Re4ctioN

Miui V6 Dla Redmi 1

Recommended Posts

Idzie do przodu, ale do dzisiaj nie potrafią rozwiązać prostego błędu z brakiem nazw kontaktów w ostatnich połączeniach. Jeszcze nie wielkanoc, prędzej majówka.

A ja nie mogę dodać kontakty jakoś :/ wyskakuje błąd Android.process.acore. Może to nie błąd miui6, w sumie nie wiem, ale jeszcze tego nie rozpracowalem

To jest chyba popularny problem i swego czasu miałem go kilka lat temu na Samsungu Galaxy S. Świeżo wgrany system? Jeśli tak to najlepiej postawić wszystko ponownie.

Jeszcze nie wielkanoc, prędzej majówka.

No, to w Wielkanoc wgram sobie v5 od nowa, bo trochę muli, a może do majówki pojawi się już Redmi Note 1S i temat v6 odpadnie. :)

Widzę że tempo jest tak zabójcze se jednak będę musiał V5 od nowa wgrać bo na v6 sie raczej szybko nie doczekam :P

Niestety, przez KK są problemy z zapisem na SD itp., ja muszę korzystać z SD swapa, dzięki czemu dla systemu mój SD to pamięć wewnętrzna. To jest największy problem. Poza tym i brakiem kontaktów w call logu, ROM mógłby być wydany.

Galeria dalej, choć pracują, bo thumbnaile szybciej się ładują.

Co ciekawe ściągnąłem z jakiegoś ruskiego forum wersję 5.3.6, ale to pewnie jakiś fake. Ma ktoś jakiś link do "oficjalnych" "nieoficjalnych" bet?

Co ciekawe ściągnąłem z jakiegoś ruskiego forum wersję 5.3.6, ale to pewnie jakiś fake. Ma ktoś jakiś link do "oficjalnych" "nieoficjalnych" bet?

[był sobie link]

Masz tutaj ROM z dzisiaj. ;)

Jak Kaczyński... "wiem ale nie powiem"

"gdyby państwo wiedzieli to co ja...ale nie mogę powiedzieć" :D

Również mam, ale nie podam bo nad linkiem do romu jest napisane: Please do not leak the beta ROM file! Violation of this rule will cause permanent ban from the forum!

Moglibyście chociaż przeklejać daily changelog z forum miui. Nie wiem czemu ci chińscy fajansiarze blokują dostęp do niego zwykłym userom.

Jaki daily changelog? Jest taki? :D Też poproszę o linka, ja jako tester Redmi 1 nie mam.

Ja nie mam uprawnień, ogólnie te oficjalne forum to jakaś chińska spierdolina, banda popleczników klepiąca się po plecach byleby mieć dostęp do czegokolwiek.

Chcesz jakąś apke to odpisz postem, coś podejżeć to samo.

Edited by szwagru11

Ja jako tester Redmi 1 mam. Dzisiejszy changelog: http://en.miui.com/thread-98480-1-1.html(RP 89).

To jest changelog nie urządzeń, tylko ogólnie całego MIUI, a więc każdy go ma, tylko w piątek, zsumowany od wtorku do środy. Dla konkretnych urządzeń nie ma, więc sami musimy odnajdować co zostało sfiksowane itp.

Na Miui v5 w aplikacji YouTube przy każdej jakości, nawet 144p jakość dźwięku była normalna. Bardzo mi się to przydawało. Czy da się zrobić cos takiego na v6? Nie wiem jak to możliwe na v5 ale tak było

Mam informację z góry, że prawdopodobnie w ten piątek Xiaomi ma wypuścić ROM-y do Note i naszego Redmi. Z tyloma poważnymi błędami...

• Like 1

@Numb mógłbyś jakieś wymienić, takie najpoważniejsze z poważnych?

Edited by MasaMasen

@MasaMasen myślę, że chodzi o te błędy, które wymienił Numb tydzień temu. W sumie może Xiaomi uda się je naprawić w piątkowym ROMie... Albo doszły jakieś nowe poważne bugi. :P

Niestety, przez KK są problemy z zapisem na SD itp., ja muszę korzystać z SD swapa, dzięki czemu dla systemu mój SD to pamięć wewnętrzna. To jest największy problem. Poza tym i brakiem kontaktów w call logu, ROM mógłby być wydany.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.