Jump to content

Browar

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Browar

 1. Dzięki dzidexx! Faktycznie działa.
 2. Odblokowałem bootloader, zainstalowałem TWRP 3.2.3, zainstalowałem wersję stabilną V10.3.1.0.PFBCNXM Nie działa mi Google Pay, nie mogę płacić zbliżeniowo, komunikat o możliwym roocie. SafetyNet Test przechodzi. Mogłem płacić zbliżeniowo na Globalu. Jest to już znany komuś temat? Jest jakieś rozwiązanie?
 3. Mam to samo, po aktualizacji system wstaje do czarnego ekranu i reaguje tylko na przycisk zasilania. Właśnie robię backup tego co się da wyciągnąć z pamięci wew. zrobię formatowanie pamięci z poziomu recovery i będę instalował poprzednią wersję stabilną. Też miałem aktywną nawigację gestami. [Edit] Wstał normalnie po wgraniu 10.0.11 na andku 8.1
 4. Browar

  Konto Xiaomi

  Cześć wszystkim! Usunąłem konto Xiaomi poprzez account.xiaomi.com/pass/del, bez wylogowywania z urządzenia. Teraz cały czas telefon chce żeby podać hasło do konta którego już nie ma. Nie mogę się wylogować, nie mogę zrobić factory reset, bo też wymaga zalogowania na nieistniejące konto. Telefon mam z Global stable, chciałem przejść na MIUI Polska, na nowe konto dostałem permita na odblokowanie BL, ale nie mogę się na nie zalogować w telefonie. Próbowałem też flashować przez MiFlash, ale dostaję komunikat "Critical partition flashing is not allowed". Czy ktoś ma jakieś porady? Oczywiście mówimy o Mi5s.
×
×
 • Create New...