Jump to content

skwarosz

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MiMax Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

skwarosz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam wszystkich,własnie zaaktualizowałem sobie Mi Max 3 do Androida 10. Natrafiłem na dziwny problem z próbą instalacji Android Auto apk. Mam ciągle komunikat, że nie można zainstalować aplikacji systemowej z nieznanych źródeł. Nadałem dostęp dla Chrome jak i do Plików oraz instalatora pakietów do Instalacji z nieznanych źródeł natomiast nadal nie mogę nic zainstalować. Czyściłem wszystkie 3 aplikacje i problem nadal występuje. Odinstalowałem aktualizacje do Android Auto i nadal to samo.
 2. Sprawdziłem , wyłączyłem tę opcję ale nadal to samo. Prędkość sieci to 0,3 kB/s :/ ale strony i pobieranie z internetu działa bez zarzutu
 3. No właśnie niedawno zainstalowałem, ale niestety mam jakieś dziwne problemy z pobieraniem aplikacji z google play. Pobiera mi się z prędkością 4 kb/s i nie da się nic z tym zrobić. Nie pomaga przełączenie na mobilny internet ani wi-fi. Ktoś ma podobny problem ?
 4. Witam wszystkich, Mój telefon to Xiaomi MiMax Prod z MIUI8.3 v.7.3.30 mam pewne problemy z apką Yanosik, a nie widziałem aby ktoś miał coś podobnego. 1 problem: dźwięk migawki, korzystam z Yanosika również jako rejestrator trasy. Za każdym razem po 1 min mam dźwięk migawki, jak ustawie w opcjach Yanosika aby to wyłączyć to mam dźwięk + wibracje 2 problem: działanie aplikacji w tle. Kiedy korzystam z Yanosika na pełnym ekranie, wszystko jest ok. Natomiast kiedy np. korzystam z map googla a z Yanosika do powiadomień i rejestratora trasy to po około 2 minutach działa tylko rejestrator trasy natomiast Yanosik gubi gps'a i przestaje pokazywać powiadomienia. Jak wrócę do ekranu głównego to jest informacja, że szuka sygnału gps i wszystko znowu działa przez 2 min w tle. 3 problem: ostrość nagrywania. Niestety nie potrafię ustawić ostrości w rejestratorze. Nagrania są niestety rozmazane, jakby nie łapał odpowiednio focus, dopiero po otworzeniu poodglądu i kliknięciu w środek na nagraniu widać, że ustawia ostrość natomiast później sytuacja się powtarza. Wiem, że mój telefon nie ma cyfrowej stabilizacji w aparacie, ale może jest jakiś sposób aby rozwiązać ten problem.
×
×
 • Create New...