniem SMS. Trzeba było zmienić ustawienia słownika SMS.

Poza tym aparat którym się cieszyłem do tej pory wysypał się, zdjęcia robi takie sobie a opcja panoramy która była świetna robi teraz sieczkę ze zdjęć..

Ale najbardziej interesuje mnie jak "odczarowac" to debugowanie.

Miał ktoś tak/znalazł rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie na MiMax3 te same problemy. I z pobieraniem aktualizacji i z pogłosem na głośnomówiącym.

Myślę, że to problem aktualizacji tygodniowych.

Chętnie przesiądę się na wersję stabilną, ale mam zainstalowaną jedną nawigację, której nie ma w sklepie Play i boję się, że ją utracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2019 o 08:25, PiotrKG napisał:

U mnie na MiMax3 te same problemy. I z pobieraniem aktualizacji i z pogłosem na głośnomówiącym. (...)

W moim przypadku pomogło sformatowanie (wyczyszczenie) telefonu. Przeszliśmy z Androida 9 na 10 i taki zabieg jest chyba wskazany.

Edytowane przez wajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś mi powiedzieć, czy gdy zrobię kopię telefonu i przejdę na wersję stable, to czy po odtworzeniu z kopii zainstaluję mi, na powrót, nawigację spoza sklepu Play? Nie mam wersji instalacyjnej oraz szkoda mi bazy adresowej, którą mam zapisaną w tej nawigacji. A wersję tygodniowe już mi się przejadły. Ciągle jakieś problemy z nimi. 

Proszę o szybką odpowiedź, bo zmianę systemu muszę zrobić w przyszłym tygodniu, przed wyjazdem na długo do dalekich krajów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
13 minut temu, Xymox4AD napisał:
Ale dla kogo? Szczegóły można poznać?
Jakim kanałem?

https://miuipolska.pl/forum/topic/47764-miui-11-global-stable-rom/?do=findComment&comment=557982

Update jest już rozsyłany przez OTA. Jak Twój telefon nie widzi aktualizacji, możesz wgrać ręcznie z pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obecnie mam Stable 11.0.2.0 oczywiście z Android 10. W Androidzie 9 chyba działała agregacja pasm LTE (ikona LTE+). Teraz nie ma "plusa" i brak łączenia pasm potwierdza także apka Netmonster. 

Dodatkowo Ustawienia > Dźwięk i wibracje > Reakcje dźwiękowe "dźwięk stereo". Mimo wyłączenia, górny głośnik wciąż jest aktywny. 

Edytowane przez fido70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...