Jump to content

mumingr

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mumingr

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 12/10/1963

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi Mi9SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na miui 12 po wgraniu Magiska 20.4 nie mogę skonfigurować google pay. Ma ktoś jakąś radę. Dzięki za wszelką pomoc.
 2. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 3. Dzięki za zainteresowanie, mam miuiEu 10.3.1.0 wersja stabilna Zrobiłem jak poniżej i zadziałało (opis dla starych dziadków takich jak ja): Zainstalowałem Magisk-v19.3.zip oraz MagiskManager-v7.3.2 1. Uruchamiam Magisk Menager, w nim otwieram Magisk Hide i zaznaczam Google Pay i usługi Google Play 2. Czyszczę dane i pamięć podręczną dla aplikacji Google Pay. 3. Przechodzimy do recovery z aplikacji Aktualizacje klikamy w 3 kropki i klikamy na Uruchom w Recovery i klikamy na tak 4. W recovery przechodzimy do Advanced (Zaawansowane) > File manager (Menedżer Plików). 5
 4. Witam Czy mógłby któryś z zaawansowanych użytkowników podać łopatologicznie jak to zrobić, po przetłumaczeniu przez wujka googla nie bardzo wiem co i jak. Pięćdziesiąt perę wiosen swoje robi, niestety. Z góry dziękuję
 5. A co sądzicie o roomie xiaomi.eu_multi_MI4c_V10.1.1.0.NXKCNFI_v10-7.0, czy to jest ten o którym pisze kolega Dario
 6. Wybaczcie moje pytanie, powiedzcie czy mogę zainstalować przez recovery wersje stable mając obecnie miuipolska i czy warto to robić.
 7. Dzisiaj w nocy otrzymałem powtórnego SMS-a i bootloader ściągnięty za pierwszą próbą. Nareszcie.
 8. Na telefonie jestem zalogowany do konta xiaomi, Securty 100%, włączona lokalizacja i oczywiście włączone debugowanie usb. Dzisiaj znowu próbowałem i to samo, staje na 50%. Doczytałem, że trzeba odczekać kilka dni nim będzie możliwość odblokowania telefonu. Jak mawiali starożytni Indianie "поживём – увидим".
 9. W moim przypadku przy odblokowaniu MI Unlock zatrzymuje się przy 50 % i pokazuje komunikat Couldn't verify device current account is different from account info the device. Będę wdzięczny za wszystkie rady. Pozdrawiam.
 10. Kamillm Dzięki za zainteresowanie moim problemem, postąpię zgodnie z Twoimi radami i zainstaluję jakąś apkę do sms-ów i zobaczę co dalej będzie. Niemniej zastanawia mnie dlaczego to kilkukrotne naliczanie występuje tylko przy zbiorczych sms-ach. Pobrałem i zainstalowałem Go SMS Pro. Podpowiedz proszę jak tę systemową apkę wyłączyć.
 11. Moja sieć to Nju Mobile, ale sieć nie ma z tym nic wspólnego. Syn wysyła z Redmi Note 3 Pro i wysyła pojedyncze, córka z Redmi 3 też pojedyncze. Wszystko wskazuje, że to wina telefonu lub oprogramowania. Analizując rachunek zauważyłem, że poczwórnie były wysyłane gdy wysyłałem sms zbiorczy do wielu osób, gdy wysyłany był do jednej osoby dochodził pojedynczy.
 12. Dostali te sms-y poczwórnie. Że nalicza za raporty to jeszcze jestem wstanie zrozumieć, ale co z pozostałymi dwoma nadaniami.
 13. Witam Dzisiaj po otrzymaniu rachunku od operatora spotkała mnie niezbyt miła niespodzianka. Otóż okazało się, że wysyłając sms-a z życzeniami świątecznymi do znajomych telefon wysłał je samoczynnie wielokrotnie tzn. czterokrotnie do tych samych osób a co za tym idzie do zapłaty jest 4 razy więcej. Moje pytanie brzmi co mogło być tego przyczyną i jak temu zaradzić w przyszłości. Dodam, że posiadam zainstalowaną najnowszą wersję MIUIPOlSKA. Za wszystkie sugestie i rady z góry dziękuję. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...