Jump to content

Mi5 po naprawie w Technos

lisekk
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Pytanie dla posiadaczy MI5, czy w waszych tel. ekran jest na równi z ramką? czy delikatnie poniżej?
Właśnie odebrałem z reklamacji wymiany przepalonego wyświetlacza z TECHNOS i ekran jest poniżej ramki( w jednym miejscu bardziej z drugiej mniej) co czuć pod kciukiem podczas użytkowania, irytuje mnie to niezmiernie. Tak poza pytaniem, biały ekran czarnym silikonem zamocowali i nie doczyścili dokładnie wychodzi spod ekranu prawie po całym obwodzie doczyści się to czy tak pięknie zostanie ?

Dzięki pzdr.

Ja bym zluzował. Aktualnie ciężko o ekran z ramką do wymiany na gwarancję, więc pozostaje klejenie ekranu do starej ramki. A klejenie w Mi5 jest niestety bardzo precyzyjne. Serwisy nie mają skąd wziąć oryginalnej naklejki pod LCD więc trzeba kleic specjalnym silikonem do LCD. A z powodu cienkich ramek w tym modelu łatwo o wyciek kleju. Niestety realia są jakie są i lepiej się z tym pogodzić.

Wysłane z MI6

Guest tranzystor82
Ja bym zluzował. Aktualnie ciężko o ekran z ramką do wymiany na gwarancję, więc pozostaje klejenie ekranu do starej ramki. A klejenie w Mi5 jest niestety bardzo precyzyjne. Serwisy nie mają skąd wziąć oryginalnej naklejki pod LCD więc trzeba kleic specjalnym silikonem do LCD. A z powodu cienkich ramek w tym modelu łatwo o wyciek kleju. Niestety realia są jakie są i lepiej się z tym pogodzić.

Wysłane z MI6

No to tego typu naprawę raczej można porównać do naprawy w komisie. Sorry ale oficjalny serwis do czegoś zobowiązuje wymieniony powinien zostać cały element ja bym to reklamował .

Wychodzi na to ze jak coś się zepsuje w tym telefonie to lepiej zrobić niezgodność towaru z umowa niż serwis

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest tranzystor82
Ale o jakim oficjalnym serwisie piszesz? Że niby u Technosa jest?

No niby tak się sygnują, ale to właśnie widzę minus chińczyków o ile sprzęt jest tańszy i wydajniejszy o tyle z gwarancja jak w kalejdoskopie ja swojego mi5 tez oddałem na gwarancje problem z lub lub płyta bo postanowiłem go nie otwierać ale wysłałem jako niezgodność towaru z umowa odpowiednio umotywowalem także czekam na info co wymyślają choć nic nie wymyśla gdyż ich błędem było ze dokładali do pudełka adapter do ładowarki w związku z czym można było zarzucić iż choć sprzęt był zapakowany to jednak folia producencka była zdjęta w związku z czym noe jestem w stanie ustalić ze w 100 procentach była to nowa sztuka No i drugi dupochron o częstotliwości Lte800 na aukcji była wpisana natomiast nie obsługuje

Guest tranzystor82

Żale i chwałę .... Pokazuje problem Chińczycy jak chcą wyjść na Europę muszą popracować nad supportem

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Tak jak kolega wyzej pisze, kup od kogos kto ma z hurtowni polskiej oraz od dystrybutora a nie od firm ktore robia import i maja "wlasne profesjonalne i oficjalne" serwisy:)

Kraj pochodzenia nie ma nic do rzeczy, podobnie moze byc z Samsungiem czy innymi znanymi markami.

Guest tranzystor82
Ale wyszli i mają support, tylko trzeba kupić z oficjalnej dystrybucji a nie z importu

Miało być weszli

No niby tak ale jako ze po europejsku jeszcze nie zarabiamy to miło jest zaoszczędzić te 200-300zl bo tyle chyba zostało w kieszeni