fing

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About fing

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jest możliwość za pomocą jakiejś apki sterować głośnością słuchawek bt?
 2. 5-6h To prawda ale niestety pasek statusu schodzi niżej.
 3. Ale jak ustawisz w opasce trening bieżnia to puls w trakcie ćwiczenia jest duuużo większy niż ten który zmierzysz normalnie w tym samym czasie.
 4. A jak to się instaluje? Normalnie apk czy trzeba mieć odblokowany botloader?
 5. Zawsze możesz zmienić tarczę zegara na taką w której nie widać naliczonych kroków i po problemie.:) A najlepiej nie przywiązuj dużej wagi na naliczanie tych tych kroków i traktuj ten bajer bardzo orientacyjnie.
 6. Ale ja właśnie używam nacho notch i sam go tu poleciłem:) W tej Twojej spolszczonej wersji jest bug, zobacz na zdjęciu jest zaznaczone. W wersji angielskiej tego nie ma.
 7. Ale ja to rozumiem i faktycznie na amoledzie super ukrywa notcha ale akurat w moim przypadku muszę naprawdę dobrze się przyjrzeć by zobaczyć różnicę a podczas normalnego używania kompletnie na to nie zwracam uwagi a notch po prostu jakoś mnie wkurza.
 8. A co na ips się nie ukryje?
 9. Nacho Notch pozbawi Was tego problemu. Działa o wiele lepiej niż systemowy ukrywacz w Android 8. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xda.nachonotch
 10. A nie będzie problemu jak dodam inny telefon? W sensie, że zły kod wyślą czy coś takiego?:)
 11. fing

  Mi Band 3 PL/mody

  Też tak mam, wszystkie uprawnienia nadane, wszystkie powiadomienia oprócz właśnie smsów przychodzą. Chyba nie do rozwiązania. Na MIUI bardziej niż na innych nakładkach powinno być ok bo to przecież ta sama firma a w moim przypadku na EMUI wszystko działało prawidłowo a tu ciągle jakieś problemy.
 12. Case faktycznie fajny tylko cholernie się palcuje, niewiele mniej niż sam telefon. Kupiłem na Ali ten https://pl.aliexpress.com/item/MAKAVO-dla-Xiao-mi-mi-8-Lite-przypadku-360-ochrona-szczup-a-Matte-mi-kka-ok/32931365153.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.77705c0frrFnMl