Jump to content

Miui V6 Dla Redmi 1

Recommended Posts

• Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To ja tylko formalnie wyjaśnię, że format /system to relikt z czasów starych cwm gdzie taka opcja była i powiedzmy kiedyś tam się to przydawało. Teraz romy same formatują partycję /system (wystarczy o

Xiaomi będzie bardzo dobrą firmą jak zatrudnią normalnych programistów, bo na chwilę obecną to jest katastrofa, potrafią spieprzyć najprostszą rzecz a potem oburzają się, że ktoś ich krytykuje.

Na TWRP 2.8.4.0 poszło bez błędu.

Posted Images

Idzie do przodu, ale do dzisiaj nie potrafią rozwiązać prostego błędu z brakiem nazw kontaktów w ostatnich połączeniach. Jeszcze nie wielkanoc, prędzej majówka.

To jest chyba popularny problem i swego czasu miałem go kilka lat temu na Samsungu Galaxy S. Świeżo wgrany system? Jeśli tak to najlepiej postawić wszystko ponownie.

Jeszcze nie wielkanoc, prędzej majówka.

No, to w Wielkanoc wgram sobie v5 od nowa, bo trochę muli, a może do majówki pojawi się już Redmi Note 1S i temat v6 odpadnie. :)

Niestety, przez KK są problemy z zapisem na SD itp., ja muszę korzystać z SD swapa, dzięki czemu dla systemu mój SD to pamięć wewnętrzna. To jest największy problem. Poza tym i brakiem kontaktów w call logu, ROM mógłby być wydany.

Ja nie mam uprawnień, ogólnie te oficjalne forum to jakaś chińska spierdolina, banda popleczników klepiąca się po plecach byleby mieć dostęp do czegokolwiek.

Chcesz jakąś apke to odpisz postem, coś podejżeć to samo.

Edited by szwagru11

Na Miui v5 w aplikacji YouTube przy każdej jakości, nawet 144p jakość dźwięku była normalna. Bardzo mi się to przydawało. Czy da się zrobić cos takiego na v6? Nie wiem jak to możliwe na v5 ale tak było

@MasaMasen myślę, że chodzi o te błędy, które wymienił Numb tydzień temu. W sumie może Xiaomi uda się je naprawić w piątkowym ROMie... Albo doszły jakieś nowe poważne bugi. :P

Niestety, przez KK są problemy z zapisem na SD itp., ja muszę korzystać z SD swapa, dzięki czemu dla systemu mój SD to pamięć wewnętrzna. To jest największy problem. Poza tym i brakiem kontaktów w call logu, ROM mógłby być wydany.

• Like 1
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...