Skocz do zawartości

Mi9 SE Google Pay


Browar

Rekomendowane odpowiedzi

Odblokowałem bootloader, zainstalowałem TWRP 3.2.3, zainstalowałem wersję stabilną V10.3.1.0.PFBCNXM

Nie działa mi Google Pay, nie mogę płacić zbliżeniowo, komunikat o możliwym roocie. SafetyNet Test przechodzi. Mogłem płacić zbliżeniowo na Globalu.

Jest to już znany komuś temat? Jest jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.06.2019 o 15:49, Ciacho23 napisał:

A czemu nie korzystacie z jako domyślnej aplikacji do płatności zbliżeniowych z aplikacji swojego banku tylko przy pomocy GooglePay?

Jest to opcja dużo wygodniejsza. Mając konto w swoim banku muszę odblokować telefon, uruchomić apke + internet i przejść do płatności zbliżeniowych co wymaga również logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim banku masz konto, ale ja u siebie muszę tylko odblokować ekran.

Aczkolwiek ja i tak nie rozumiem tego ciśnienia na płacenie telefonem. W sytuacji awaryjnej owszem, ale na co dzień? Zawsze mam przy sobie portfel, a w nim kartę więc i tak łatwiej wyjąć kartę niż telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2019 o 17:22, dzidexx napisał:

Nie działa.

@Licznik1

 

To rozwiązanie działa:

https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/magisk-google-pay-gms-17-1-22-pie-t3929950/post79538450#post79538450 post 58, restart jest zbędny(6.), Titanium u mnie nie posiada sqlite3, wgrałem moduł. Kartę Revolut właśnie dodałem pomyślnie, nie płaciłem jeszcze.

@Browar

Witam

Czy mógłby któryś z zaawansowanych użytkowników podać łopatologicznie jak to zrobić, po przetłumaczeniu przez wujka googla nie bardzo wiem co i jak. Pięćdziesiąt perę wiosen swoje robi, niestety. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, mam miuiEu 10.3.1.0 wersja stabilna

Zrobiłem jak poniżej i zadziałało (opis dla starych dziadków takich jak ja:grin::-D):

Zainstalowałem Magisk-v19.3.zip oraz MagiskManager-v7.3.2

1. Uruchamiam Magisk Menager, w nim otwieram Magisk Hide i zaznaczam Google Pay i usługi Google Play
2. Czyszczę dane i pamięć podręczną dla aplikacji Google Pay.

3. Przechodzimy do recovery z aplikacji Aktualizacje klikamy w 3 kropki i klikamy na Uruchom w Recovery i klikamy na tak

4. W recovery przechodzimy do Advanced (Zaawansowane) > File manager (Menedżer Plików).
5. Z listy katalogów przechodzimy do /data/data/com.google.android.gms/databases/dg.db i klikamy na chmod i wpisujemy 440 i zatwierdzamy.

6. Uruchamiamy telefon

6. Otwieramy i konfigurujemy Google Pay.
5.Można płacić

Jak coś nie tak to przepraszam, mile widziane uwagi i ewentualne poprawki

 

Edytowane przez mumingr
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, mumingr napisał:

Dzięki za zainteresowanie, mam miuiEu 10.3.1.0 wersja stabilna

Robię tak: zainstalowałem Magisk-v19.3.zip oraz MagiskManager-v7.3.2

1. Uruchamiam Magisk Menager, w nim otwieram Magisk Hide i zaznaczam Google Pay i usługi Google Play
2. Czyszczę dane i pamięć podręczną dla aplikacji Google Pay.
3. /data/data/com.google.android.gms/databases/dg.db uprawnienia ustawione na 440 - nie wiem gdzie i jak to wpisać

 

dalej powinienem to zrobić

4. Uruchom i skonfiguruj Google Pay.
5. Voila!

Proszę o pomoc

Wchodzisz w TWRP,  tam wybierasz Advanced, potem File Manager, szukasz odpowiedniego pliku i dajesz CHMOD 440 :)

Edytowane przez mr2k
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...