Jump to content

Xiaomi Redmi 2 - Preorder

Endriu
 Share

Recommended Posts

Od dziś na IBG można składać zamówienia na oczekiwanego Redmi 2 ;)

Specyfikacja telefonu na pewno niektórym się spodoba, innym niej z uwagi na np. ilość pamięci.

http://www.ibuygou.com/p-pre-order-xiaomi-redmi2--qualcomm-snapdragon-410-quadcore-64-bit-12-ghz-processor-1gb-ram-8gb-rom-47-inches-display-with-8-mp-back-camera-fdd-lte-version-multiple-colors-available--6465.html

15 stycznia Xiaomi ma podobno pokazać Mi4S , w tym roku zapewne pojawi się też Mi5, w GFXBench pojawił się tablet 9,2 cala, plotki mówią, że ma się też pojawić tablet 7,9 cala. To pokazuje, że Xiaomi nie zamierza odpuścić w tym roku, a tak naprawdę to nie wiemy czy jakiegoś asa w rękawie na ten rok Xiaomi nie ukrywa, do końca roku jeszcze daleko ;-)

Na oficjalnym sklepie Xiaomi też jest dostępny preorder (realizacja od 13 stycznia), w kolorze białym. Cena 170 USD.

http://www.xiaomishop.com/208-redmi-enhanced-4g-dual-sim-smartphone.html

Pytanie: Czy w tej wersji telefon obsługuje europejskie (w tym polskie) częstotliwości LTE ??

Xiaomishop to zaden oficjalny sklep, jak nazwe swoje firme Xiaomi Oficjalny Skelp to odrazu bede oficjalnym sklepem? ;)

JEDYNY oficjalny jest mi.com i tyle

Na oficjalnym sklepie Xiaomi też jest dostępny preorder (realizacja od 13 stycznia), w kolorze białym. Cena 170 USD.

Pytanie: Czy w tej wersji telefon obsługuje europejskie (w tym polskie) częstotliwości LTE ??

Ale wiesz że na MIUIPolska jest post o nowym Redmi? I jest wyjaśnione jakie jest LTE.

Poza tym Xiaomishop? Weź skasuj to oficjalne bo jeszcze ludzie uwierzą...

Wysłane z MI4

ok. rozumiem. Dzięki za pouczenie :)

Jest w takim razie ktoś, kto kupował przez ten akurat sklep ?

Mam od razu traktować go jako nieakceptowalny i podejrzany wybierając innego sprzedawcę np. z IBG ?

Edited by yaro

15 stycznia Xiaomi ma podobno pokazać Mi4S , w tym roku zapewne pojawi się też Mi5, w GFXBench pojawił się tablet 9,2 cala, plotki mówią, że ma się też pojawić tablet 7,9 cala. To pokazuje, że Xiaomi nie zamierza odpuścić w tym roku, a tak naprawdę to nie wiemy czy jakiegoś asa w rękawie na ten rok Xiaomi nie ukrywa, do końca roku jeszcze daleko ;-)

Pytanie jest jaka bedzie specyfikacja tych urzadzen bo Redmi 2 nie powala. Jedynie mozna byc pewnym ze Mi5 bedzie super. Druga sprawa jak bedzie duzo urzadzen to bedzie duzo problemow z aktualizacja. Juz maja a urzadzen nie maja na chwile obecna duzo. Edited by tosshi2

Witam jak juz ktoś dostanie ten nowy telefonik to proszę by napisał coś o nim a szczególnie czy występują dalej problemy z ramem czy się grzeje itd. Dobrze by było jakby to był ktoś kto miał wcześniej 1s i rozumiał problemy o których mowie. A potrzebne mi to dla tego że jak udało się xiaomi ujarzmić problemy na redmi 2 to można mieć nadzieję i to wielkie nadzieje ze w v6 na 1s zostana one naprawione. A skoro xiaomi wydaje kolejny telefon z 1gb ramu a doskonale wie o problemach z ramem to znaczy ze udało im się ten problem rozwiązać - chyba logiczne. Tak więc to może być wielka nadzieja dla wszystkich wkur..... Użytkowników 1s i może będą czekali do kwietnia z nadzieją a nie ze znakiem zapytania.

Nalezy pamietac ze cena Redmi 2 nie ulegla zmiane w stosunku do Redmi 1S a zmian troche jest: procesor 64bit, LTE i to na dwoch slotach, bateria wieksza o 10% a sam telefon troche sie skurczyl. Wg mnie zmiany sa w porzadku. A z pamiecia RAM nalezy wierzyc ze Xiaomi wie co robi. Byc moze pojawi sie wersja 2S w przyszlosci, ktora podkreci specyfikacje.

Zmiany sa w porzadku ale jak ktos by chcial zmienic Redmi 1S na inny lepszy telefon to Redmi 2 nie jest duza zmiana. Dlatego pewnie moze tez przeniesli aktualizacje dla Redmi 1S, zeby Redmi 2 lepiej sie sprzedawal.

Edited by tosshi2
  • Like 1

Na jakimś oficjalnym sklepie Xiaomi też jest dostępny preorder (realizacja od 13 stycznia), w kolorze białym. Cena 170 USD.

Excluding tax... Doliczcie najpierw obowiązujący dla lokalizacji sklepu podatek, a potem mówcie o cenach...

W sumie też przymierzam się do zamówienia redmi 2, mam obecnie od roku  pierwszego redmi i jestem mega zadowlony, najbardziej wymagająca gra która czasami urzytkuje to fifa więc nic mocniejszego nie potrzeba. Pierwszy telefon który idealnie spełnia moje wymgania i nie zawiódł moich oczekiwań. Żona ma 1s i jest bardzo zadowlona.

Może jakieś wspólne zamówienie zrobimy lub Accessories 4 You zamierza sprowadzić ?

Ludzie poczekajcie. Cena jeszcze pojdzie do dolu. Dzisiaj rusza sprzedaz ze strony xiaomi a zainteresowanie redmi 2 na chwile obecna jest bardzo male.

więcej niż 10 dolarów nie zejdą - ale może to spowodować obnizkę ceny redmi 1s (oby)