Mi Band 2 wersja PL  

12 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

• Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Recommended Posts

Szkoda że nie zajżałem tu wcześniej. 

U mnie wystąpił dzisiaj ten sam błąd, z tym że dodatkowo MiFit nie widział opaski. Po krótkim podłączeniu pod USB pokazało 73% baterii. I MiFit się połączył. 

Edit:

Reinstalacja firmware pomogła,  a przestraszyłem się rano że opaska padła. Dobrze że działa,  bo na oryginalnym MiFit nie miałem wyświetlania kontaktu przy połączeniu. 

Edited by Marko77

A potem same skargi, bo się okaże błąd przy nazwie następnego miesiąca i się nie będzie uruchamiać jak dzisiaj

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, xRetroN napisał:

A potem same skargi, bo się okaże błąd przy nazwie następnego miesiąca i się nie będzie uruchamiać jak dzisiaj

Uruchomi się :)

A modyfikując firmware jest możliwość podmiany ikon na swoje i przemapowania ich na odpowiednie pakiety aplikacji? W firmware jest sporo ikon do jakichś chińskich aplikacji, fajnie byłoby zmienić niektóre z nich na swoje, np. Weibo zamienić na ING i tak przemapować, żeby się pokazywała dla pl.ing.mojeing.

28 minut temu, grzybiarz91 napisał:

A modyfikując firmware jest możliwość podmiany ikon na swoje i przemapowania ich na odpowiednie pakiety aplikacji? W firmware jest sporo ikon do jakichś chińskich aplikacji, fajnie byłoby zmienić niektóre z nich na swoje, np. Weibo zamienić na ING i tak przemapować, żeby się pokazywała dla pl.ing.mojeing.

Jest możliwość, ale trzeba wszystko (łącznie z literami, cyframi) rysować - kupa roboty.

10 minut temu, xRetroN napisał:

Jak to się rysuje, po pikselach?

Tak, a potem to trzeba przerobić na bajty.

Średnio ikonka zajmuje ok. 180 bajtów.

Jak znajdę czas, to zrobię mapę ikonek.

Edited by tomurbanowicz
  • Like 2

14 minut temu, Szybki946 napisał:

Mam pytanie a da się wrócić jak coś na oryginalne oprogramowanie 

Oczywiście. Oryginalne jest zawsze w oryginalnym MiFit.

Z tego co pamiętam w oryginalnym MiFit nie ma aktualizacji oprogramowania opaski na żądanie, pokazuję się tylko wtedy gdy jest nowsza wersja.

Chyba że się mylę.

W pełnej wersji na Notify na pewno jest, czy w okrojonej tego nie wiem bo mam pro.

8 minut temu, sondejmarek napisał:

Z tego co pamiętam w oryginalnym MiFit nie ma aktualizacji oprogramowania opaski na żądanie,

Z MiFit FW po prostu się wyciąga i wrzuca np. przez GB.

W MiFit firmwary są w folderze: assets (zmieniamy apk, na zip i dobieramy się do FW).

Edited by tomurbanowicz
  • Like 2

gadget bridge nie chce się sparować z xiaomi redmi note 4x 

2 Pytanie gdzie się dokładnie znajduje MiFit w sekcji assets\

Edited by Szybki946

Ale nie ma u mnie pamięci wewnętrznej androida MiFit opisał byś gdzie dokładnie jest w jakim folderze 

amożezacząłbyśstosowaćzasady pisowniiużywaćznakówprzestankowychorazwielkichliter .

Pytanie (o ile to pytanie) raczej nie do mnie a może nie rozumiem sensu tej wypowiedzi.

OT

/Edit

Nie chcę się rządzić, moderator śpi a z tapatalka nie można zaraportować takiego spamu, zazwyczaj lekceważę takie wpisy i "po cichu" po drugim takim kwiatku dodaję autora do blokowanych na liście widoków. Co jakiś czas jednak nie wytrzymuję, zgryźliwie skomentuję oraz zastanawiam się po co komu "komórka" skoro nie umie czytać i pisać i jakim cudem ją posiada?

• Like 1
  • Haha 1

45 minut temu, Szybki946 napisał:

Ale nie ma u mnie pamięci wewnętrznej androida MiFit opisał byś gdzie dokładnie jest w jakim folderze 

Proszę zobaczyć parę postów wcześniej co należy zrobić z MiFit, żeby dostać się do FW.

Edited by tomurbanowicz

Jeszcze jedno pytanie, wszytko pięknie udało się wgrać.Moje pytanie brzmi wszytko mam ustawione, wszystkie powiadomienia,  a nie pokazuj kto dzwoni.

Edited by Szybki946

Przed chwilą, Szybki946 napisał:

Najnowszej ze sklepu play

Znowu przespałeś parę postów. Tylko w MODzie MiFit będziesz mieć nazwę kontaktu przy połączeniu i SMS.

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

Znowu przespałeś parę postów. Tylko w MODzie MiFit będziesz mieć nazwę kontaktu przy połączeniu i SMS.

Czyli będę musiał zainstalować oryginalne oprogramowanie 

Dajcie koledzy namiar na ten mod MiFit w którym pokazuje nazwę kontaktu.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Dnia 21.10.2017 o 15:21, tomurbanowicz napisał:

Ale tam jest tyle tego że nie wiadomo która to  jak byś był taki uprzejmy i pokierował na na to wersję. 

Guest
This topic is now closed to further replies.