Jump to content

skwarosz

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About skwarosz

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MiMax Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie jest problem z sms'ami. Normalnie do mnie dochodzą, mogę je przeczytać ale nie widać ich w aplikacji do smsów (próbowałem zainstalować też inną apkę, nie pomaga). Normalnie sms powinien być na górze listy ale lista tak jakby się w ogóle nie aktualizowała. Muszę znaleźć tę osobę na liście i dopiero zobaczę najnowsze smsy.
 2. Witam wszystkich,własnie zaaktualizowałem sobie Mi Max 3 do Androida 10. Natrafiłem na dziwny problem z próbą instalacji Android Auto apk. Mam ciągle komunikat, że nie można zainstalować aplikacji systemowej z nieznanych źródeł. Nadałem dostęp dla Chrome jak i do Plików oraz instalatora pakietów do Instalacji z nieznanych źródeł natomiast nadal nie mogę nic zainstalować. Czyściłem wszystkie 3 aplikacje i problem nadal występuje. Odinstalowałem aktualizacje do Android Auto i nadal to samo.
 3. Sprawdziłem , wyłączyłem tę opcję ale nadal to samo. Prędkość sieci to 0,3 kB/s :/ ale strony i pobieranie z internetu działa bez zarzutu
 4. No właśnie niedawno zainstalowałem, ale niestety mam jakieś dziwne problemy z pobieraniem aplikacji z google play. Pobiera mi się z prędkością 4 kb/s i nie da się nic z tym zrobić. Nie pomaga przełączenie na mobilny internet ani wi-fi. Ktoś ma podobny problem ?
 5. Witam wszystkich, Mój telefon to Xiaomi MiMax Prod z MIUI8.3 v.7.3.30 mam pewne problemy z apką Yanosik, a nie widziałem aby ktoś miał coś podobnego. 1 problem: dźwięk migawki, korzystam z Yanosika również jako rejestrator trasy. Za każdym razem po 1 min mam dźwięk migawki, jak ustawie w opcjach Yanosika aby to wyłączyć to mam dźwięk + wibracje 2 problem: działanie aplikacji w tle. Kiedy korzystam z Yanosika na pełnym ekranie, wszystko jest ok. Natomiast kiedy np. korzystam z map googla a z Yanosika do powiadomień i rejestratora trasy to po około 2 minutach działa tylko rej
×
×
 • Create New...