RASTY777

Użytkownicy
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Excellent

About RASTY777

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI8 Lite 4/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ktos ma coś takiego? kalkulatora używałem chyba 1x przez 30 sekund...
 2. 9.9.26 v2 działa już bardzo dobrze, błędów póki co nie stwierdziłem, wygląd faktycznie nieco "cukierkowy" ale zobaczmy czy da się przyzwyczaić - osobiście bardzo chętnie widziałbym skalowanie ikon (podobnie jak to jest np w nova) bo te teraz na domyślnym motywie są mi za duże
 3. MI8 Lite - animacje u mnie też faktycznie przymulają i źle się korzysta, póki co powrót do 9.9.3
 4. u mnie starcza nawet 1x wyczyszczenie aplikacji i znika wkurzające to jest i mam nadzieję, że w 11 tego już nie będzie.
 5. MI8 lite - aktualizacja bez problemów, nowe statystyki b. ładne - jak wyświetlić pogodę w pasku powiadomień? Bo nie umiem znaleźć. ok, już mam w opcjach wyświetlacza/pasek statusu - pojawia się obok zegarka po rozwinięciu paska
 6. serwery są obciążone to i błędy się zdarzają - usunąć to co się pobrało i raz jeszcze, do skutku. A jak nie masz cierpliwości to bezpośrednio ze strony tak jak ktoś już pisał.
 7. MI8Lite - wygląda na udaną wersję, wróciła opcja % baterii obok ikony w dodatku zajmuje mniej miejsca, nowe ukrywanie ikon, żeby nie wpadały pod notcha - mnie się bardzo podoba PIP naprawiony, ogólnie telefon przyspieszył i znów jest bardziej responsywny - zobaczmy co z baterią ale póki co jest b. dobrze w porównaniu z ostatnimi tygodniami
 8. MI8 Lite - opcji nadal brak niestety
 9. a udalo sie poprawic opcje z % obok baterii?
 10. wróciłem na poprzedni ROM, opcja wyboru % baterii wróciła, czyli w najnowszym 9.7.4 coś chyba poszło nie tak przy tym nowym porządku menu - będzie poprawione w kolejnym? po powrocie do backupu nie działało wifi - wgrałem 9.7.4 raz jeszcze i ruszyło, %baterii został obok tylko znów opcja znika z nowego menu ustawień, czyli jest ok póki się nie przełączy bo potem nie ma jak wrócić.
 11. niestety nie, reset nic nie zmienił
 12. MI8 Lite, % baterii wrócił do ikonki - co ciekawe po aktualizacji było ok, ale testując zmieniłem na chwilę na słupkowy i potem procentowy zmienił sie na "wbudowany" - czy możecie przywrócić możliwość wyboru gdzie ma być % baterii pokazany?? Po rozwinięciu paska % jest nadal obok jak wcześniej czyli "da się"
 13. MI8Lite - ikonki powiadomień w końcu zostają - super! Ogólnie u mnie system jakby ożył na nowo, ostatnio było kiepsko i ociężale - myślałem nawet o resecie - ale póki co ta wersja znacząco poprawiła sytuację!
 14. ja nigdy nie miałem włączonej nawet... ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?