Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Nezumi - dzięki.

Pytam bo jaki czas temu (chyba na początku marca) chciwość wgrać na to 6.2.25 coś ciut nowszego właśnie przez Aktualizacje i po zrestartowaniu tel. wisiał z czarnym ekranem przez dłuższy czas (więcej jak 30min). Po czym włączyłem go i włączył się z 6.2.25. Od tamtej pory nie chciało mi się bawić w aktualizacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bolek napisał:

Chcę kupić sobie xiaomi. Problem jest taki, że musze kupić go w Polsce. Czy ten telefon http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-mi4-16gb-lte/ w takiej cenie to dobra opcja?

Polecam zerknąć sobie jeszcze na XFS: https://www.xiaomiforsale.com/pl/ 

Dobra cena, pewny serwis, pewne produkty, a do tego jeszcze kody zniżkowe dla MIUIPolska, które znajdziesz na naszej stronie głównej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Hexia napisał:

1 dzień. Tyle samo co w RMN2, a mniejszy wyświetlacz i słabszy procek. Nie używam LTE, ciągle wszystko wyłączone. 4h sot to bieda.

Gorszy procek? Wow, żeś zaszalał :D, mniejsza... RMN2 wyciąga sporo gorsze wyniki. Ludzie piszą, że doładowują w czasie dnia... U mnie wytrzymuje ok 3dni, 4-5h SoT, LTE, GPS i cała reszta zabawek włączona, wszelkie synchra itp też...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPS w Mi4 w porównaniu do Redmi Note 2 to jakaś porażka. W RMN2 łapie fixa w 5 sekund w domu, w Mi4 wcale.

Jak można opierać swoją opinię o GPS na działaniu w budynku. Bez sens. U mnie GPS działa elegancko. Oczywiście ma zewnątrz. Fix w 2-3 sekundy, zero zrywań itp. B. Dobra dokładność

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Hexia napisał:

@cort06 co nie zmienia faktu, że w RMN2 jest szybszy i dokładniejszy. Nie jest to wielka wada, tak tylko wspominam :)

Potestuj jeszcze troszkę bo jest to niemożliwe :D. Masa tematów była w dziale RN2 właśnie o GPSie, który może i fix łapał ładnie, ale zrywał, był niedokładny, albo totalnie się gubił :P. Używam Mi4 od sierpnia, co weekend z GPS sobie jeżdżę i nigdy jeszcze nie zbłądziłem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi no słowo daje! Połowę puławskiej przeszedłem! :D Oczywiście są to śmieszne odległości - różnica kilku metrów (Mi4 pokazywał, że idę bardziej ulicą). Ogólnie Mi4 łapał wolniej fixa też (wydaje mi się, że to przez jego ramkę), ale to i tak świetny smartfon :)

Edytowane przez Hexia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...