Jump to content

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

glaedrem

Recommended Posts

Nezumi - dzięki.

Pytam bo jaki czas temu (chyba na początku marca) chciwość wgrać na to 6.2.25 coś ciut nowszego właśnie przez Aktualizacje i po zrestartowaniu tel. wisiał z czarnym ekranem przez dłuższy czas (więcej jak 30min). Po czym włączyłem go i włączył się z 6.2.25. Od tamtej pory nie chciało mi się bawić w aktualizacje...

13 minut temu, grbrandys napisał:

Czym się różnią te Romy oprócz numerów bo widzę różne nazwy czy to modyfikacje ludzi

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

jak, czym się różnią? 5.11.5 jest na 4.4, 6.3.24 jest na 6.0... "Cancro" to nazwa kodowa Mi4/3...

9 godzin temu, Bolek napisał:

Chcę kupić sobie xiaomi. Problem jest taki, że musze kupić go w Polsce. Czy ten telefon http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-mi4-16gb-lte/ w takiej cenie to dobra opcja?

Polecam zerknąć sobie jeszcze na XFS: https://www.xiaomiforsale.com/pl/ 

Dobra cena, pewny serwis, pewne produkty, a do tego jeszcze kody zniżkowe dla MIUIPolska, które znajdziesz na naszej stronie głównej :).

Też tak macie że mimo ustaleniami Gmail jako domyślnej aplikacji do poczty po kliknięciu w adres e-mail przenosi do aplikacji Poczta wbudowanej w Rom? Ktoś wie czym to może być spowodowane?

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

7 minut temu, zielonyBB napisał:

Jak żart ? 2 dni to mało ? Czasy Nokii 6310 się już skończyły.

Tapnięte z MI4 W

1 dzień. Tyle samo co w RMN2, a mniejszy wyświetlacz i słabszy procek. Nie używam LTE, ciągle wszystko wyłączone. 4h sot to bieda.

24 minuty temu, Hexia napisał:

1 dzień. Tyle samo co w RMN2, a mniejszy wyświetlacz i słabszy procek. Nie używam LTE, ciągle wszystko wyłączone. 4h sot to bieda.

Gorszy procek? Wow, żeś zaszalał :D, mniejsza... RMN2 wyciąga sporo gorsze wyniki. Ludzie piszą, że doładowują w czasie dnia... U mnie wytrzymuje ok 3dni, 4-5h SoT, LTE, GPS i cała reszta zabawek włączona, wszelkie synchra itp też...

• Like 1

GPS w Mi4 w porównaniu do Redmi Note 2 to jakaś porażka. W RMN2 łapie fixa w 5 sekund w domu, w Mi4 wcale.

Jak można opierać swoją opinię o GPS na działaniu w budynku. Bez sens. U mnie GPS działa elegancko. Oczywiście ma zewnątrz. Fix w 2-3 sekundy, zero zrywań itp. B. Dobra dokładność

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

Przed chwilą, Hexia napisał:

@cort06 co nie zmienia faktu, że w RMN2 jest szybszy i dokładniejszy. Nie jest to wielka wada, tak tylko wspominam :)

Potestuj jeszcze troszkę bo jest to niemożliwe :D. Masa tematów była w dziale RN2 właśnie o GPSie, który może i fix łapał ładnie, ale zrywał, był niedokładny, albo totalnie się gubił :P. Używam Mi4 od sierpnia, co weekend z GPS sobie jeżdżę i nigdy jeszcze nie zbłądziłem! :D

@Nezumi no słowo daje! Połowę puławskiej przeszedłem! :D Oczywiście są to śmieszne odległości - różnica kilku metrów (Mi4 pokazywał, że idę bardziej ulicą). Ogólnie Mi4 łapał wolniej fixa też (wydaje mi się, że to przez jego ramkę), ale to i tak świetny smartfon :)

Edited by Hexia

Nie ma romów z tą funkcją raczej, bo to zależy od kernela. A tych kilka jest, natomiast ja nie polecam. Są dość niestabilne (resety, sod'y, drenaż baterii). Próbowałem kilku i zawsze coś było nie tak i wracałem do stocka. Bardziej bym się ucieszył ze stabilnego Miui MM.