Re4ctioN

Miui V6 Dla Redmi 1

Recommended Posts

Zainstalowałem wersje 5.3.12 i jest wszystko ok mimo że pin dalej nie działa, zamieniłem karty miejscami i jest ok (Aero 2 na 2g ale daje radę :) )

Nie, 2-3 tygodnie. Jest jeszcze trochę błędów niewidocznych dla użytkowników, np. problemy z roamingiem. Najpewniejszym terminem jest początek kwietnia.

Numb jak jesteś beta testerem mogę mieć prośbę ? :) zgłoś problem z wpisywaniem pin na 2-gim slocie SIM :) pozdrawiam

Chyba już nie muszę, w dzisiejszym update zostało przeprojektowane menu privacy, w tym security sim.

Nie jestem :) i problem z pinem dalej występuje czyli prośba dalej aktualna :)

Nie jestem :) i problem z pinem dalej występuje czyli prośba dalej aktualna :)

P.S. jak bym był to bym sam zgłosił

Faktycznie :) przepraszam :) alei i tak i tak znajdzie się tam każdy update tylko trzeba pamiętać żeby pobierać China Unicom ! :)

Tak jest język angielski, próbowałem dodać polski jBartem ale niestety poległem :) Ale nawet podstawowa znajomość języka angielskiego wystarczy do poruszania się bezproblemowego po ROM'ie, ale tak jak jeden z Kolegów wyżej pisał nie polecam instalacji osobom niedoświadczonym w odceglaniu telefonu :) . W poniedziałek też powinienem mieć MiBand także zobaczę jak się sprawuje z obecną wersją systemu i zdam sprawozdanie :)

niestety mialem ta watpliwa przyjemnosc a nic tak nie uczy jak wlasne doswiadczenia;-)

a testujacy, jaka jest zasadnicza roznica pomiedzy v5 a v6 dla naszego konkretnego modelu?? bo wiadome ze nie wszystkie funkcje v6 beda u nas aktywne bo sa przewidziane i pisane pod v6

Nie rozumiem... Mamy standardowe dev MIUI 6, to samo, co w innych telefonach.

gdzies tam czytalem o ile sie nie myle, ze jest roznica w niektorych tematach pomiedzy mi3 a mi4 w funkcjonowaniu, wydawalo mi sie ze o redmi 1 tez bylo cos tam napisane o pewnych ograniczeniach, pewno wynikajacych z roznic stricte sprzetowych, no ale moze tylko mi sie wydawalo,

jesli 'nasza' wersja ma byc za 2-3 tygodnie chyba nie ma sie z czym palic i lepiej poczekac na nia

No nie ma :) w najnowszym update u mnie jest problem z busybox'em co uniemożliwia instalacje vipera , ktoś jeszcze ma taki problem ?

Między mi3 a mi4 są różnice, ale takie jak funkcje w aparacie. Reszta, czyli standardowy rdzeń miui 6 jest ten sam. Z naszym Redmi to samo. Oczywiście mówię o UI, bo pod maską różnią się więcej.

jesli 'nasza' wersja ma byc za 2-3 tygodnie chyba nie ma sie z czym palic i lepiej poczekac na nia

Nie byłbym tak optymistycznie nastawiony. Pojawiła się informacja w dziale Redmi Note, że publiczny ROM MIUI6 pojawi się na ten telefon dopiero pod koniec kwietnia, a ROM na naszego Redmi jest portowany z Redmi Note, więc my pewnie dostaniemy dopiero w maju...

Nasz rom na początku był "portowany" i miał te same bugi, teraz po wielu fixach są one na różnym poziomie "odbugowania".

Dodatkowo, u Note pod koniec kwietnia ma być wersja stabilna, więc publiczny dev powinien być wcześniej.

No to nowa wersja ładnie dnia i nie rebootuje co chwilę.a mam pytanie czemu są 2 wątki na tamtym forum takie same nazwy tematu z romem np typa binbinshe i Silverfox-TD. Czemu akurat te tematy są na kolorowo i czym różnią się te wersja tych chinoli. Jest tam jakiś changelog bo nie mogłem znaleźć :) a ogólnie piękna robota miui 6.warto korzystać ponieważ nie wyobrażam sobie piękniej zrobionego systemu i konkurencją że wszystkim jest daleko w tyle.wielki plus dla tych panów od miui. Ciekawe co to będzie gdy na xiaomi będzie produkt Microsoftu Windows 10 i w jaki sposób zinterpretuja go na swoje urządzenie i mam nadzieję że nie zrezygnują z androidowego miui ;) aż strach pomyśleć jak pięknie będzie wyglądać w przyszłości 7:D pozdrawiam wszystkich.

Sądzić

palić

zalegalizować

Wielka piona dla wszystkich hehe ;)

Potwierdzam dzisiejszy update naprawił problem z SIM 2 :-) biorę się za testy z MiBand'em :-)

@E: Pytanie do osób używających aero 2 czy wam też działa tylko na 2g ?

Edited by NotExist

No to najwidoczniej mam problem

post-2230-1426915749,8841_thumb.png

Nie da rady tego zmienić cały czas przełącza na 2g

I tak na marginesie MiBand działa wyśmienicie

@E: Już schowałem czyli żadnych pomysłów na moje Aero² ?

post-2230-1426915768,4883_thumb.png

Edited by NotExist

NotExist powiem Ci że może to być problem po stronie Aero bo u mnie też czasami przełącza się na E bez w sumie większego powodu. ;)

W każdym razie to mało prawdopodobne i możliwe że to jakiś Bug.

Numb jeszcze masz jakieś wieści, którymi chciałbyś się podzielić? :)

Nic specjalnego, poza tym, że już nadążamy za zwykłym dev ;)

Ja mam Aero ustawione tylko na 3G, wszystko działa ok.

Na sztywno nie da rady , przełącza znowu na 2G i wyskakuje komunikat że karta musi obsługiwać 3G, znalazłem też kilka innych bugów , m.in. pływające ikonki po restarcie, wyskakują na pulpicie zamiast w folderze

Tap Tap z Redmi 1W

Guest
This topic is now closed to further replies.