Skocz do zawartości

Mi 8 Lite - dyskusja ogólna


p37b

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś był zainteresowany oficjalną globalną wersja ROMu na Android Pie (MIUI 10.2.2.0) dla Mi 8 Lite, to takowy dzisiaj się pojawił.

Link do pobrania ROMu: https://bigota.d.miui.com/V10.2.2.0.PDTMIXM/miui_MI8LiteGlobal_V10.2.2.0.PDTMIXM_34311698c3_9.0.zip

Aktualizacja poprzez systemowy aktualizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, latet napisał:

A nie da się tak spreparować obrazu na tapetę, aby osiągnąć taki efekt?

tapetę da się ustawić lub motyw z ciemnym tłem, natomiast po uruchomieniu aplikacji np: OLX, Youtube niestety pojawia się wycięcie; także na ekranie blokady jest widoczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to rozumiem i faktycznie na amoledzie super ukrywa notcha ale akurat w moim przypadku muszę naprawdę dobrze się przyjrzeć by zobaczyć różnicę a podczas normalnego używania kompletnie na to nie zwracam uwagi a notch po prostu jakoś mnie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie używam nacho notch i sam go tu poleciłem:)  W tej Twojej spolszczonej wersji jest bug, zobacz na zdjęciu jest zaznaczone. W wersji angielskiej tego nie ma.

Screenshot_2019-03-26-11-04-56-681_com_miui.securitycenter.thumb.png.ccb06e9d6a46865e58366fbb095b7184.png

 

Edytowane przez fing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest ktoś kto posiada wersje z 6 gb ram ? Po obejrzeniu paru filmików z porównaniem między wersją 4 a 6 gb nie widać wielkiej różnicy, a jak jest w praktyce?
Będą robić takie same zdjęcia xD

Nie mogłem się powstrzymać

Tak na serio jeśli rozglądasz się za smartfonem z Snapdragon 660 to lepszy jest mi note 3, bo ma ois+eis + teleobiektyw z optycznym zoomem, nfc i większą baterie (no i tanio jest 6/128) lub redmi note 7.
Mi8 lite moim zdaniem to smartfon z d... Bo z tym samym procesorem są ciekawsze i lepsze smartfony od xiaomi.

Ois jest niezbędne do wykonania dobrych zdjęć w gorszych warunkach oświetleniowych bo soft nie musi podbijać iso i może wydłużyć czas naświetlania, a zdjęcia nie będa poruszone. Zwłaszcza używając Google camera widać różnicę w ostrości zdjęć przy dłuższym czasie naświetlania w nocy.

Osobiście celował bym w telefon z procesorem wykonanym w niższym procesie litograficznym.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostępna aktualizacja Global Stable V10.3.1.0.PDTMIXM. (nie wiem czy w updaterze, wiem że jest)

Lista zmian:

Spoiler
  • System
    • Optimization: Updated Android Security Patch to March 2019. Increased system security.
  • Phone
    • Fix: Ending calls took longer time than expected
    • Fix: Status bar shortcut and floating notification for calls appeared at the same time
  • Lockscreen, status bar, Notification shade
    • New: You can restrict opening Notification shade on the Lock screen now
    • Optimization: The height of status bar is equal to the height of the notch now
    • Fix: Low battery warning didn't appear in landscape mode
    • Fix: LED light didn't blink when battery was low
  • Home screen
    • Fix: Notification badges were displayed incorrectly on the WhatsApp icon
  • Clock
    • Fix: Timer button started flashing after being tapped
    • Fix: Clock force closed on some specific dates
  • Settings
    • Fix: Sync page couldn't be refreshed whenever sync was turned on or off in the Notification shade
  • Recents
    • Optimization: App names were truncated when texts size was set to large
  • Game speed booster
    • New: Floating windows for incoming calls during games
  • Mi Cloud
    • Optimization: We redesigned Mi Cloud's start page. It looks much better now!

Linki:

aktualizacja z wersji 10.2.2.0 (464 MB) - https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.PDTMIXM/miui-blockota-platina_global-V10.2.2.0.PDTMIXM-V10.3.1.0.PDTMIXM-6af48776b7-9.0.zip

pełna wersja - https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.PDTMIXM/miui_MI8LiteGlobal_V10.3.1.0.PDTMIXM_8f2efd3fd2_9.0.zip

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2019 o 09:53, Orjon napisał:

Dostępna aktualizacja Global Stable V10.3.1.0.PDTMIXM. (nie wiem czy w updaterze, wiem że jest)

Lista zmian:

  Odkryj ukrytą treść
  • System
    • Optimization: Updated Android Security Patch to March 2019. Increased system security.
  • Phone
    • Fix: Ending calls took longer time than expected
    • Fix: Status bar shortcut and floating notification for calls appeared at the same time
  • Lockscreen, status bar, Notification shade
    • New: You can restrict opening Notification shade on the Lock screen now
    • Optimization: The height of status bar is equal to the height of the notch now
    • Fix: Low battery warning didn't appear in landscape mode
    • Fix: LED light didn't blink when battery was low
  • Home screen
    • Fix: Notification badges were displayed incorrectly on the WhatsApp icon
  • Clock
    • Fix: Timer button started flashing after being tapped
    • Fix: Clock force closed on some specific dates
  • Settings
    • Fix: Sync page couldn't be refreshed whenever sync was turned on or off in the Notification shade
  • Recents
    • Optimization: App names were truncated when texts size was set to large
  • Game speed booster
    • New: Floating windows for incoming calls during games
  • Mi Cloud
    • Optimization: We redesigned Mi Cloud's start page. It looks much better now!

Linki:

aktualizacja z wersji 10.2.2.0 (464 MB) - https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.PDTMIXM/miui-blockota-platina_global-V10.2.2.0.PDTMIXM-V10.3.1.0.PDTMIXM-6af48776b7-9.0.zip

pełna wersja - https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.PDTMIXM/miui_MI8LiteGlobal_V10.3.1.0.PDTMIXM_8f2efd3fd2_9.0.zip

Jak zainstalować na Globalu jak w aktualizacjach nie ma wyboru instalacji z ZIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Roni3123 napisał:

Zakupiłem dzisiaj ten telefon i jestem ciekawy: Jaki czas wyciągacie na SOT?

5-6h

Dnia 21.04.2019 o 15:42, JacekBB napisał:

W 10.3 jest opcja schowania notha. 

To prawda ale niestety pasek statusu schodzi niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2019 o 22:52, macel_x napisał:

Po aktualizacji nie mam powiadomień na górze ekranu. Stanu baterii, zasięgu czy godziny. Da się to naprawić?

Jak robiłeś aktualizację?
Wipe dalvik/cache było?

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...