Jump to content

Redmi 3s wersja Global, kiedy aktualizacja OTA do MIUI 9?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zainstalowałem na jednym 3s i nie ma takich problemów. Jedyny problem to asystent który potrafi się zamknąć. Tyle że instalowałem pełną wersję przez aktualizację z pliku i pełnym wipe, bo na wersję global dev.

Link to post
Share on other sites

@penguino Skarbca aplikacji nie da się wyłączyć. Odinstalować się da komendą adb shell, ale pozostanie pusty ekran po lewej, bo to jest mocno powiązane z systemowym launcherem. Jedynie użycie innego launchera rozwiąże problem, albo romu eu w którym to można wyłączyć. MiDrop-a i MiVideo można bez problemu wyłączyć, albo odinstalować. Aczkolwiek MiDrop się przydaje, a MiVideo w ostatnich wersjach nawet napisy potrafi obsługiwać. Cały wątek o wyłączeniu, lub odinstalowaniu niechcianych aplikacji tu: https://miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-lub-odinstalować-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/

Edited by FromWP
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

To odinstaluj adb shell com.miui.videoplayer i com.xiaomi.midrop . To zadziała. Rzeczywiście w tym romie to przestało działać. Nie ma tego ukrytego ustawienia.

Edited by FromWP
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Banita8 napisał:

No ja tez pobralem. Czytnik lini papilarnych nie dziala, ladowanie strasznie oporne.

Witam ponownie. 

Z czytnikiem lini papilarnych jakoś sobie poradziłem. Ale ładowanie tele mnie dobija. Ładuje baaardzo dlugo a do tego na kilka razy. Dochodzi do jakiegoś poziomu, dzwięk jakby naładowało i przestaje ładować a jest np 26% trzeba wyciągnąć i włożyć wtyczkę i ładuje dalej. Ładowarka na 100% sprawna.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...