Skocz do zawartości

Szkło hartowane


eNse

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to szkło założone na telefonie już prawie 2 miesiące i przyszedł czas założyć coś nowego. 

Zacznę od plusów:

- bardzo dobra przejrzystość

- zostawia mało śladów po palcach

- czytnik działa perfekcyjnie

- brak syfu przy kamerce i czujniku

- dobry poślizg

Minusy:

- pomniejsza ekran o sporo milimetrów, z każdej strony

- w miejscu małych rysek zrobiły się pęknięcia

- pierwsze 2-3 tygodnie straszny syf po lewej i prawej stronie szkła.

Podsumowując szkło nie jest złe, ale za tę cenę nie warto. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kubinj0 napisał:

Mam to szkło założone na telefonie już prawie 2 miesiące i przyszedł czas założyć coś nowego. 

Zacznę od plusów:

- bardzo dobra przejrzystość

- zostawia mało śladów po palcach

- czytnik działa perfekcyjnie

- brak syfu przy kamerce i czujniku

- dobry poślizg

Minusy:

- pomniejsza ekran o sporo milimetrów, z każdej strony

- w miejscu małych rysek zrobiły się pęknięcia

- pierwsze 2-3 tygodnie straszny syf po lewej i prawej stronie szkła.

Podsumowując szkło nie jest złe, ale za tę cenę nie warto. 

 

 

 

 

Dzięki za info, bo rozważałem to szkło trochę. Wychodzi na to, że nie ma co się pchać w te cuda *D (z czarnymi obwódkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, czytając cały wątek nie zauważyłem zeby ktoś poruszył temat szkła od polskiego banana. Jako ze użytkowałem juz kilka szkieł od nich i przeważnie byłem zadowolony, a nie chciałem kupować czegoś drogiego bez pewnosci ze będzie pasowało, postanowiłem spróbować je na Mi 9. No i muszę przyznać ze jestem zadowolony, zresztą zobaczcie sami. Na szerokość jest równo z ekranem, więc trzeba idealnie przykleić, góra i dół troche nad. Dodam ze nic nie odstaje. 

67315684_897097677326451_771887167340281856_n.jpg

67745034_2428889900723501_1514822325210447872_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hubii7 napisał:

Cześć wszystkim, czytając cały wątek nie zauważyłem zeby ktoś poruszył temat szkła od polskiego banana. Jako ze użytkowałem juz kilka szkieł od nich i przeważnie byłem zadowolony, a nie chciałem kupować czegoś drogiego bez pewnosci ze będzie pasowało, postanowiłem spróbować je na Mi 9. No i muszę przyznać ze jestem zadowolony, zresztą zobaczcie sami. Na szerokość jest równo z ekranem, więc trzeba idealnie przykleić, góra i dół troche nad. Dodam ze nic nie odstaje. 

Wygląda nienajgorzej - mógłbyś pokazać to z włączonym ekranem, najlepiej z ustawionym całym na kolor biały?

9 godzin temu, simcold napisał:

A daj linka które dokładnie zamowiles

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu
 

Podejrzewam że jest to zwykłe szkło to 9H. Dostałeś już tego Polskiego Arnolda? :)

Edytowane przez zoltan78
Należy cytować wypowiedzi, do których się odnosisz. Edytujemy jednak cytowaną zawartość w taki sposób, aby nie powielać obrazków, filmów czy zbyt dużej objętości tekstu z cytowanego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hubii7 napisał:

Nie ma na nim efektu "tłustego ekranu"? Najlepiej widoczne na białym tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flexible spoko.

Pomysł też nad polski banan.

 

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

 

Miałem Flexible Glass. Badziew straszny, ni to folia, ni to szkło, strasznie się palcowalo. Mnie interesuje jakieś przyzwoite szkło, a nie tanie półprodukty.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego nillkina i jest to imho najlepsze szkło. Do mi8 też je brałem i poza jednym małym felerem - PĘKAŁO SAMO Z SIEBIE - wygląda i montuje się idealnie

teraz w mi9 szkło pękło znowu samo, po 1,5 tygodnia

droga impreza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał/ma ktoś polskiego banana 3D? Jak to się zachowuje, dopasowane dobrze do telefonu, przykrywa coś wyświetlacza czy widać cały? Bo myślę jeszcze żeby kupić dwie sztuki - zwykłe i właśnie to 3D.

Zamówiłem polskiego banana ale zwykle. Zobaczymy jak pokryje na szerokość i jak jest wycięte na aparat. Co do szkieł z ramkami to wszystkie są skopane więc raczej odpuść sobie. Co do szkła "polski Arnold" to nie nie polecam. Duże wycięcie na aparat i delikatnie mniejsze niż ekran

 

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki. Jeszcze się zastanowię  Mam jeszcze pytanko, co z tym polskim arnoldem którego chyba zamawiałeś? 

Wyżej napisałem. Zdjęcia które są w aukcji mają się nijak do stanu faktycznego. Sprzedawca ma mi oddać kase. Poczekaj parę dni to zrobię porównanie zdjęciami Arnolda i Banana.

 

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...